Najlepszy ortodonta - Bytom i okolice

Marzysz o pięknym uśmiechu i szukasz ortodonty w Bytomiu? Przeczytaj o zaletach nakładek ortodontycznych i sprawdź, czy ta metoda leczenia jest dla Ciebie!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Bytomiu

Ortodonta Bytom - jak znaleźć najlepszego specjalistę?

Jeśli szukasz ortodonty w Bytomiu, masz do dyspozycji wielu ortodontów. Zanim jednak podejmiesz decyzję, warto sprawdzić, czy najlepszym wyborem dla Ciebie będzie aparat ortodontyczny czy nakładki clear aligner.

Poszukiwanie ortodonty w Bytomiu krok po kroku

1. Poproś przyjaciół i członków rodziny o rekomendacje - Twoi przyjaciele i rodzina mogli być leczeni ortodontycznie w Bytomiu, więc warto zacząć od zapytania ich o radę. Należy pamiętać, że ortodoncja jest dziedziną bardzo zindywidualizowaną, więc to, co sprawdza się u jednej osoby, może nie działać u innej

2. Zbadaj podejście do leczenia stosowane przez ortodontę - Różni ortodonci mogą oferować różne metody leczenia, dlatego ważne jest, aby przed podjęciem decyzji zapoznać się z metodami leczenia stosowanymi przez każdego ortodontę. Ortodonci często stosują tradycyjne aparaty ortodontyczne lub przezroczyste nakładki aligner, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji

3. Zadawaj pytania - Zawsze ważne jest zadawanie pytań przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek leczeniu ortodontycznym. Twój ortodonta powinien być w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące opłat, czasu trwania leczenia i innych kwestii.

Co to są nakładki clear aligner?

W trakcie poszukiwania ortodonty w Bytomiu warto wziąć pod uwagę również gabinet partnerski DR SMILE, oferujący nakładki ortodontyczne clear aligner. To alternatywa dla stałego aparatu, która pomoże Ci zniwelować wiele wad, takich jak stłoczenia, szparowatość czy diastema.

Jakie są zalety nakładek clear aligner?

Jeśli szukasz możliwości leczenia ortodontycznego w Bytomiu, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być przezroczyste nakładki ortodontyczne

Clear Aligner to sprawdzona forma leczenia ortodontycznego, która pomaga przesunąć zęby na pożądane miejsca bez konieczności stosowania tradycyjnych aparatów ortodontycznych. W przeciwieństwie do aparatów ortodontycznych, które wymagają częstych wizyt u ortodonty i poprawek.

Nakładki clear aligner wymienia się co 14 dni na nowy zestaw nakładek, które różnią się nieznacznie od poprzednich. Cały zestaw otrzymujesz jedną przesyłką pod swój adres, dzięki czemu możesz płynnie kontynuować leczenie bez konieczności udawania się do gabinetu.

Pozwala to na stopniowe przesuwanie zębów w kierunku pożądanego miejsca i kierunku przy minimalnym dyskomforcie lub bólu

Nakładki zdejmujemy do jedzenia i picia wszystkiego poza wodą, dzięki czemu nie musisz rezygnować z ulubionych potraw i stosować dodatkowych szczoteczek do aparatu. Po jedzeniu po prostu przepłukujesz lub szczotkujesz zęby i ponownie zakładasz nakładki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj o cenach nakładek DR SMILE i zapisz się na bezpłatną wizytę do gabinetu partnerskiego w jednym z ponad 30 miast w Polsce!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE