Ortodonta Elbląg - alternatywne metody ortodoncji

Marzysz o prostych zębach? Jeśli szukasz ortodonty w Elblągu, przeczytaj o alternatywie dla stałego aparatu - clear aligner. Elbląg zaprasza na bezpłatną wizytę w DR SMILE!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

DR SMILE w Elblągu

Jak znaleźć najlepszego ortodontę w Elblągu?

Przy wyborze ortodonty w Elblągu należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak doświadczenie, specjalizacje i lokalizacja. 

Szukając ortodonty, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

1. Jak długo ortodonta prowadzi praktykę?

Im dłużej ortodonta prowadzi praktykę, tym większe ma doświadczenie. Może to być dla Ciebie ważne, jeśli masz skomplikowany problem z zębami, który wymaga naprawy. Jeśli chcesz skorzystać z usług specjalisty z dużym stażem, wpisz w wyszukiwarkę hasło "ortodonta Elbląg", aby znaleźć najlepszych specjalistów w Twojej okolicy.

2. Jakiego typu aparatów używa ortodonta?

Dostępnych jest kilka rodzajów aparatów, w tym tradycyjne aparaty metalowe, aparaty przezroczyste (nakładki clear aligner) i aparaty lingwalne (aparaty umieszczane po stronie języka na zębach). Upewnij się, że ortodonta stosuje taki rodzaj aparatu, z którym czujesz się komfortowo.

3. Czy ortodonta oferuje bezpłatne konsultacje?

Wielu ortodontów oferuje bezpłatne konsultacje w celu ustalenia, czy aparat ortodontyczny jest konieczny i omówienia opcji leczenia. Jest to doskonała okazja, aby zadać pytania i uzyskać więcej informacji na temat ortodoncji. Wyszukaj ortodontów w Elblągu, którzy oferują bezpłatne konsultacje i skorzystaj z tej opcji, aby lepiej poznać ich ofertę.

4. Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Elblągu?

Leczenie ortodontyczne może być kosztowne, ale wielu ortodontów w Elblągu oferuje plany płatności, dzięki którym leczenie staje się bardziej przystępne. Zawsze pytaj o opłaty za leczenie i o to, co jest wliczone w cenę. Powinieneś także zapytać, czy są jakieś dodatkowe koszty, np. za zdjęcia rentgenowskie lub wizyty w gabinecie.

Clear aligner Elbląg - na czym polega leczenie?

DR SMILE posiada w Elblągu gabinet partnerski, który oferuje nakładki clear aligner, będące alternatywą dla aparatów stałych. Clear Aligners są zalecane dla osób dorosłych, które szukają wygodnej i skutecznej formy leczenia ortodontycznego. 

W gabinecie partnerskim DR SMILE Elbląg zostanie wykonany bezpłatny skan Twoich zębów, na podstawie którego zespół specjalistów stworzy Twój indywidualny plan leczenia. W niedługim czasie dostaniesz swój indywidualny plan leczenia, obejmujący:

  • pełną kwotę leczenia,

  • symulację 3D zębów “przed” i “po”

  • liczbę nakładek i czas leczenia,

  • wszystkie informacje niezbędne przed i w trakcie leczenia.

Po akceptacji leczenia nakładki trafiają do produkcji, a następnie bezpośrednio pod Twój adres. Zmieniasz je co 14 dni na kolejną parę, która stopniowo przybliża Cię do wymarzonego efektu.

Wyszukując w Google hasło "ortodonta Elbląg", warto zwrócić uwagę na ofertę specjalisty, który oferuje nakładki clear aligner, ponieważ jest to wygodna i skuteczna forma leczenia ortodontycznego. Leczenie trwa od 4 do 9 miesięcy, a koszt zaczyna się od 153 zł miesięcznie.

Przeczytaj więcej o leczeniu nakładkami DR SMILE

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Elblągu?

Tak, w razie potrzeby możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Elblągu. Pamiętaj, że standardowo oferujemy kontrole procesu leczenia przez naszą aplikację mobilną DR SMILE - prosimy pacjentów o udostępnianie zdjęć uśmiechu co 7 dni, by móc na bieżąco sprawdzić, czy leczenie przebiega zgodnie z planem. Dodatkowo, wszystkie zabiegi przewidziane w planie leczenia są za darmo.Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Elblągu?

Leczenie ortodontyczne w Elblągu może kosztować od 6790 do 12590 zł za pełne leczenie lub od 153 zł miesięcznie przy ratach. DR SMILE oferuje rozłożenie płatności na raty: do 24 rat są one nieoprocentowane lub oprocentowane raty do 72 rat. Ostateczny koszt będzie jednak zależał od stopnia zaawansowania Twojego przypadku. Kwota leczenia obejmuje naszą opiekę oraz wszystkie zabiegi przewidziane w przebiegu leczenia.


Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Elblągu?

Nakładki Clear Aligner w Elblągu mogą wyleczyć diastemę, stłoczenia, zgryz prosty i krzyżowy. Jeśli masz któryś z tych problemów z ustawieniem zębów, to Clear Aligner może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Pewność o tym, czy możemy podjąć się leczenia i jaki efekt osiągniemy, będziemy mieć po pierwszej bezpłatnej wizycie w naszym gabinecie partnerskim DR SMILE w Elblągu.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE