DR SMILE opinie - co mówią o nas pacjenci?

DR SMILE ma już ponad 150.000 zadowolonych pacjentów. Jest to zasługa nie tylko naszych kompetentnych lekarzy partnerskich. To przede wszystkim znakomite wyniki leczenia. Chcesz poznać opinie o nakładkach DR SMILE? Sprawdź, co mówią zadowoleni pacjenci.

publisher-page-influencers
DR SMILE Aligner / Zahnschiene

DR SMILE - opinie o leczeniu

Przezroczyste nakładki ortodontyczne DR SMILE doskonale nadają się dla dorosłych. Są wygodne i dyskretne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Leczenie trwa tylko kilka miesięcy, w zależności od początkowej wady zgryzu

Pozytywne opinie o nakładkach DR SMILE to wynik naszego kompleksowego podejścia do leczenia. Zaczynamy od bezpłatnej i niezobowiązującej wizyty w gabinecie partnerskim. Po wykonaniu skanu pacjent otrzymuje pełną wycenę, symulację efektów i konkretny czas trwania leczenia.

Nakładki ortodontyczne w korekcie wyglądu zębów

STŁOCZENIE ZĘBÓW
Resizable image left
Resizable image right
arrow leftarrow right

czas trwania leczenia 6 miesięcy 

ZGRYZ GŁĘBOKI
Resizable image left
Resizable image right
arrow leftarrow right

czas trwania leczenia 6 miesięcy 

SZPAROWATOŚĆ
Resizable image left
Resizable image right
arrow leftarrow right

czas trwania leczenia 7 miesięcy

STŁOCZENIE ZĘBÓW
Resizable image left
Resizable image right
arrow leftarrow right

czas trwania leczenia 10 miesięcy 

ZGRYZ GŁĘBOKI
Resizable image left
Resizable image right
arrow leftarrow right

czas trwania leczenia 7 miesięcy 

DR SMILE Clear Aligner

Jakie opinie o DR SMILE mają sami pacjenci?

Przezroczyste nakładki ortodontyczne DR SMILE to skuteczna alternatywa dla aparatu stałego. Co pacjenci cenią sobie w leczeniu metodą clear aligner? Opinie po skończonym leczeniu mówią przede wszystkim o wygodzie używania nakładek. Są też przezroczyste, a czas leczenia to tylko kilka miesięcy.

Zalety:

  • Krótki czas trwania leczenia

  • Oszczędność cenowa do 60%.

  • Dyskretna korekta: bez zamków i drutów

  • DR SMILE App i opieka medyczna

  • Obietnica satysfakcji DR SMILE

Box 22 05 DRSMILE-PRODUCT8586 1

Jakie są rzeczywiste koszty leczenia przezroczystymi nakładkami clear aligner?

DR SMILE cieszy się pozytywnymi opiniami z jeszcze jednego powodu. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że koszt leczenia jest jasno określony od samego początku. Koszt nakładek zależy od stopnia skomplikowania leczenia danej wady. Najmniej skomplikowana forma leczenia dostępna już od 153 zł miesięcznie.

Koszty leczenia obejmują również cotygodniowe kontrole zdjęć przez naszych ekspertów za pośrednictwem aplikacji DR SMILE App oraz nieobowiązkowe wizyty kontrolne. Co więcej, płacisz tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na zaproponowany przez nas plan leczenia. Koszty leczenia zostaną Ci dokładnie przedstawione. Wizyta informacyjna, skan 3D i przygotowanie planu leczenia są całkowicie bezpłatne. 

2018 11 17 DrSmile Finish 024 171118 DRSMILE4970

Czy podczas leczenia pojawia się ból?

Myślisz, że leczenie ortodontyczne i ból idą w parze? Nieprawda! Wykonane na zamówienie nakładki ortodontyczne są wymieniane co 2 tygodnie i stopniowo zmieniają one ułożenie Twoich zębów. Podczas zakładania nowych nakładek można przez chwilę poczuć nacisk na zębach. To uczucie znika jednak maksymalnie po kilku godzinach. Aby uniknąć dyskomfortu, zalecamy wymianę nakładek na nowe przed snem.

PL LP header 1200x840 1

Jak przebiega leczenie w DR SMILE? Opinie pacjentów

Jak przebiega leczenie w DR SMILE? Każda polska placówka DR SMILE jest gotowa do przeprowadzenia pierwszej wizyty ze skanem 3D. Wizyta jest bezpłatna i niezobowiązująca. Po niej otrzymujesz plan leczenia z jego szczegółami, a po jego akceptacji wysyłamy nakładki do produkcji. Cały zestaw otrzymujesz od razu do domu - teraz możesz już zaczynać leczenie!

iphone-new2

Opinie o DR SMILE App

Staramy się, aby miesiące prostowania zębów były dla Ciebie jak najprzyjemniejsze. Dlatego wystarczy przyjść do jednego z naszych gabinetów DR SMILE na pierwszą wizytę ze skanem 3D zębów.

Podczas leczenia masz też możliwość odbycia kontroli w gabinecie, jeżeli będzie to uzasadnione. Śledzimy postępy leczenia wirtualnie - za pomocą naszej aplikacji DR SMILE. Abyśmy mogli dokładnie kontrolować leczenie, prosimy o cotygodniowe przesyłanie zdjęć swoich zębów do aplikacji. To zajmie Ci tylko kilka minut. Nasi eksperci obejrzą zdjęcia i skontaktują się z Tobą, jeśli coś ich zaniepokoi. Jesteś w dobrych rękach!

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE