DrSmile logo

Koszt aparatu na zęby: Dlaczego równe zęby nie muszą być drogie

Zastanawiałeś(-aś) się już kiedyś, ile jest wart Twój uśmiech?

image 35

DrSmile w porównaniu z innymi firmami

Twoje idealne zęby nie muszą dużo Cię kosztować. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i innowacyjnym procesom, DrSmile może zaoferować ceny, które zagwarantują Ci promienny uśmiech.

Zarezerwuj termin
checkmark icon

Stały aparat ortodontyczny

times icon

Inni producenci alignerów

times icon

od 6,790 zł lub 148 zł/miesiąc

≈ 26 800 zł

≈ 31 300 zł

Pokolenie naszych rodziców i dziadków często musiało się po prostu zaprzyjaźnić ze swoimi nierównymi zębami. Wtedy nie było takich możliwości technologicznych, a większości osób najczęściej nie było stać na aparat ortodontyczny. Korekty zgryzu trwały wiele lat i były drogie. Ale kto chce być piękny, musi cierpieć – czy jak to było?

Aparat zdejmowany oraz na stałe, ciągłe wizyty kontrolne u lekarza ortodonty – ciągłe robienie nowych wycisków i przyklejanie zamków. Jasne, że wtedy koszty się sumują. Równe zęby były luksusem – droga do nich nie zawsze była łatwa, ale cierpliwość to cnota.

Przekaż dalej: dobrze strzeżona tajemnica o niewidocznych nakładkach ortodontycznych

Przezroczyste nakładki ortodontyczne DrSmile

Tymczasem nikt już nie musi czekać latami na piękny uśmiech lub wydawać oszczędności: Aktualizacja dla Twoich zębów nadchodzi dzięki niewidocznym nakładkom!


Tak zwane alignery mogą dyskretnie skorygować wady zgryzu zębów przednich w ciągu kilku miesięcy. Nie powodują dyskomfortu w ustach, nic się nie zaczepia o metalowe elementy ani kanty, łatwo się je czyści i są prawie niewidoczne. Niewiele jest innych opcji, które posiadają tyle zalet, co transparentne alignery.


Kto chce teraz czekać latami na zakończenie korekty ustawienia zębów – z transparentnymi alignerami uzyskasz ten sam wynik w ciągu kilku miesięcy. Nieźle, prawda?

Twoje zęby pokochają ten trik

Chcesz w końcu mieć takie zęby, jak je sobie zawsze wyobrażałeś(-aś)! Jakie koszty musisz pokryć?

Koszt aparatu stałego zależy od rodzaju wady, okresu trwania leczenia oraz użytego materiału. W przypadku dodatkowych problemów ze stawem skroniowo-żuchwowym koszty mogą wyraźnie wzrosnąć i zdecydowanie  powinieneś(-naś)  skonsultować to z ortodontą! Problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym i nierówne zęby boczne niestety nie mogą zostać wyleczone alignerem.

Aligner i jego zalety

DrSmile nie robi oldschoolowych wycisków, tylko ogląda Twoje zęby za pomocą skanera 3D, który przedstawia Twoje zęby maksymalnie szczegółowo – i dzięki niemu odpada korzystanie z uciążliwej masy wyciskowej. Oszczędza to czas pracy i sporo Twoich pieniędzy. Uciążliwe wizyty kontrolne na miejscu również nie będą potrzebne, ponieważ aplikacja DrSmile umożliwia cyfrowe dokumentowanie Twoich postępów i otrzymywanie informacji zwrotnej od zespołu medycznego. W przypadku pojawienia się bólu najpierw organizujemy dla Ciebie niezwykle wygodną konsultację online i dopiero wtedy, gdy lekarz nie może rozwiązać problemu, prosimy Cię o osobiste pojawienie się w gabinecie.

Oszczędzaj pieniądze i pięknie się przy tym uśmiechaj

Koszt Twojej nakładki zależy od opinii Twojego lekarza prowadzącego będącego naszym partnerem po wykonaniu przez niego skanu 3D. Od niej zależy czas stosowania i liczba Twoich alignerów, co zostanie również zapisane w Twoim planie leczenia.

Z reguły koszt mieści się w przedziale od 6.790zł do 11.390zł. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy koszty leczenia przekroczą podane 11.390zł, zostaniesz o tym wyraźnie poinformowany(-a) przed rozpoczęciem leczenia. Jesteś gotowy(-a) na swój piękny uśmiech?

Ready

steady

smile

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
  • FAQ
  • Zostań partnerem
  • +48 732 080 141 (Pon.-Pt. 9:00-18:00)
  • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile