Szukasz ortodonty w Gdańsku? Odwiedź DR SMILE

Szukasz dobrego ortodonty w Gdańsku? Zacznij od poleceń przyjaciół lub swojego stałego dentysty. Podczas poszukiwań ortodonty przeczytaj opinie i zajrzyj na jego stronę internetową. Zapraszamy do DR SMILE, jeśli chcesz wyprostować zęby szybko i wygodnie.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Gdańsku

DR SMILE jest w Gdańsku!

W DR SMILE rozumiemy, że posiadanie prostych zębów to nie tylko kwestia estetyki. Problemy ortodontyczne mogą również prowadzić do trudności w żuciu, mówieniu, a nawet bólów głowy. Dlatego z dumą oferujemy system clear aligner, który jest bardzo skutecznym sposobem na uzyskanie prostych zębów, o jakich zawsze marzyłeś/. Już teraz możesz zacząć swoją drogę do pięknych zębów i odwiedzić naszego ortodontę w Gdańsku.

W Gdańsku jest kilka dzielnic, w których możesz znaleźć ortodontę. Najpopularniejsze dzielnice, w których można podjąć leczenie ortodontyczne to: Wrzeszcz, Przymorze, Osowa i Morena. We wszystkich tych dzielnicach jest wielu wykwalifikowanych ortodontów do wyboru. Jeśli szukasz doświadczonego ortodonty, który oferuje nakładki Clear Aligner, DR SMILE w Gdańsku jest świetną opcją. Oferuje on bezpłatną konsultację, abyś mógł dowiedzieć się więcej o jego usługach. Szukasz ortodonty w okolicy? Sprawdź gabinety DR SMILE w Gdyni i w Sopocie.

Jakie są zalety nakładek Clear Aligner?

Nasze przezroczyste nakładki są wykonane tak, by idealnie pasowały do Twojej jamy ustnej i są praktycznie niewidoczne, kiedy je nosisz. Ponadto czas leczenia jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych - w większości przypadków wystarczy, że będziesz nosić aparaty przez 4 do 9 miesięcy.

Nakładki ortodontyczne są dobrym wyborem dla dorosłych, ponieważ czas leczenia jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Są one również dobrym wyborem dla osób, które chcą uniknąć metalowych zamków i drutów w tradycyjnych aparatach ortodontycznych.

Jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać prostszy i zdrowszy uśmiech, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych przezroczystych nakładkach. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozpoczniemy drogę ku pewnemu uśmiechowi na całe życie.

Szukasz gabinetów w pobliżu? Sprawdź:

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Gdańsku?

Leczenie alignerami w Gdańsku może kosztować od 6 790 do 12 590 za całe leczenie. Możesz też rozłożyć cenę na raty - 153 zł za miesiąc. Oferujemy raty 0% przy rozłożeniu płatności do 24 rat.

Nakładki ortodontyczne to zestaw przezroczystych nakładek w kształcie zębów, które zakłada się na zęby. Delikatnie przesuwają one zęby do ich prawidłowych pozycji poprzez wywieranie na nie nacisku w miarę upływu czasu. Alignery są świetnym wyborem, jeśli masz lekkie lub umiarkowane problemy ze stłoczeniami lub odstępami między zębami. Są one bardziej dyskretne niż tradycyjne aparaty ortodontyczne.Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Gdańsku?

Nakładki ortodontyczne to wykonane na zamówienie nakładki, które nakłada się na zęby. Korygują one wiele problemów stomatologicznych, w tym:

- Diastemę - przestrzenie między przednimi zębami

- Stłoczenia - zęby stłoczone względem siebie

- Zgryz krzyżowy - gdy zęby dolne zachodzą na górne

- Zgryz prosty - nieprawidłowe ustawienie górnych i dolnych zębów przednich


Jeśli jesteś niezadowolony z wyglądu swojego uśmiechu, nakładki ortodontyczne mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Skontaktuj się z wykwalifikowanym ortodontą DR sSMILE w Gdańsku, aby dowiedzieć się, czy to leczenie jest dla Ciebie odpowiednie.


Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Gdańsku?

Tak, w razie potrzeby możesz umówić się na dodatkową wizytę w DR SMILE. Wizyty są bezpłatne, więc nie musisz się o to martwić. Standardowo zapewniamy kontrolę leczenia przez aplikację mobilną DR SMILE, do której prosimy o udostępnianie zdjęć Twojego uśmiechu co tydzień. Dzięki temu nasi specjaliści będą na bieżąco z postępami Twojego leczenia.
Czy DR SMILE ma inne gabinety partnerskie w Trójmieście?

Tak, DR SMILE ma swoje gabinety partnerskie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników swojego leczenia stałym aparatem, chcesz uzyskać proste zęby lub masz jakiekolwiek inne pytania lub wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE