DrSmile logo

Korekta ustawienia zębów dla dorosłych

Leczenie ortodontyczne – prosto i bezboleśnie!

Piękne zęby stają się w ostatnich latach coraz ważniejsze, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Poza tym zęby u osób dorosłych mają często duży wpływ na ich pewność siebie i przez to na dobre samopoczucie. Dzięki korekcie ustawienia zębów u osób dorosłych można szybko i dyskretnie wyprostować ustawienie nierównych zębów i pozamykać luki między nimi. Nieważne, czy masz 30, 40 czy 50 lat – nie ma górnej granicy wieku.

Korekta uzębienia bez aparatu stałego ani operacji


Nierówne zęby lub wady zgryzu występują w przeróżnych formach i stopniach złożoności. Na szczęście u wielu osób nimi dotkniętych można skorygować je bez operacji. Przezroczyste nakładki ortodontyczne są przy tym tak samo efektywne, jak aparaty stałe.

Współpracujący z DrSmile ortodonci i ortodontki oraz stomatolodzy i stomatolożki mogą przykładowo wyleczyć zgryz krzyżowy, stłoczenia, luki międzyzębowe, zgryz krzyżowy przedni, zgryz głęboki oraz zgryz otwarty profesjonalnie i wykorzystując jedynie alignery. Także nierówne zęby – jak np. siekacze – można skutecznie wyrównać za pomocą nakładki.

To, jak długo trwa leczenie alignerem, zależy od danej sytuacji wyjściowej. Korekta ustawienia zębów w przeciągu 4 do 9 miesięcy jest jednak zupełnie możliwa.

Wskazówka: najlepiej wykonaj nasz test i dowiedz się, czy korekta ustawienia zębów metodą Clear Aligner jest dla Ciebie odpowiednia!

Piękne zęby bez aparatu

Przezroczyste nakładki ortodontyczne to najlepszy wybór, gdy chcesz skorygować ustawienie zębów w dyskretny sposób. Wielu pracujących dorosłych decyduje się na Clear Aligner przede wszystkim dlatego, że stały aparat na zęby jest u nich ciężki do ukrycia. Każdy może spełnić marzenie o pięknych zębach dzięki niewidocznym nakładkom ortodontycznym – nieważne, w jakiej sytuacji życiowej się znajduje.

Estetyczna korekta ustawienia zębów dzięki niewidocznym nakładkom

Po przeprowadzeniu naszego testu możesz wyszukać na naszej stronie partnerski gabinet lekarski DrSmile. Darmową wizytę informacyjną w wybranym gabinecie partnerskim zarezerwujesz w prosty sposób online. 

DrSmile realizuje przede wszystkim kosmetyczne korekty ustawienia zębów, choć za pomocą nakładki aligner można również leczyć wady zgryzu. Eksperci i ekspertki DrSmile wszystko Ci wyjaśnią oraz pokażą symulację, jak Twój wymarzony, pełen pewności siebie uśmiech będzie wyglądać po leczeniu.

Przezroczysta nakładka DrSmile

Koszt nakładki ortodontycznej

Koszt wyrównania ustawienia zębów zależy w DrSmile od stopnia złożoności korekty. Ogólnie mamy trzy poziomy cenowe:

Niewielkie wady zgryzu: od 33 € miesięcznie lub jednorazowa opłata w wysokości 1790 €

Średnie wady zgryzu: od 46 € miesięcznie lub jednorazowa opłata w wysokości 2490 €

Złożone wady zgryzu: od 55 € miesięcznie lub jednorazowa opłata w wysokości 2990 €

Koszty leczenia zostaną podane już w Twoim planie leczenia, który zostanie przygotowany po darmowej wizycie informacyjnej. Możesz wtedy zdecydować się na leczenie lub z niego zrezygnować. Ogólnie DrSmile stosuje zasadę: wszystkie koszty nakładki są wyraźnie komunikowane, nie ma u nas ukrytych kosztów.


Czy kasa chorych pokryje koszty korekty ustawienia zębów?


Niestety państwowe kasy chorych na ogół nie pokrywają kosztów leczenia korekty ustawienia zębów. Kasy chorych zazwyczaj pokrywają jedynie koszty korekty zgryzu u dzieci i młodzieży, jednak nie w przypadku dorosłych. Inaczej jest jednak w przypadku dodatkowych ubezpieczeń stomatologicznych – w niektórych przypadkach przejmują one pokrycie kosztów.

Doświadczenia związane z alignerem

Nasi pacjenci i nasze pacjentki zgadzają się co do tego: doświadczenia związane z nakładką ortodontyczną są zaskakująco pozytywne. Jest tak, ponieważ nakładka taka nie powoduje bólu ani nie ogranicza życia codziennego. Aylin, Patrick, Henry oraz wiele innych osób opowiadają w krótkich nagraniach o ich doświadczeniach związanych z korektą ustawienia zębów.

NASZE PLACÓWKI

Placówki DrSmile można znaleźć już w 2 polskich miastach. Jesteśmy obecni w Warszawie i Szczecinie.

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


  • DrSmile® Szczecin
  • DrSmile® Warszawa
  • DrSmile® Warszawa Służew
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
NASZE NAKŁADKIarrow
KONTAKTarrow
  • +48 732 080 141
  • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile