Produkt

Jak przebiega wizyta w gabinecie partnerskim DR SMILE?

Dagmara Popielec | 30 listopada 2022
Jak przebiega wizyta w gabinecie partnerskim DR SMILE?

Proste zęby to Twoje marzenie? Teraz dzieli Cię od niego tylko kilka kroków. Sprawdź, jak wygląda wizyta w gabinecie partnerskim DR SMILE. Czy musisz się do niej przygotowywać i czego możesz się spodziewać? 

Jak zapisać się na wizytę?

W DR SMILE współpracujemy z gabinetami partnerskimi w całej Polsce. Znajdziesz nas obecnie już w ponad 30 miastach w kraju! Mamy nadzieję, że dzięki temu sprawnie znajdziesz klinikę w pobliżu.

Aby zapisać się na wizytę, nie musisz wychodzić z domu ani nawet nigdzie dzwonić. Rejestracja odbywa się przez naszą stronę. Pamiętaj tylko, że na wizytę mogą zapisać się wyłącznie pełnoletni pacjenci.

Kliknij TUTAJ, aby przejść do rezerwacji.

  1. Wybierz miasto na mapie lub wyszukaj je

  2. Wybierz konkretną klinikę - zwróć uwagę na to, która jest najbliżej Ciebie

  3. Kliknij “Zarezerwuj teraz”

  4. Wybierz interesującą Cię datę i godzinę

  5. Uzupełnij podstawowe dane i wybierz “Zarezerwuj”

I gotowe! Nie musisz zapisywać szczegółów wizyty, wyślemy do Ciebie przypominającego maila i zadzwonimy, aby potwierdzić wizytę. Wtedy możesz też przełożyć ją na inny termin, jeśli będzie taka potrzeba.

Pierwsza wizyta w gabinecie partnerskim DR SMILE jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Możesz po prostu zarezerwować wizytę online w gabinecie w pobliżu Ciebie.

Przebieg wizyty krok po kroku

Na miejscu będzie czekał na Ciebie zespół medyczny z gabinetu partnerskiego DR SMILE, który wyjaśni zasady leczenia i odpowie na wszystkie pytania. 

Na początku otrzymasz do wypełnienia formularz osobowy. Chcemy dowiedzieć się, co Cię do nas sprowadza - co chcesz zmienić w swoim uśmiechu, czy masz za sobą jakąś formę leczenia ortodontycznego oraz czy cierpisz na jakieś choroby. Wszystkie zebrane informacje pozwolą nam idealnie dopasować plan leczenia indywidualnie do Twoich potrzeb.

Nie martw się, wypełniając formularz, nie zawierasz z nami żadnej umowy. Przekazane przez Ciebie dane posłużą wyłącznie stworzeniu planu leczenia oraz wygenerowania ewentualnej faktury za nakładki - ale dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na leczenie!

Ceny leczenia w DR SMILE

Skan 3D DR SMILE

Po wyjaśnieniu wszystkich kwestii z personalem medycznym z gabinetu partnerskiego DR SMILE, teraz następuje ważna część: skan 3D szczęki, który wykonujemy, aby uzyskać dokładny obraz zębów. 

Zapomnij o nieprzyjemnych wyciskach ortodontycznych z plastycznej masy. Teraz nie musisz się brudzić i czekać, aż masa zastygnie. Do pobrania Twojego “wirtualnego odcisku” potrzebujemy wyłącznie skanera 3D.

Skanowanie jest całkowicie bezbolesne i trwa około 10 minut. Skaner to tak naprawdę bardzo zaawansowany aparat fotograficzny, wykonujący około 3000 zdjęć Twoich zębów, które następnie przetwarza w wizualizację 3D Twojego uśmiechu. Skaner nie emituje żadnych fal, dzięki czemu ze skanowania mogą skorzystać również osoby w ciąży.

Gdy szczegółowy obraz Twojej szczęki jest gotowy, przesyłamy do naszego laboratorium. Możesz iść do domu. Posłuży on stworzeniu Twojego indywidualnego planu leczenia. 

To już koniec wizyty! Możesz wrócić do domu, a my odezwiemy się do Ciebie w przeciągu kilkunastu dni.

Twój plan leczenia i kolejne kroki

Po otrzymaniu przez naszych ekspertów skanu DR SMILE 3D z naszego partnerskiego gabinetu, przez kilka następnych dni będą oni pracować nad planem leczenia. Symulacja oczekiwanego efektu końcowego po leczeniu oraz wszystkie ważne informacje zostaną przedstawione w tym planie.

Plan leczenia DR SMILE

W planie leczenia DR SMILE znajdziesz:

- symulację efektów przed i po

- ostateczną wycenę kosztów

- opis przebiegu leczenia

- czas leczenia i liczbę nakładek

- zaznaczenie ewentualnych zabiegów, takich jak stripping lub założenie attachmentów.

in 14 tagen gif

Plan leczenia otrzymasz do około dwóch tygodni po wizycie. Gdy tylko otrzymasz swój plan, możesz poświęcić czas, aby spokojnie się z nim zapoznać, a następnie zdecydować, czy chcesz rozpocząć leczenie. Dopiero po oficjalnym potwierdzeniu nakładki trafiają do produkcji, a nasz partner finansowy wystawia fakturę. Wcześniej można uzyskać poradę bez żadnych zobowiązań.

Wystarczy zarezerwować termin informacyjny i odwiedzić jeden z naszych gabinetów partnerskich DR SMILE. Chętnie doradzimy Ci bez zobowiązań. Czekamy na Ciebie!

Umów wizytę

Ostatnie artykuły na blogu

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE