Przezroczysty aparat na zęby zamiast stałego aparatu

Proste zęby bez stałego aparatu? Leczenie ortodontyczne nie musi być związane z drutami i comiesięcznymi wizytami. Sprawdź alternatywę! Niewidoczna korekta: bez zamków i drutów Leczenie w 4-9 miesięcy Niższy koszt w porównaniu z leczeniem stałym aparatem

Umów niezobowiązującą wizytę
Product-Product-single-aligne-box-model-teeth-pink-background___800x600_all_12__

W ŚREDNIO

4 DO 9 MIESIĘCY*

JUŻ OD

153 ZŁ / MIES.**

Atrakcyjne ceny i brak ukrytych kosztów

Koszt prostowania zębów zależy od stopnia zaawansowania Twojego leczenia, co ustali dentysta. Informację o cenie otrzymasz po wizycie w gabinecie partnerskim DR SMILE.

* Oprocentowanie oparte jest na okresie spłaty wynoszącym 56 miesięcy (wada prosta) i 72 miesięcy (wada średniozaawansowana i zaawansowana) z uwzględnieniem 10,29% (wada prosta) oraz 10,32% (wada średniozaawansowana i zaawansowana) rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (przy stopie oprocentowania kredytu 9,90%) od ceny gotówkowej. Na przykład, przy cenie gotówkowej 6 790 zł, cena całkowita wynosi 8 568 zł z VAT. Na życzenie pacjenta można uzgodnić krótszy okres spłaty, np. 36 miesięcy, przy odpowiednio wyższej stopie procentowej. Kontynuacja leczenia za 0 zł jest możliwa po spełnieniu wszystkich warunków refinementu. W przypadku braku spełnienia warunków koszt kontynuacji leczenia wynosi do 2150 zł.

WIĘCEJ O CENACH LECZENIA NAKŁADKAMI
drs-gradient-desktop-circle-orange-pink
Skan 3D zębów

Twój uśmiech w rękach ekspertów

LECZENIE OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

Od 2017 roku oferujemy naszym pacjentom leczenie nakładkami ortodontycznymi. Ponad 100.000 szczęśliwych pacjentów rocznie przekonuje się do naszych clear alignerów.

KWALIFIKACJE PRZEZ DUŻE K

Wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie zawodowe są dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego możemy zapewnić pacjentom najlepszą pomoc.


LECZENIE Z OBIETNICĄ SATYSFAKCJI

Znamy niesamowite możliwości naszej metody leczenia. Dlatego dajemy Ci obietnicę satysfakcji DR SMILE na osiągnięcie rezultatów przewidzianych w planie leczenia. Efekty różnią się od zakładanych w planie? Poniesiemy koszt dalszego leczenia.

2018 11 17 DrSmile Finish 024 171118 DRSMILE4970

Pewna cena od początku do końca

Bez względu na to, co zdecydujesz, nie musisz płacić za:

  • Skan 3D swoich zębów

  • Stworzenie symulacji leczenia

  • Szczegółowe porady od naszych ekspertów

DR SMILE geradere Zähne - Begradigung Gif

Aparat ortodontyczny przezroczysty - jak to działa?

Leczenie ortodontyczne od dawna jest kojarzone z tylko ze stałym aparatem. Długi czas leczenia, widoczne druty i niemałe koszty - na szczęście to już przeszłość.

Nowoczesne leczenie ortodontyczne proponuje przezroczyste aparaty na zęby, czyli nakładki clear aligner. To świetny wybór dla osób dorosłych, które stawiają na dyskretne prostowanie zębów i wygodę.

Aparat ortodontyczny przezroczysty zapewnia proste zęby już w 4-9 miesięcy. Co więcej, możesz zdejmować go do jedzenia i mycia zębów. Koniec z płynną dietą i utrudnioną higieną jamy ustnej!

Placówki w ponad 30 miastach w Polsce!

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE