Jak znaleźć najlepszego ortodontę w Białymstoku?

Jak znaleźć ortodontę w Białymstoku? Jakie usługi oferuje i jakie są koszty leczenia? Przeczytaj o rodzajach dostępnych aparatów ortodontycznych oraz o ich alternatywie - nakładkach clear aligner, dostępną też w Białymstoku.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Białymstoku

Ortodonta Białystok - od czego zacząć poszukiwania?

Krzywe zęby to Twój kompleks? Nie jesteś sam_a. Na szczęście nawet w dorosłym wieku istnieją sposoby na wyprostowanie zębów. Szukasz ortodonty? Białystok ma mnóstwo specjalistów, do których możesz się udać. A jak znaleźć najlepszego?

Najłatwiej jest wejść na stronę internetową i wyszukać hasło "ortodonta Białystok". W ten sposób otrzymasz listę ortodontów w swojej okolicy. Następnie możesz wejść na ich strony internetowe i dowiedzieć się więcej o ich usługach.

Innym sposobem na znalezienie ortodonty jest poproszenie przyjaciół lub członków rodziny o rekomendacje. Jeśli mieli aparat ortodontyczny, mogą znać dobrego ortodontę, który będzie w stanie Ci pomóc.

Innym dobrym sposobem na znalezienie ortodonty jest Google Maps. Po prostu wpisz "aparat ortodontyczny Białystok" w pasku wyszukiwania, a pojawi się lista wyników. Możesz kliknąć na każdy wynik, aby uzyskać więcej informacji, w tym dane kontaktowe i godziny otwarcia.

Jaki aparat ortodontyczny? Białystok oferuje nakładki clear aligner

Klasyczna metoda prostowania zębów od dawna kojarzy się ze stałym aparatem ortodontycznym. Coraz więcej osób dowiaduje się o jego korzystnej alternatywie - nakładkach clear aligner. Co są nakładki ortodontyczne i czy są dostępne w Białymstoku?

Nakładki ortodontyczne to rodzaj aparatu, który jest przezroczysty i wyjmowany. W przeciwieństwie do aparatów stałych, które są mocowane do zębów, nakładki ortodontyczne nakłada się na zęby jak ochraniacz. Oznacza to, że możesz je zdejmować, kiedy tylko chcesz. Dzięki temu nie musisz zmieniać swojej diety i w żaden sposób się ograniczać.

Wspaniałą cechą nakładek ortodontycznych jest to, że są o wiele tańsze niż stałe aparaty ortodontyczne, a leczenie trwa tylko 4-9 miesięcy. Możesz też rozłożyć płatność na raty, w tym 0%.

Ortodonta Białystok - cennik

Czas leczenia w przypadku nakładek ortodontycznych nie jest ich jedyną zaletą. Lecząc się w Białymstoku, na pewno chcesz też poznać cennik ortodonty. W DR SMILE wszystko jest przejrzyste od początku do końca!

Za pierwszą wizytę DR SMILE u ortodonty w Białymstoku nie płacisz! Jest ona całkowicie darmowa i nie zobowiązuje do podjęcia leczenia. Podczas wizyty wykonujemy skan 3D Twoich zębów - alternatywę dla wycisków. Na tej podstawie tworzymy Twój indywidualny plan leczenia.

Jak dalej przedstawia się cennik? Wraz z planem leczenia poznajesz pełny kosztorys. Leczenie w DR SMILE kosztuje od 6 790 zł do 12 590 zł w zależności od stopnia złożoności wady. Cena obejmuje wszystkie niezbędne zabiegi, cały zestaw nakładek i opiekę specjalistów przez aplikację DR SMILE. Żadnych kruczków i ukrytych kosztów.


DR SMILE brzmi jak Twój nowy ortodonta? Białystok ma już swój gabinet partnerski - zapisz się na wizytę już teraz!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Białymstoku?

Oczywiście! Standardowo nad przebiegiem leczenia w DR SMILE czuwają nasi specjaliści przez aplikację mobilną. Pacjenci udostępniają w niej zdjęcia uśmiechu co 7 dni, dzięki czemu kontrolujemy postępy leczenia. Jeśli zauważysz u siebie coś niepokojącego, wystarczy, że zgłosisz to przez aplikację lub telefonicznie - umówimy Cię na bezpłatną wizytę w gabinecie DR SMILE w Białymstoku.
Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Białymstoku?

Nakładki ortodontyczne to pomoc w przypadku wielu wad zgryzu. Jeśli chcesz w ten sposób wyprostować zęby w Białymstoku, wyleczysz m.in. stłoczenia, diastemę (szparowatość zębów), zgryz krzyżowy i zgryz prosty. Zapisz się na bezpłatną wizytę, po której zakwalifikujemy Cię na leczenie w DR SMILE.Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Białymstoku?

Przezroczysty aparat ortodontyczny w Białymstoku, czyli clear aligner, kosztuje od 6 790 zł do 12 590 zł za całe leczenie. Koszt można też rozłożyć na wygodne miesięczne raty - już od 153 zł miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się na 24 raty lub mniej, oprocentowanie wynosi 0%!
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE