DrSmile logo

Opinie o DrSmile - co mówią nasi klienci

DrSmile ma już ponad 50.000 zadowolonych klientów. Jest to zasługa nie tylko naszych kompetentnych lekarzy partnerskich. To przede wszystkim znakomite wyniki leczenia. Co najlepsze: nasza nakładka ortodontyczna jest całkowicie przystosowana do codziennego użytku.

publisher-page-influencers

Doświadczenia z DrSmile

Przezroczysta nakładka ortodontyczna DrSmile doskonale nadaje się dla dorosłych. Jest wygodna i dyskretna i sprawdza się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Leczenie trwa tylko kilka miesięcy, w zależności od początkowej wady zgryzu. 

Negatywne doświadczenia zdarzają się bardzo rzadko - zawsze staramy się wspierać swoich pacjentów podczas leczenia. Dlatego też nasi eksperci towarzyszą pacjentom za pośrednictwem aplikacji DrSmile App. Aby dostosować leczenie nakładką ortodontyczną do swoich potrzeb, możesz również w każdej chwili umówić się na wizytę w gabinecie - DrSmile Warszawa lub DrSmile Szczecin

Aligner: Takie są doświadczenia naszych klientów

Przezroczysta nakładka ortodontyczna DrSmile stanowi skuteczną alternatywę dla aparatów stałych. Nasze doświadczenie pokazuje, że źle ustawione zęby można naprawić w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Nakładka do korekcji zgryzu jest dostosowana do Twoich potrzeb dzięki najnowocześniejszej metodzie skanowania zębów 3D. 
Zalety:

  • Krótki czas trwania leczenia

  • Oszczędność cenowa do 60%.

  • Dyskretna korekta: bez zamków i drutów

  • DrSmile App i opieka medyczna

  • Gwarancja satysfakcji DrSmile

Jakie są rzeczywiste koszty leczenia przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi?

Z DrSmile nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że koszt leczenia jest jasno określony od samego początku. Koszt nakładek zależy od stopnia skomplikowania leczenia danej wady zgryzu. Rozróżnia się lekkie, średnie i ciężkie wady zgryzu. Alignery do lekkich wad zgryzu są dostępne już od 147 zł miesięcznie.

Koszty leczenia obejmują również cotygodniowe kontrole zdjęć przez naszych ekspertów za pośrednictwem aplikacji DrSmile App oraz nieobowiązkowe wizyty kontrolne. Co więcej, płacisz tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na zaproponowany przez nas plan leczenia. Koszty leczenia zostaną Ci dokładnie przedstawione . Wizyta informacyjna, skan 3D i przygotowanie planu leczenia są całkowicie bezpłatne. 

Czy podczas leczenia pojawia się ból?

Myślisz, że aparaty ortodontyczne i ból idą w parze? Nieprawda! Wykonane na zamówienie nakładki ortodontyczne są wymieniane co 2 tygodnie i stopniowo zmieniają one ułożenie Twoich zębów . Podczas zakładania nowych nakładek można przez chwilę poczuć nacisk na zębach. To uczucie znika jednak po kilku minutach. Nie ma bólu jak w przypadku aparatów stałych.

Czy korekcja wad zgryzu z przezroczystą nakładką jest odpowiednia dla dorosłych?

Myślisz, że jesteś za stary, żeby wyprostować sobie zęby? Stały aparat dla dorosłych nie wchodzi w grę? DrSmile specjalizuje się w Twojej grupie docelowej i umożliwia niewidoczną korekcję zębów w każdym wieku. Przezroczyste nakładki dla dorosłych są praktycznie niewidoczne. Nasze doświadczenie pokazało, że przezroczyste nakładki mogą być noszone bez problemów również w pracy.

Doświadczenia z aplikacją DrSmile App

Staramy się, aby miesiące prostowania zębów były dla Ciebie jak najbardziej przyjemne. Dlatego wystarczy przyjść do jednego z naszych gabinetów DrSmile na osobiste badanie tylko dwa razy - na początku i na końcu zabiegu. Podczas zabiegu można oczywiście zawsze przyjść do nas na wizytę kontrolną, ale nie jest to obowiązkowe, ponieważ śledzimy postępy pacjentów wirtualnie - za pomocą naszej aplikacji DrSmile. Abyśmy mogli dokładnie śledzić przebieg leczenia, prosimy o cotygodniowe przesyłanie zdjęć swoich zębów do aplikacji DrSmile. To zajmie Ci tylko kilka minut. Nasi eksperci obejrzą zdjęcia i skontaktują się z Tobą w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2022 DR SMILE