DrSmile logo

Nareszcie proste zęby

Promienny uśmiech jest atrakcyjny, pociągający. Niestety wielu ludzi nie jest zadowolonych z własnego uśmiechu. Wady zgryzu są postrzegane jako przeszkoda w uśmiechaniu się, wiele osób się ich wstydzi. Ponadto źle ustawione zęby mogą powodować problemy medyczne, dlatego leczenie wad zgryzu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względów zdrowotnych. Aby pomóc Ci osiągnąć piękne, proste zęby, DrSmile zatrudnia ekspertów z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji.

Proste zęby z alignerem

Krzywe zęby: Jakie są najczęstsze problemy?

Wada zgryzu to sytuacja, w której zęby nie kontaktują się prawidłowo. Jej konsekwencjami mogą być zaburzenia żucia, niedomykanie się ust i problemy z mówieniem. Krzywe zęby często wpływają również na higienę jamy ustnej, ponieważ przestrzenie między zębami nie mogą być czyszczone nićmi dentystycznymi lub czyszczenie ich jest kłopotliwe. Jeśli nieprawidłowo ustawione zęby nie zostaną skorygowane, to mogą pojawić się inne problemy, takie jak próchnica, a także inne choroby zębów, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej lub ból. Piękny uśmiech to więc nie jedyny powód do wyprostowania zębów. Chodzi przede wszystkim o zdrowie zębów, na które należy zwracać szczególną uwagę.

Proste zęby. Ale jak?

Jest kilka sposobów, aby uzyskać proste zęby. Jednym z najbardziej znanych jest stały aparat. ortodontyczny. Zamki są przyklejane do zębów w celu zamocowania drutu, gumek i łuków. Aparaty są zazwyczaj widoczne dla innych i nie mogą być zdejmowane. Są to często powody, dla których aparaty stałe odstraszają dorosłych.

Nowoczesna technologia umożliwiła nam jednak prostowanie zębów bez aparatu. DrSmile wyspecjalizował się w tej innowacyjnej formie leczenia wad zgryzu. Proste zęby bez aparatu - przezroczyste clear aligner są łatwe do użytkowania na co dzień i praktycznie niezauważalne. Zaleta: Za pomocą tej metody można nie tylko wyprostować zęby, ale także skorygować wady zgryzu.

Box 22 05 DRSMILE-PRODUCT8586 1

Proste zęby dzięki przezroczystym nakładkom

Niewidoczne nakładki ortodontyczne- nazywane również alignerami - to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia wad zgryzu. Dzięki inteligentnej technologii, nakładki DrSmile są półelastyczne i mogą optymalnie rozkładać obciążenie na zębach. Nakładki są doskonale dopasowane do potrzeb pacjentów za sprawą skanowania 3D i umożliwiają skuteczną, stopniową korektę wad zgryzu. Dzięki nim Twój promienny uśmiech jest możliwy do osiągnięcia nawet bez stałego aparatu.

Proste zęby w każdym wieku - teraz albo nigdy!

W DrSmile nie ma granicy wieku. Jeśli chcesz szybko i dyskretnie osiągnąć proste zęby, to trafiłeś we właściwe miejsce - bez względu na to, ile masz lat. Historie naszych pacjentów pokazują, że przezroczyste nakładki ortodontyczny można bez problemu wprowadzić do codziennego życia. Niewidoczne nakładki ortodontyczne można zdejmować na 2 godziny dziennie, na przykład na czas jedzenia lub picia kawy. Nie musisz się chować przed prostymi zębami z przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi.

Piękne zęby w krótkim czasie

Proste zęby w ciągu kilku miesięcy to życzenie prawie każdego pacjenta. W przypadku DrSmile, leczenie trwa zazwyczaj od 4 do 9 miesięcy, w zależności od sytuacji wyjściowej. W planie leczenia można zobaczyć, jak długo będzie trwało leczenie.

Clear Aligner: Koszty

W DrSmile koszty nakładek ortodontycznych są jasno komunikowane na samym początku. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nasze tanie nakładki ortodontyczne nie są w żaden sposób gorsze od tych drogich. Wręcz przeciwnie: dzięki najnowocześniejszym technologiom i innowacyjnym procesom oferujemy Państwu najwyższy poziom leczenia ortodontycznego. Koszty wahają się od 6,790 zł do 11,390 zł. Cena nakładek zależy od stopnia skomplikowania wady zgryzu. Koszty leczenia mogą być również pokrywane w ratach.

DrSmile w Twoim pobliżu

DrSmile oferuje koncepcję leczenia, która może być łatwo wprowadzona do Twojego życia codziennego. Oznacza to, że leczenie aligenrem jest monitorowane głównie przez naszych ekspertów za pomocą aplikacji DrSmile. Dzięki temu leczenie nie tylko jest innowacyjne, ale również zajmuje niewiele czasu.

Jeśli nadal chcesz umówić się na wizytę w jednym z naszych gabinetów DrSmile, możesz nas znaleźć w swojej okolicy. Placówki partnerskie DrSmile obecne są w Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

NASZE PLACÓWKI

Placówki DrSmile można znaleźć już w 8 polskich miastach

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


 • DrSmile® Gdańsk Śródmieście
 • DrSmile® Gdańsk Suchanino
 • DrSmile® Gdynia Śródmieście
 • DrSmile® Katowice Bogucice
 • DrSmile® Kraków
 • DrSmile® Kraków Prądnik
 • DrSmile® Łódź
 • DrSmile® Poznań Ogrody
 • DrSmile® Szczecin
 • DrSmile® Warszawa
 • DrSmile® Warszawa Mokotów
 • DrSmile® Warszawa Służew
 • DrSmile® Warszawa Wola
 • DrSmile® Wrocław Fabryczna
 • DrSmile® Wrocław Śródmieście
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon

©2022 DR SMILE