Produkt

Oto, jak działa prostowanie zębów w domu

Dagmara Popielec | 26 maja 2023
Oto, jak działa prostowanie zębów w domu

Odkryj przyszłość prostowania zębów bez uciążliwych wizyt w gabinecie. Sprawdź, czym metoda DR SMILE różni się od telemedycyny i przekonaj się, jak możesz uzyskać piękny uśmiech, niemal nie wychodząc z domu.

Czym jest telemedycyna? Czym różni się DR SMILE?

Telemedycyna to forma opieki zdrowotnej, w której lekarz ocenia pacjenta za pomocą telefonu lub wideokonferencji, a następnie diagnozuje jego stan zdrowia. To odróżnia ją od DR SMILE.

DR SMILE oferuje prostowanie zębów za pomocą nakładek ortodontycznych. Proces rozpoczyna się od niezobowiązującej wizyty u lokalnego dentysty partnerskiego, który dokonuje przeglądu zdrowia jamy ustnej i wykonuje bezbolesny, cyfrowy skan 3D zębów. Te obrazy są następnie wykorzystywane do stworzenia symulacji oczekiwanych rezultatów. Ta wizyta trwa krócej niż pół godziny, ale jest niezbędna, aby ocenić stan zębów przed rozpoczęciem prostowania.

Po tej jednej wizycie na miejscu cały proces leczenia można kontynuować w domu. Wizyty w gabinecie partnerskim są niezbędne wtedy, gdy w Twoim planie leczenia przewidziane są zabiegi, takie jak stripping czy założenie i zdjęcie attachmentów, lub gdy w trakcie leczenia wydarzy się cokolwiek niepokojącego.

Leczenie za pomocą nakładek DR SMILE

Wiele metod leczenia alignerami nadal wymaga regularnych kontroli na miejscu, co niestety kosztuje dużo czasu. Dzięki własnej aplikacji DR SMILE stworzył dla Ciebie funkcję stałej kontroli, bez konieczności ciągłego umawiania się na wizyty. 

Prostowanie zębów nie powinno wywracać całego życia do góry nogami. Alignery i aplikacja DR SMILE zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością towarzyszyć Twojemu życiu i jednocześnie pomagać w osiągnięciu pięknego uśmiechu. Aplikacja przypomina o konieczności wymiany nakładek, informuje, kiedy należy przesłać zdjęcia kontrolne i pomaga śledzić wszystko na bieżąco.

Wszystkie alignery potrzebne do leczenia, niezbędne materiały i szczegółowy przewodnik po leczeniu zostaną wysłane bezpośrednio do Twojego domu. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać skan 3D i potwierdzić swój plan leczenia. Następnie możesz łatwo rozpocząć leczenie. 

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Oprócz śledzenia postępów za pomocą aplikacji, możesz łatwo skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta DR SMILE poprzez czat. Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą wsparcia - nie korzystamy z automatycznych odpowiedzi. Możesz liczyć na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

Gotowi, by błyszczeć? 

Jak sprawić, by leczenie zakończyło się pełnym sukcesem? Wystarczy przestrzegać naszych zaleceń i nosić nakładki 22 godziny na dobę. Ale co z pozostałymi 2 godzinami w ciągu dnia? W tych godzinach możesz jeść, palić lub pić kawę bez obaw - następnie umyj zęby i włóż nakładki z powrotem, aby mogły nadal wykonywać swoją pracę.

Korzyści leczenia w domu

  • Większość leczenia przejdziesz w zaciszu własnego domu: bez uciążliwych wizyt

  • Nasi dentyści regularnie sprawdzają postępy w aplikacji, masz też możliwość udania się na wizytę kontrolną w razie, gdy cokolwiek Cię zaniepokoi

  • Nasi dentyści i nasz dział obsługi klienta są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Ostatnie artykuły na blogu