DrSmile logo

Nakładki prostujące od 147 zł miesięcznie

Zero ukrytych kosztów. Tylko Twoje wykonane na miarę nakładki, opieka medyczna i Twój idealny uśmiech.

DrSmile: Korekta zębów przy użyciu nakładki
Ceny

Atrakcyjne ceny dla wszystkich wad zgryzu

Oferujemy odpowiednią formę płatności dla wszystkich rodzajów zabiegów, nasi konsultanci z przyjemnością pomogą ci w wyborze! Możesz pokryć sumę leczenia jednorazowo lub wybrać wygodną płatność w ratach.

Lekkaod

147

miesiąc*Lub zapłać 6.790 zł jednorazowo
Średniaod

207

miesiąc*Lub zapłać 8.990 zł jednorazowo
Ciężkaod

246

miesiąc*Lub zapłać 11.390 zł jednorazowo

* Rata dla 60-miesięcznego okresu płatności, w tym 9,9% oprocentowania w skali roku.

Co zapewnia Ci DrSmile

W DrSmile otrzymujesz dużo więcej niż tylko nakładki prostujące wykonane na zamówienie.

DrSmile App


Aplikacja oszczędza Ci niepotrzebnych wizyt w gabinecie.
To za jej pomocą eksperci obserwują Twoje postępy i interweniują, jeśli coś jest nie tak.

Opieka medyczna


Chcesz się zobaczyć z dentystą? Nie ma problemu, umów się na wizytę w gabinecie.


Gwarancja satysfakcji z DrSmile


Obiecujemy wiele: Twój idealny uśmiech. Wywiązaliśmy się z tej obietnicy już w ponad 50.000 przypadkach


DrSmile Clear Aligner: Ile kosztuje nakładka na zęby?

Przeźroczyste nakładki cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób dorosłych. Tak zwane alignery umożliwiają dyskretną korektę nieprawidłowego ustawienia zębów w ciągu kilku miesięcy. Są wygodne, łatwe do czyszczenia i prawie niewidoczne. Prawie żadne rozwiązanie alternatywne nie oferuje tak wielu zalet, jak przeźroczyste nakładki. W przeszłości były używane wyłącznie do korekty estetycznej, a teraz stanowią przeźroczystą alternatywę leczenia prawie wszystkich wad zgryzu.

Dzięki subtelnemu wyglądowi i znacznie krótszemu czasu leczenia, przezroczyste nakładki cieszą się coraz większą popularnością. Nakładki to idealna alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Czy nakładki są droższe niż tradycyjne aparaty ortodontyczne?

Przeźroczyste nakładki są dla wielu osób dorosłych znacznie bardziej atrakcyjne niż typowe aparaty ortodontyczne. Jednak ile kosztuje takie rozwiązanie?


Decydującą rolę odgrywa rodzaj wady zgryzu oraz wybrana metoda leczenia.

Zasadniczo zawsze zależy od zakresu leczenia. W niektórych przypadkach leczenie stałym aparatem obejmuje tylko wybrane partie szczęki. Często jednak konieczne jest leczenie kompleksowe. Przy tym obowiązuje następująca zasada: Koszty leczenia lekkich wad zgryzu są zwykle niższe niż w przypadku dużych wad. Jeżeli wada zgryzu jest poważna, należy spodziewać się dużych kosztów, gdyż sam czas leczenia się wydłuża.

Nie bez znaczenia jest również wybrany sposób leczenia, który wpływa na koszt aparatu ortodontycznego. Dzięki nowoczesnym materiałom i metodom leczenie można przeprowadzić szybciej, skuteczniej i bezboleśnie, jednak wiążą się one ze znacznie wyższą ceną aparatu ortodontycznego, a co za tym idzie dodatkowymi kosztami, których w najgorszym przypadku nie pokryje ubezpieczenie zdrowotne.


Przykładowe koszty: stały aparat ortodontyczny

Koszty stałego aparatu ortodontycznego obejmują rodzaj leczenia ortodontycznego, jego czas trwania oraz zastosowane materiały. Mniejsze korekty zaczynają się od około 2.000 zł, a aparaty stałe - od 6.500 zł. Jeśli występuje dodatkowy problem ze stawami skroniowo-żuchwowymi, ceny mogą zacząć się od 27.560 zł.


Ile kosztują profesjonalne nakładki

Leczenie przeźroczystymi nakładkami DrSmile wiąże się ze stosunkowo niskimi kosztami. Bezpośrednie podejście do konsumenta umożliwia oferowanie nowoczesnych metod prostowania zębów w atrakcyjnych cenach bez uszczerbku dla jakości nakładek.

DrSmile oferuje całkowicie cyfrowy przebieg leczenia. Dzięki innowacyjnej technologii skanera 3D i drukarki oraz inteligentnym programom do projektowania można zaoszczędzić czas pracy, a co za tym idzie, obniżyć koszty. Aplikacja DrSmile to również gwarancja większego sukcesu leczenia dzięki ścisłej opieki nad pacjentem.

Jaka jest ostateczna cena leczenia DrSmile?

Koszt Twojego spersonalizowanego leczenia DrSmile z zastosowaniem przezroczystych nakładek zależy od wyniku skanu 3D, który jest wykonywany podczas pierwszej bezpłatnej wizyty w jednej z naszych klinik partnerskich. Skan 3D pozwala nam sklasyfikować stopień złożoności Twojego przypadku: łagodny, średni lub złożony. Każda z tych klas odpowiada określonej cenie, wynikającej z innego czasu trwania leczenia i innej liczby alignerów. Informacje te są przedstawione w planie leczenia. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Ceny wahają się od 6.790 zł za łagodne przypadki wad zgryzu do 11.390 zł za przypadki złożone. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy koszty leczenia przekroczą wskazaną kwotę 11.390 zł, zostanie to Państwu wyraźnie zakomunikowane przed rozpoczęciem leczenia. Można zdecydować się na płatność w ratach lub jednorazowo.

Aby efekty utrzymywały się przez długi czas, zalecamy noszenie retainera DrSmile po zakończeniu leczenia. Jeśli potwierdzisz swój plan leczenia w ciągu 3 dni, otrzymasz pierwszą parę bezpłatnych nakładek retencyjnych (jedną na górną i jedną na dolną szczękę), o wartości 449 zł każda.

Stały aparat ortodontyczny vs. nakładka

W porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym przeźroczysta alternatywa oferuje szereg zalet: krótszy czas leczenia, łatwość użycia, lepszą higienę i dyskrecję, ponieważ jest niewidoczny. Leczenie przy użyciu nakładki jest szczególnie polecane osobom dorosłym, gdyż nie wiąże się z prawie żadnymi ograniczeniami w życiu codziennym.

Z tego znany jest DrSmile

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile