Produkt

Niedopasowane alignery? Sięgnij po pilnik z zestawu

DR SMILE | 07 grudnia 2022
Niedopasowane alignery? Sięgnij po pilnik z zestawu

Podczas leczenia nakładki towarzyszą Ci przez większość doby. Poza skutecznością, muszą być też po prostu wygodne. Zauważasz, że brzegi ranią dziąsła lub są zbyt ostre? Z pomocą przychodzi pilnik, który znajdziesz w zestawie!

Miękkie i wygodne

Alignery są z Tobą przez cały dzień - no, przynajmniej przez 22 godziny. Materiał nakładek wymaga pewnej stabilności i wytrzymałości, aby mogły one przesuwać zęby do właściwej pozycji. Nie oznacza to jednak, że cokolwiek powinno wżynać się w dziąsła lub powodować ich dyskomfort. Właśnie po to do dyspozycji masz softener, czyli pilnik.

Pilnik - szybka pomoc dla Twojego komfortu

W swoim pudełku od DR SMILE, wśród innych przydatnych akcesoriów, znajdziesz małego pomocnika o nazwie Softener. Ten mały pilnik w kilka sekund może pomóc Ci zeszlifować nieprzyjemnie ostre krawędzie alignerów, dzięki czemu ich noszenie będzie jeszcze bardziej komfortowe. 

Jak używać pilnika?

Piłuj ostrożnie i z bardzo małym naciskiem wzdłuż ostrej krawędzi alignera i usuń nierówności. Najczęściej wystarczą lekkie ruchy gładzące, aby pozbyć się przeszkadzających nierówności. Pamiętaj, aby usunąć tylko tyle materiału, ile jest absolutnie konieczne, aby nie ograniczać funkcji alignerów. 

Co jakiś czas wkładaj nakładkę do ust i sprawdzaj, czy krawędź została już wystarczająco zeszlifowana. 

Jeśli mimo spiłowania krawędzi czujesz, że nakładki są źle dopasowane i uwierają Cię zbyt mocno, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta - chętnie poinstruujemy Cię, co zrobić w Twojej sytuacji!

DR SMILE logo for Damian
DR SMILE
0 / 0
informacje o leczeniuarrow
Kontaktarrow
  • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
  • [email protected]
  • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 8:00-18:00)
  • Media
Social Media
  • social icon

©2023 DR SMILE