DrSmile logo

Proces leczenia niewidoczną nakładką na zęby

Myślisz, że droga do prostych zębów jest skomplikowana i czasochłonna? Mamy dobre wieści: leczenie nakładkami DrSmile jest superłatwe i szybkie.

Proces leczenia nakładką DrSmile

 1. Indywidulny test

Na pierwszym etapie przeprowadzany jest indywidualny test, aby sprawdzić, czy źle ustawione zęby można skorygować za pomocą naszych przezroczystych nakładek.

2. Bezpłatne spotkanie informacyjne w gabinecie partnerskim DrSmile

Behandlungsplan Zahnschiene DrSmile

W przypadku wątpliwości co do leczenia przy użyciu nakładki możesz umówić się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację w jednym z naszych partnerskich gabinetów DrSmile. Podczas wizyty usłyszysz cenne porady od naszego wykwalifikowanego personelu oraz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Aby leczenie było satysfakcjonujące, omówimy z Tobą Twoje oczekiwania względem wymarzonego uśmiechu. Najlepiej z wyprzedzeniem zastanowić się nad pytaniami, aby żadne z nich nie pozostały bez odpowiedzi i można było wrócić do domu z dobrym samopoczuciem. Oprócz konsultacji podczas wizyty przeprowadzane jest badanie zębów oraz pomiar nowoczesnym skanerem 3D, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie.

3. Przed i po symulacji oraz indywidualny plan leczenia

Po około dwóch tygodniach od konsultacji prześlemy Ci indywidualny plan leczenia. Oprócz wszystkich niezbędnych informacji, takich jak czas trwania leczenia i koszty, zawiera on również symulację przed i po, dzięki czemu zobaczysz efekty końcowe. Twoje leczenie rozpocznie się dopiero po wyrażeniu zgody na plan leczenia.

4. Czas trwania leczenia i przygotowania nakładek

Box 22 05 DRSMILE-PRODUCT8586 1

Gdy wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione i wyrazisz zgodę na leczenie, Twoje przezroczyste nakładki zostaną przygotowane w ciągu zaledwie kilku tygodni na podstawie skanów i symulacji oraz przesłane bezpośrednio do Twojego domu, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie.

Leczenie przy użyciu nakładki trwa średnio od 6 do 12 miesięcy. Oczywiście czas trwania zależy od sytuacji początkowej. Jeśli masz bardzo krzywe zęby lub skomplikowaną wadę zgryzu, leczenie może zająć trochę więcej czasu. Jeśli zęby są tylko nieznacznie nierówne, po 6 miesiącach możesz cieszyć się idealnym uśmiechem.

5. Rozpoczęcie leczenia nakładkami i jego koszty

Clear Aligner Zahnfehlstellung

Po otrzymaniu nakładek możesz rozpocząć leczenie. Najlepiej nosić przezroczyste nakładki 22 godziny na dobę i wymieniać co 14 dni, aby ustawić zęby w żądanej pozycji. 

Podobnie jak czas leczenia, koszty nakładek zależą od stopnia nieprawidłowego ustawienia zębów. W DrSmile nakładki kosztują od 33 euro miesięcznie. Oznacza to, że przezroczyste nakładki są dostępne również dla osób z ograniczonym budżetem.

6. Kontroluj swoje postępy za pomocą aplikacji DrSmile

Aby leczenie przebiegało dobrze, ważne jest, aby regularnie przesyłać zdjęcia zębów w aplikacji DrSmile do naszych ekspertów. Daje nam to możliwość monitorowania Twoich postępów i udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania. Aplikacja przypomina również o konieczności zmiany nakładek. Wizyta w gabinecie partnerskim DrSmile jest konieczna tylko w przypadku reklamacji.

7. Zakończenie leczenia nakładkami

Tadaa! Il tuo sorriso perfetto è pronto. Per noi, il trattamento si considera concluso solo quando ogni dente è come mostrato nella simulazione. Questo è il motivo per cui abbiamo una garanzia di soddisfazione, il che significa che copriremo i costi di un trattamento di follow-up per te. 

Affinché tu possa mantenere il sorriso dei tuoi sogni per tutta la vita, dovresti pensare all'utilizzo di un retainer dopo una terapia di successo. Ciò garantisce che i denti non si spostino di nuovo e rimangano dritti.

NASZE PLACÓWKI

Placówki DrSmile można znaleźć już w 3 polskich miastach. Jesteśmy obecni w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


 • DrSmile® Kraków
 • DrSmile® Szczecin
 • DrSmile® Warszawa
 • DrSmile® Warszawa Służew
 • DrSmile® Warszawa Wola
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
 • FAQ
 • Zostań partnerem
 • +48 732 080 141 (Pon.-Pt. 9:00-18:00)
 • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon

©2021 DrSmile