Jak znaleźć dobrego ortodontę w Częstochowie?

Szukasz dobrego ortodonty w Częstochowie? DR SMILE ma już gabinety partnerskie w tej okolicy. Przeczytaj, jak wyprostować zęby szybko i skutecznie przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Częstochowie

Ortodonta Częstochowa - od czego zacząć poszukiwania?

Szukając dobrego ortodonty w Częstochowie, zacznij od rozmowy z rodziną i znajomymi. Ortodonci są specjalistami, więc ważne jest, by znaleźć takiego, który ma doświadczenie w leczeniu dorosłych. Zrób też rozeznanie na temat różnych rodzajów aparatów ortodontycznych i tego, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. W Częstochowie jest wiele dzielnic, w których możesz znaleźć dobrego ortodontę.

Jest wiele czynników, które należy rozważyć przy wyborze ortodonty w Częstochowie. Po pierwsze, ważne jest, by znaleźć ortodontę, który ma doświadczenie w leczeniu dorosłych. Leczenie ortodontyczne u dorosłych może być zupełnie inne niż u dzieci, dlatego warto upewnić się, że ortodonta zna wyjątkowe potrzeby wieku dorosłego. 

Po drugie, najlepiej wybrać ortodontę w dogodnej lokalizacji w Częstochowie. Ułatwi Ci to dotrzymywanie terminów wizyt i dotarcie do ortodonty w razie potrzeby. Wreszcie, warto znaleźć ortodontę, który oferuje różne opcje leczenia. W ten sposób będziesz móc wybrać plan leczenia, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Biorąc pod uwagę te czynniki, możesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszego ortodontę w Częstochowie dla swoich potrzeb.

DR SMILE Częstochowa - co możemy zaoferować?

W DR SMILE oferujemy niewidoczne nakładki ortodontyczne idealne dla dorosłych: nikt nie może zobaczyć, że jesteś w trakcie leczenia, a leczenie trwa tylko 4-9 miesięcy. Płatność możesz rozłożyć na wygodne raty 0%, a najniższa rata może wynosić już tylko 153 zł. Nakładki ortodontyczne, nazywane też clear aligners, to świetna alternatywa dla aparatu stałego. Leczenie trwa krócej, jest wygodne i przede wszystkim nie wymaga od Ciebie żadnych wyrzeczeń. Nie musisz zmieniać diety - nakładki zdejmujesz do jedzenia i picia.

Wielu dorosłych czuje się niepewnie ze względu na swoje zęby i chciałoby je wyprostować tak, aby nikt tego nie zauważył. Niewidoczny aparat ortodontyczny DR SMILE jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poprawić swój uśmiech bez niczyjej wiedzy. Nasz system Clear Aligner to dyskretny sposób na wyprostowanie zębów bez metalowego aparatu.

System Clear Aligner składa się z niewidocznych, wyjmowanych nakładek, które idealnie pasują na Twoje zęby. Nakładki należy nosić przez 22 godziny dziennie, a zdejmować tylko po to, by jeść, pić lub myć zęby. Nakładki są wygodne i łatwe do noszenia, a rezultaty zobaczysz nawet już po 4 miesiącach.

Jeśli chciałbyś poprawić swój uśmiech bez niczyjej wiedzy, rozważ niewidoczny aparat ortodontyczny DR SMILE. Nasz system Clear Aligner jest dyskretny, wygodny i skuteczny. Dzięki temu nie musisz szukać ortodonty, który oferuje stały aparat ortodontyczny w Częstochowie - nakładki ortodontyczne to zdecydowanie wygodniejsza alternatywa!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Częstochowie?

Leczenie aparatem ortodontycznym w Częstochowie w DR SMILE kosztuje od 6 790 zł do 12 590 zł. Cena za całe leczenie zależy od czasu jego trwania i stopnia trudności. Możesz też zapłacić za swoje leczenie w ratach - od 153 zł miesięcznie. Koszt leczenia, który poznasz po pierwszej wizycie, jest ostateczny - nie ma żadnych ukrytych kosztów. W tej kwocie oprócz zestawu nakładek otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej pozwalającej na kontakt ze specjalistami, wszystkie niezbędne zabiegi podczas leczenia oraz akcesoria.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Częstochowie?

Nakładki ortodontyczne są często używane do leczenia różnych wad, w tym diastemy, stłoczeń, zgryzu krzyżowego i zgryzu prostego. W DR SMILE w Częstochowie nakładki te są wykonywane na zamówienie, aby idealnie pasowały do ust pacjenta. Pozwala to na maksymalny komfort i skuteczność w leczeniu wyżej wymienionych wad zębowych.
Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Częstochowie?

Tak, możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Częstochowie, jeśli jest taka potrzeba. Wszystkie zabiegi, takie jak stripping czy założenie i zdjęcie attachmentów, są wliczone w cenę leczenia. Możesz również skorzystać z naszej aplikacji mobilnej, aby skontaktować się z nami i dopytać o przebieg leczenia.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE