DR SMILE opinie - co mówią o nas pacjenci?

DR SMILE ma już ponad 150.000 zadowolonych pacjentów. Jest to zasługa nie tylko naszych kompetentnych lekarzy partnerskich. To przede wszystkim znakomite wyniki leczenia. Chcesz poznać opinie o nakładkach DR SMILE? Sprawdź, co mówią zadowoleni pacjenci.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc
publisher-page-influencers

Poznaj opinie pacjentów!

drs-gradient-desktop-circle-orange-pink
DR SMILE Aligner / Zahnschiene

DR SMILE - opinie o leczeniu

Przezroczyste nakładki ortodontyczne DR SMILE doskonale nadają się dla dorosłych. Są wygodne i dyskretne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Leczenie trwa tylko kilka miesięcy, w zależności od początkowej wady zgryzu

Pozytywne opinie o nakładkach DR SMILE to wynik naszego kompleksowego podejścia do leczenia. Zaczynamy od bezpłatnej i niezobowiązującej wizyty w gabinecie partnerskim. Po wykonaniu skanu pacjent otrzymuje pełną wycenę, symulację efektów i konkretny czas trwania leczenia.

Zadowoleni pacjenci i dentyści z całej Polski

Agata

"Wstydziłam się ogólnie swojego uśmiechu. To była z jednej strony dla mnie taka poprawka kosmetyczna, ale dopiero po tym jak zakończyłam leczenie zrozumiałam, jak dużo to leczenie dla mnie znaczyło."


Wiktoria

"Jestem już blisko końca leczenia i mój uśmiech zdecydowanie zmienił się na lepsze. Uwielbiam się śmiać. Uśmiech jest dla mnie bardzo ważny, a teraz mogę to robić o wiele częściej."


Linda

"Jeżeli chodzi o to co zyskałam dzięki właśnie leczeniu to przede wszystkim tę pewność siebie, coraz częściej się uśmiecham. Tak naprawdę każde zdjęcie teraz jest z pewnym uśmiechem."


DS Steps component background gradient
DR SMILE Clear Aligner

Jakie opinie o DR SMILE mają sami pacjenci?

Przezroczyste nakładki ortodontyczne DR SMILE to skuteczna alternatywa dla aparatu stałego. Co pacjenci cenią sobie w leczeniu metodą clear aligner? Opinie po skończonym leczeniu mówią przede wszystkim o wygodzie używania nakładek. Są też przezroczyste, a czas leczenia to tylko kilka miesięcy.

Zalety:

 • Krótki czas trwania leczenia

 • Oszczędność cenowa do 60%.

 • Dyskretna korekta: bez zamków i drutów

 • DR SMILE App i opieka medyczna

 • Obietnica satysfakcji DR SMILE

Box 22 05 DRSMILE-PRODUCT8586 1

Jakie są rzeczywiste koszty leczenia przezroczystymi nakładkami clear aligner?

DR SMILE cieszy się pozytywnymi opiniami z jeszcze jednego powodu. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że koszt leczenia jest jasno określony od samego początku. Koszt nakładek zależy od stopnia skomplikowania leczenia danej wady. Najmniej skomplikowana forma leczenia dostępna już od 153 zł miesięcznie.

Koszty leczenia obejmują również cotygodniowe kontrole zdjęć przez naszych ekspertów za pośrednictwem aplikacji DR SMILE App oraz nieobowiązkowe wizyty kontrolne. Co więcej, płacisz tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na zaproponowany przez nas plan leczenia. Koszty leczenia zostaną Ci dokładnie przedstawione. Wizyta informacyjna, skan 3D i przygotowanie planu leczenia są całkowicie bezpłatne. 

2018 11 17 DrSmile Finish 024 171118 DRSMILE4970

Czy podczas leczenia pojawia się ból?

Myślisz, że leczenie ortodontyczne i ból idą w parze? Nieprawda! Wykonane na zamówienie nakładki ortodontyczne są wymieniane co 2 tygodnie i stopniowo zmieniają one ułożenie Twoich zębów. Podczas zakładania nowych nakładek można przez chwilę poczuć nacisk na zębach. To uczucie znika jednak maksymalnie po kilku godzinach. Aby uniknąć dyskomfortu, zalecamy wymianę nakładek na nowe przed snem.

PL LP header 1200x840 1

Jak przebiega leczenie w DR SMILE? Opinie pacjentów

Jak przebiega leczenie w DR SMILE? Każda polska placówka DR SMILE jest gotowa do przeprowadzenia pierwszej wizyty ze skanem 3D. Wizyta jest bezpłatna i niezobowiązująca. Po niej otrzymujesz plan leczenia z jego szczegółami, a po jego akceptacji wysyłamy nakładki do produkcji. Cały zestaw otrzymujesz od razu do domu - teraz możesz już zaczynać leczenie!

Efekty leczenia naszych pacjentów

Nasze sukcesy - oni już mają piękny uśmiech

NewWebsite Testimonial main INEZ 5
NewWebsite Testimonial after INEZ 1
NewWebsite Testimonial before INEZ 1
arrow leftarrow right

Inez, stłoczenie zębów

 • NewWebsite Testimonial main PHIL 6
  NewWebsite Testimonial after PHIL 1
  NewWebsite Testimonial before PHIL 1
  arrow leftarrow right

  Phil, szparowatość

 • NewWebsite Testimonial main SIMIN 1
  NewWebsite Testimonial after SIMIN 1
  NewWebsite Testimonial before SIMIN 1
  arrow leftarrow right

  Simin, krzywe ustawienie zębów

 • iphone-new2

  Opinie o DR SMILE App

  Staramy się, aby miesiące prostowania zębów były dla Ciebie jak najprzyjemniejsze. Dlatego wystarczy przyjść do jednego z naszych gabinetów DR SMILE na pierwszą wizytę ze skanem 3D zębów.

  Podczas leczenia masz też możliwość odbycia kontroli w gabinecie, jeżeli będzie to uzasadnione. Śledzimy postępy leczenia wirtualnie - za pomocą naszej aplikacji DR SMILE. Abyśmy mogli dokładnie kontrolować leczenie, prosimy o cotygodniowe przesyłanie zdjęć swoich zębów do aplikacji. To zajmie Ci tylko kilka minut. Nasi eksperci obejrzą zdjęcia i skontaktują się z Tobą, jeśli coś ich zaniepokoi. Jesteś w dobrych rękach!

  Ekomi gold
  Opinie klientów
  review-stars
  4.6 / 5
  Strona domowa
  No Logo
  Nasze aligneryarrow
  Firmaarrow
  OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

  ©2023 DR SMILE