DrSmile logo

Proces leczenia niewidocznymi nakładkami na zęby

Myślisz, że droga do prostych zębów jest skomplikowana i czasochłonna? Mamy dobre wieści: leczenie nakładkami DrSmile jest superłatwe i szybkie.

Proces leczenia nakładką DrSmile

 1. Kwestionariusz kwalifikacyjny

Zapraszamy do wypełnienia naszego kwestionariusza kwalifikacyjnego, aby dowiedzieć się, czy nasze leczenie jest dla Ciebie odpowiednie.

2. Bezpłatna wizyta informacyjna w gabinecie partnerskim DrSmile

Behandlungsplan Zahnschiene DrSmile

Możesz wygodnie zarezerwować bezpłatną, niezobowiązującą wizytę online w jednej z klinik partnerskich DrSmile. Podczas wizyty zostanie wykonany skan 3D uzębienia, na podstawie którego nasi eksperci stworzą Twój indywidualny plan leczenia.

3. Przed i po symulacji oraz indywidualny plan leczenia

Po około dwóch tygodniach od konsultacji prześlemy Ci indywidualny plan leczenia. Oprócz wszystkich niezbędnych informacji, takich jak czas trwania leczenia i koszty, zawiera on również symulację przed i po, dzięki czemu zobaczysz efekty końcowe. Twoje leczenie rozpocznie się dopiero po wyrażeniu zgody na plan leczenia.

4. Czas trwania leczenia i przygotowania nakładek

Box 22 05 DRSMILE-PRODUCT8586 1

Gdy wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione i wyrazisz zgodę na leczenie, Twoje przezroczyste nakładki zostaną przygotowane w ciągu zaledwie kilku tygodni na podstawie skanów i symulacji oraz przesłane bezpośrednio do Twojego domu, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie.

Leczenie przy użyciu nakładki trwa średnio od 4 do 9 miesięcy. Oczywiście czas trwania zależy od sytuacji początkowej. Jeśli masz bardzo krzywe zęby lub skomplikowaną wadę zgryzu, leczenie może zająć trochę więcej czasu. Jeśli zęby są tylko nieznacznie nierówne, po 4 miesiącach możesz cieszyć się idealnym uśmiechem.

5. Rozpoczęcie leczenia nakładkami i jego koszty

Clear Aligner Zahnfehlstellung

Po otrzymaniu nakładek możesz rozpocząć leczenie. Najlepiej nosić przezroczyste nakładki 22 godziny na dobę i wymieniać co 14 dni, aby ustawić zęby w żądanej pozycji. 

Podobnie jak czas leczenia, koszty nakładek zależą od stopnia nieprawidłowego ustawienia zębów. W DrSmile nakładki kosztują od 147 zł miesięcznie. Oznacza to, że przezroczyste nakładki są dostępne również dla osób z ograniczonym budżetem.

6. Kontroluj swoje postępy za pomocą aplikacji DrSmile

Aby leczenie przebiegało dobrze, ważne jest, aby regularnie przesyłać zdjęcia zębów w aplikacji DrSmile do naszych ekspertów. Daje nam to możliwość monitorowania Twoich postępów i udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania. Aplikacja przypomina również o konieczności zmiany nakładek.

7. Zakończenie leczenia nakładkami

Tadaa! Twój idealny uśmiech jest gotowy. Dla nas, leczenie jest uważane za zakończone tylko wtedy, gdy każdy ząb jest taki, jak pokazano na symulacji. Dlatego też posiadamy gwarancję satysfakcji, która oznacza, że pokryjemy koszty kolejnego dalszego leczenia.  

W celu utrzymania uśmiechu swoich marzeń na całe życie, należy rozważyć użycie retainera po udanym leczeniu. Dzięki temu zęby nie ulegają ponownemu przesunięciu i pozostają proste.

NASZE PLACÓWKI

Placówki DrSmile można znaleźć już w 6 polskich miastach

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


 • DrSmile® Gdańsk Śródmieście
 • DrSmile® Gdańsk Suchanino
 • DrSmile® Gdynia Śródmieście
 • DrSmile® Kraków
 • DrSmile® Szczecin
 • DrSmile® Warszawa
 • DrSmile® Warszawa Służew
 • DrSmile® Warszawa Wola
 • DrSmile® Wrocław Śródmieście
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon

©2021 DrSmile