Licencjat z Uśmiechu na 5+ Twoja zniżka studencka w DR SMILE

By już niebawem cieszyć się swoim wymarzonym uśmiechem w niższej cenie, masz szansę otrzymać od nas specjalną zniżkę w wysokości 1390 zł. By aktywować rabat wystarczy, że podczas wizyty wspomnisz o swoim ekskluzywnym kodzie zniżkowym.

ortodoncia invisible zaragoza
Nasza Metoda

Tylko 3 kroki dzielą Cię od uśmiechu marzeń!

Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty zostanie wykonany skan 3D, który posłuży do stworzenia indywidualnego planu leczenia, dopasowanego do Twoich potrzeb. Leczenie rozpoczynasz bezpośrednio w domu, a nasi profesjonaliści z dziedziny stomatologii i techniki dentystycznej kontrolują postępy dzięki aplikacji.

Krok 1

People-Practice-3D-Scan-Appointment_v1__600x600_all__bubble_

Bezpłatna wizyta informacyjna

1

Krok 2

Illustration-Icon-900zt-discount_feature-step_v1_540x540_all_17_bubble_

Ułożenie indywidualnego planu leczenia

2

Krok 3

int LP NY 2023 Hero image 1200x800-03

Jeśli zdecydujesz się rozpocząć leczenie nakładkami DR SMILE otrzymasz 1390 zł zniżki na leczenie

3
Ceny

Atrakcyjne ceny dla wszystkich wad

Oferujemy odpowiednią formę płatności dla wszystkich rodzajów wad. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w wyborze! Pokryj sumę leczenia jednorazowo lub wybierz wygodną płatność w ratach - również 0%.

Lekka

153

miesiąc*Lub zapłać 6.790 jednorazowo

Średnia

167

miesiąc*Lub zapłać 8.990 jednorazowo

Ciężka

211

miesiąc*Lub zapłać 11.390 jednorazowo

* Oprocentowanie oparte jest na okresie spłaty wynoszącym 56 miesięcy (wada prosta) i 72 miesięcy (wada średniozaawansowana i zaawansowana) z uwzględnieniem 10,29% (wada prosta) oraz 10,32% (wada średniozaawansowana i zaawansowana) rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (przy stopie oprocentowania kredytu 9,90%) od ceny gotówkowej. Na przykład, przy cenie gotówkowej 6 790 zł, cena całkowita wynosi 8 568 zł z VAT. Na życzenie pacjenta można uzgodnić krótszy okres spłaty, np. 36 miesięcy, przy odpowiednio wyższej stopie procentowej. Kontynuacja leczenia za 0 zł jest możliwa po spełnieniu wszystkich warunków refinementu. W przypadku braku spełnienia warunków koszt kontynuacji leczenia wynosi do 2150 zł.

Nasze placówki

Placówki DR SMILE znajdziesz już w ponad 30 polskich miastach

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


Wszystkie pytania dotyczące leczenia DR SMILE

Nakładki prostujące są niezawodną alternatywą dla aparatów ortodontycznych. Są one używane do korygowania wad takich jak diastema czy stłoczenia od ponad 70 lat. DR SMILE zmodernizował i udoskonalił tę metodę leczenia.

Co leczymy w DR SMILE?

Leczymy nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Najczęściej pomagamy pacjentom pozbyć się takich nieprawidłowości, jak stłoczenia zębów, szparowatość czy diastema. Ponieważ każdy przypadek jest indywidualny, zapraszamy na bezpłatną wizytę ze skanem 3D - na jego podstawie specjaliści są w stanie stwierdzić, czy nakładki clear aligner sprawdzą się również w Twoim przypadku.

Jak długo trzeba czekać na zamówiony aligner?

Po złożeniu zamówienia upływa średnio 5 tygodni do czasu, kiedy Twój osobisty aligner dotrze do Twojego domu.

Czy mogę rozpocząć prostowanie zębów jeżeli jestem w trakcie leczenia stomatologicznego?

Przed rozpoczęciem każdego leczenia ortodontycznego zęby muszą być zdrowe i wyleczone - aby to zagwarantować przed skanem pacjent powinien udać się do dentysty na kontrolę z przeglądem zębów. Jeśli na zębach jest kamień, należy go usunąć. To samo tyczy się próchnicy.

Jeżeli zęby wymagają leczenia kanałowego, na skan można się udać po wygojeniu się ran. Przed pierwszą wizytą powinno się wykonać zdjęcie RTG (pantomogram) aby mieć pewność, że zęby są zdrowe i wyleczone ze wszelkich chorób stomatologicznych. Nieświeży oddech może wskazywać na obecność choroby i powinien zostać skonsultowany ze stomatologiem.


Gdzie znajduje się umowa i regulamin usług, które mają zastosowanie do mojego planu leczenia?

Umowa oraz warunki leczenia są dostępne poprzez link umiejscowiony powyżej przycisku zakupu (punkt 3. w pytaniu powyżej) oraz w stopce planu leczenia. Pacjent musi wyraźnie zaakceptować umowę oraz warunki leczenia i co najważniejsze - zaakceptować, że prawo do anulowania w tym wypadku nie przysługuje.

Do jakiego momentu proces w DR SMILE jest niewiążący i bezkosztowy?

Umówienie wizyty, konsultacja z wykonaniem skanu 3D w klinice partnerskiej oraz przygotowanie i otrzymanie planu leczenia są w pełni niewiążące. Po prezentacji planu leczenia pacjent podejmuje decyzję o rozpoczęciu lub nierozpoczynaniu leczenia. Jeśli pacjent zdecyduje się nie rozpoczynać leczenia, nie zostanie obciążony żadnymi kosztami oraz zobowiązaniami wobec DR SMILE.

Czy w leczeniu DR SMILE biorą udział dentyści?

DR SMILE oferuje leczenie alignerami prowadzone przez lekarzy. W DR SMILE licencjonowani dentyści podejmują wszystkie decyzje medyczne w procesie leczenia. Proces leczenia jest wspierany przez nowoczesne technologie cyfrowe. Przed rozpoczęciem leczenia każdy pacjent musi umówić się na wizytę z partnerskim lekarzem dentystą DR SMILE, który przeprowadza szczegółową diagnostykę stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta i dokumentuje ją. Decyzja o rozpoczęciu lub nierozpoczynaniu leczenia nie jest podejmowana wyłącznie przez pacjenta, ale także przez dentystę, który ocenia kwalifikację do leczenia i przygotowuje plan leczenia.

Czym jest bezpłatny transport DR SMILE?

Aby mieć pewność, że bezpiecznie dotrzesz na wizytę i z powrotem do domu, oferujemy bezpłatny transport DR SMILE. Usługę można zamówić dodatkowo podczas umawiania pierwszej wizyty.

Jak skorzystać z darmowego transportu? Przejdź do placówek i wybierz interesujący Cię gabinet, datę oraz godzinę wizyty. Zaznacz “chciałbym skorzystać z bezpłatnego transportu”. Potwierdź wizytę telefonicznie - zadzwonimy do Ciebie! Wyślemy Ci wiadomość email z kodem do wykorzystania w aplikacji UBER do wykorzystania w dniu Twojej wizyty.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE