DR SMILE: jak umówić i odwołać wizytę?

Pierwsza wizyta informacyjna, stripping, wizyta podsumowująca? Na każdą wizytę w DR SMILE możesz umówić się poprzez naszą stronę internetową w prosty sposób. Zobacz, jak krok po kroku umówić się na wizytę lub zmienić jej termin.

DR SMILE: pierwsza wizyta

Chcesz zmienić swój uśmiech? Pierwszy krok to bezpłatna i niezobowiązująca wizyta w gabinecie partnerskim DR SMILE. W Polsce znajdziesz już ponad 25 placówek w 15 miastach, a wciąż przybywają nowe. Pamiętaj tylko, że aby zapisać się na wizytę, musisz mieć ukończone 18 lat. 

Jak zapisać się na wizytę krok po kroku?

Po kliknięciu na przycisk “Zarezerwuj bezpłatny termin” zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza kontaktowego. W tym miejscu prosimy Cię o uzupełnienie podstawowych danych, które umożliwią nam ponowny kontakt z Tobą - np. w celu potwierdzenia wizyty. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę na kontakt z DR SMILE.

Po uzupełnieniu dodatkowych danych przejdziesz do listy gabinetów partnerskich. Wybierz ten, do którego na wizytę chcesz się wybrać. Następnie zobaczysz listę aktualnie dostępnych terminów wizyt w danej placówce. Jeśli żadna nie odpowiada Twojemu grafikowi, pamiętaj, że terminy są uzupełniane na bieżąco i najczęściej są otwierane na najbliższy tydzień.

Gotowe! Zostałeś zapisany na wizytę w DR SMILE. W wybranym terminie spotkasz się ze specjalistą, który wykona skan 3D Twoich zębów, na podstawie którego stworzymy dla Ciebie indywidualny plan leczenia. Sama wizyta nie potrwa dłużej niż 20 minut. Do zobaczenia!

Jak umówić się na wizytę, gdy jesteś już pacjentem DR SMILE?

Tutorial booking PL for customers

Potrzebujesz dodatkowej wizyty podczas leczenia w DR SMILE? Te wizyty również są bezpłatne - całość obejmuje Twoje leczenie.

Aby zapisać się na dodatkową wizytę, przewidzianą w planie leczenia, przejdź do zapisu dla pacjentów. W następnym kroku wybierz interesującą Cię usługę: stripping zębów, instalację lub usunięcie mocowań (attachmentów) bądź refinement potrzebny do korekcji leczenia. Po wybraniu usługi system poprosi Cię o podanie e-maila i hasła pacjenta, którego potrzebujesz do zapisania się do wybranego przez siebie gabinetu.

Ile kosztuje wizyta w DR SMILE?

W przeciwieństwie do często wysokich kosztów wizyt w gabinetach ortodontycznych, w DR SMILE wizyty są wliczone w łączną cenę leczenia alignerem. Dotyczy to na przykład niewiążących wizyt kontrolnych, wizyty podsumowującej czy wizyty na stripping. Wizyta informacyjna na początku leczenia, podczas której wykonany zostaje trójwymiarowy, wewnątrzustny skan Twoich zębów, jest bezpłatna.

DR SMILE: zmiana terminu i odwoływanie wizyt

Wypadło Ci coś ważnego? Bez obaw - zawsze możesz zmienić termin wizyty w DR SMILE. W skrzynce mailowej odszukaj wiadomość potwierdzającą wizytę. Znajdziesz tam link, przez który możesz wybrać nowy termin wizyty.

Jeżeli wolisz odwołać wizytę, a na kolejny termin umówić się później, zadzwoń do nas lub napisz - anulujemy Twoją wizytę.

HISTORIE KLIENTÓW

Nasze sukcesy w leczeniu - oni już mają piękny uśmiech

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
  • FAQ
  • Zostań partnerem
  • Kariera
  • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
  • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 9:00-17:30)
  • [email protected]
  • Blog
  • Zniżka studencka
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2022 DR SMILE