Wygraj leczenie nakładkami już teraz —

Kliknij tutaj
DrSmile logo

Nakładki prostujące od 147 zł miesięcznie

Zero ukrytych kosztów. Tylko Twoje wykonane na miarę nakładki, opieka medyczna i Twój idealny uśmiech.

DrSmile: Korekta zębów przy użyciu nakładki
Ceny

Uczciwe ceny dla wszystkich wad zgryzu

Mamy dla Ciebie odpowiednią opcję na wszystkie możliwe zabiegi. Nasi konsultanci również chętnie pomogą w wyborze właściwego. Zawsze możesz zapłacić w ratach lub w jednej racie, aby wszystko szybko załatwić.

Lekkaod

147

miesiąc*Lub zapłać 6.790 zł jednorazowo
Średniaod

207

miesiąc*Lub zapłać 8.990 zł jednorazowo
Ciężkaod

246

miesiąc*Lub zapłać 11.390 zł jednorazowo

* * Rata dla 72-miesięcznego okresu płatności, w tym 9,9% oprocentowania w skali roku.

Co zapewnia Ci DrSmile

W DrSmile otrzymujesz dużo więcej niż tylko nakładki ortodontyczne wykonane na zamówienie.

DrSmile App


Aplikacja oszczędza Ci niepotrzebnych wizyt w gabinecie.
To za jej pomocą eksperci obserwują Twoje postępy i interweniują, jeśli coś jest nie tak.

Opieka medyczna


Chcesz się zobaczyć z dentystą? Nie ma problemu, umów się na wizytę w gabinecie.


Gwarancja satysfakcji z DrSmile


Obiecujemy wiele: Twój idealny uśmiech. Wywiązaliśmy się z tej obietnicy już w ponad 50.000 przypadkach


Z tego znany jest DrSmile

DrSmile Clear Aligner: Ile kosztuje nakładka na zęby?

Przeźroczyste nakładki cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób dorosłych... Tak zwane alignery umożliwiają dyskretną korektę nieprawidłowego ustawienia zębów w ciągu kilku miesięcy. Są wygodne, łatwe do czyszczenia i prawie niewidoczne. Prawie żadne rozwiązanie alternatywne nie oferuje tak wielu zalet, jak przeźroczyste nakładki. W przeszłości były używane wyłącznie do korekty estetycznej, a teraz stanowią przeźroczystą alternatywę leczenia prawie wszystkich wad zgryzu.

Dzięki subtelnemu wyglądowi i znacznie krótszemu czasu leczenia, przezroczyste nakładki cieszą się coraz większą popularnością. Nakładki to idealna alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Czy nakładki są droższe niż tradycyjne aparaty ortodontyczne?

Przeźroczyste nakładki są dla wielu osób dorosłych znacznie bardziej atrakcyjne niż typowe aparaty ortodontyczne. Jednak ile kosztuje takie rozwiązanie?


Decydującą rolę odgrywa rodzaj wady zgryzu oraz wybrana metoda leczenia.

Zasadniczo zawsze zależy od zakresu leczenia. W niektórych przypadkach leczenie stałym aparatem obejmuje tylko wybrane partie szczęki. Często jednak konieczne jest leczenie kompleksowe. Przy tym obowiązuje następująca zasada: Koszty leczenia lekkich wad zgryzu są zwykle niższe niż w przypadku dużych wad. Jeżeli wada zgryzu jest poważna, należy spodziewać się dużych kosztów, gdyż sam czas leczenia się wydłuża.

Nie bez znaczenia jest również wybrany sposób leczenia, który wpływa na koszt aparatu ortodontycznego. Dzięki nowoczesnym materiałom i metodom leczenie można przeprowadzić szybciej, skuteczniej i bezboleśnie, jednak wiążą się one ze znacznie wyższą ceną aparatu ortodontycznego, a co za tym idzie dodatkowymi kosztami, których w najgorszym przypadku nie pokryje ubezpieczenie zdrowotne.

Grupy wskazań do leczenia ortodontycznego

Od stycznia 2002 roku pojawiły się nowe wytyczne dla osób do 18 roku życia, tzw. grupy wskazań do leczenia ortodontycznego (KIG). W przypadku leczenia u ortodonty, przed rozpoczęciem należy dokonać oceny wady ustawienia zębów lub zgryzu w skali od 1 do 5. Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne obejmuje koszty leczenia od stopnia 3. W przypadku KIG 1 do 2 koszty ponosi pacjent, nawet jeżeli leczenie jest wymagane z medycznego punktu widzenia. Klasyfikacja wad zgryzu dokonywana jest zgodnie z precyzyjnie określonymi kryteriami, jest rejestrowana przez ubezpieczenie zdrowotne oraz sprawdzana przez eksperta.


Przykładowe koszty: stały aparat ortodontyczny

Koszty stałego aparatu ortodontycznego obejmują rodzaj leczenia ortodontycznego, jego czas trwania oraz zastosowane materiały. Mniejsze korekty zaczynają się od około 2.000 zł, a aparaty stałe - od 6.500 zł. Jeśli występuje dodatkowy problem ze stawami skroniowo-żuchwowymi, ceny mogą zacząć się od 27.560 zł.


Ile kosztują profesjonalne nakładki

Leczenie przeźroczystymi nakładkami DrSmile wiąże się ze stosunkowo niskimi kosztami. Bezpośrednie podejście do konsumenta umożliwia oferowanie nowoczesnych metod prostowania zębów w atrakcyjnych cenach bez uszczerbku dla jakości nakładek.

DrSmile oferuje całkowicie cyfrowy przebieg leczenia. Dzięki innowacyjnej technologii skanera 3D i drukarki oraz inteligentnym programom do projektowania można zaoszczędzić czas pracy, a co za tym idzie, obniżyć koszty. Aplikacja DrSmile to również gwarancja większego sukcesu leczenia dzięki ścisłej opieki nad pacjentem.

Chcielibyśmy przedstawić Tobie zalety leczenia DrSmile. Koszty nakładek są:

 • Zmienne,

 • oparte na zaświadczeniu lekarskim od Twojego dentysty,

 • zależne od stopnia wady zgryzu,

 • dostosowane do Twoich indywidualnych możliwości finansowych,

 • płatne jednorazowo lub w ratach.

Ile ostatecznie kosztują nakładki?

Koszty nakładek zależne są od zaświadczenia lekarskiego od Twojego dentysty, który przeprowadzi badanie podczas indywidualnej wizyty oraz udzieli kompleksowych porad. Czas trwania leczenia i liczba nakładek jest zmienna i określona jest w Twoim planie leczenia. Ponadto nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Koszty nakładek możesz opłacić jednorazowo lub w wygodnych, niskich ratach. Nasz zespół wspólnie z Tobą znajdzie odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Po badaniu u dentysty koszty leczenia obliczane są na podstawie GOZ i klasyfikowane do kategorii leczenia S, M i L. Z reguły cena waha się między 6.790zł  a 11.390zł. W pojedynczych przypadkach koszty leczenia przekraczają wspomniane11.390zł, o czym pacjent jest informowany przed rozpoczęciem leczenia.

Aby przez długi czas cieszyć się nowym uśmiechem, po leczeniu zaleca się noszenie szyny ustalającej lub, w najlepszym przypadku, stałego retainera DrSmile. W zależności od Twoich potrzeb i indywidualnego stanu uzębienia, oferujemy możliwość założenia retainera na górną lub dolną szczękę, albo rekomendujemy wybór naszego kompletnego pakietu z retainerami DrSmile na obie szczęki. 

Stały aparat ortodontyczny vs. nakładka

W porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym przeźroczysta alternatywa oferuje szereg zalet. Leczenie przy użyciu nakładki jest szczególnie polecane osobom dorosłym, gdyż nie wiąże się z prawie żadnymi ograniczeniami w życiu codziennym.

Osoby posiadające ustawowe ubezpieczenie zdrowotne muszą same ponosić koszty nakładek, o ile nie mają odpowiedniego dodatkowego ubezpieczenia. Osoby posiadające prywatne ubezpieczenie zdrowotne muszą z wyprzedzeniem dowiedzieć się, czy obejmuje ono koszty nakładki. Koszty leczenia DrSmile można odliczyć od podatku, gdyż zaliczają się one do kosztów leczenia.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
 • FAQ
 • Zostań partnerem
 • +48 732 080 141 (Pon.-Pt. 9:00-18:00)
 • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon

©2021 DrSmile