Ortodonta: Gdynia i okolice - znajdź najlepszego specjalistę

Dowiedz się, jak znaleźć ortodontę w Gdyni, a także co musisz wiedzieć, zanim założysz aparat ortodontyczny. Jeśli szukasz alternatywy dla stałego aparatu, sprawdź, co może Ci zaoferować DR SMILE w Gdyni.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Gdyni

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Gdyni?

Gdynia jest znana ze swojego malowniczego nabrzeża, nic więc dziwnego, że wielu ortodontów ma swoje gabinety w pięknym śródmieściu miasta. Aby znaleźć ortodontę, który spełni Twoje oczekiwania, ważne jest, byś zrobił_a rozeznanie i popytał_a o rekomendacje. Kiedy już znajdziesz kilku potencjalnych ortodontów, umów się na konsultację, żeby dowiedzieć się więcej o ich usługach i o tym, co mogą dla Ciebie zrobić.

Jeśli szukasz leczenia ortodontycznego w Gdyni, ucieszy Cię wiadomość, że w mieście jest wielu doświadczonych ortodontów. Niezależnie od tego, czy interesują Cię tradycyjne aparaty ortodontyczne, czy niewidoczne nakładki ortodontyczne, możesz znaleźć renomowanego ortodontę, który pomoże Ci osiągnąć prosty, zdrowy uśmiech, na jaki zasługujesz.

DR SMILE Gdynia

Jeśli szukasz ortodonty w Gdyni, możesz poszukać go w internecie lub poprosić przyjaciół i rodzinę o polecenie. DR SMILE ma swoje oddziały w całej Polsce, w tym w Gdyni, Gdańsku i w Sopocie, więc możesz łatwo rozpocząć leczenie. Oferujemy bezpłatne skany 3D Twoich zębów, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będzie przebiegało leczenie, zanim je rozpoczniesz.

Na podstawie skanu stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowane nakładki Clear Aligner, które pomogą wyprostować Twoje zęby szybciej niż tradycyjne aparat ortodontyczny. Średni czas leczenia to 4-9 miesięcy, a koszt zaczyna się już od 153 zł miesięcznie.

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Gdyni?

Kiedy szukasz ortodonty, ważne jest wzięcie pod uwagę kilku czynników:

-Doświadczenie: Ortodonci mają różny stopień doświadczenia. Ważne jest, by wybrać takiego, który ma duże doświadczenie w leczeniu, którego szukasz.

-Lokalizacja: Warto wybrać takiego, który jest blisko Ciebie, żebyś mógł łatwo dotrzeć na wizyty. Jeśli zdecydujesz się na nakładki ortodontyczne DR SMILE, nie musisz martwić się o częste wizyty: kontrolujemy postępy leczenia przez aplikację mobilną.

-Opłaty: Ortodonci pobierają różne opłaty za swoje usługi. Znajdź, który zmieści się w Twoim budżecie. W DR SMILE pełna kwota za leczenie to od 6790 do 12590 zł. Możesz zdecydować się też na raty 0%.

Wyprostowanie zębów w dorosłym życiu może dać Ci odnowione poczucie pewności siebie, więc nie wahaj się poszukać leczenia ortodontycznego, którego potrzebujesz w Gdyni. Z pomocą wykwalifikowanego ortodonty możesz uzyskać proste, pięknie ustawione zęby, o jakich zawsze marzyłeś_aś.

Szukasz gabinetów w pobliżu? Sprawdź:

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Gdyni?

Tak, możesz umówić się na wizytę w biurze DR SMILE w Gdyni, jeśli coś Cię zaniepokoi. Ewentualne wizyty i zabiegi podczas leczenia są wliczone w jego początkowy koszt. Pamiętaj, że monitorujemy postępy leczenia przez aplikację mobilną DR SMILE - udostępniaj zdjęcia swojego uśmiechu co 7 dni. Przez aplikację możesz też zawsze skontaktować się z naszymi specjalistami.Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Gdyni?

Nakładki ortodontyczne w Gdyni mogą leczyć wiele różnych wad, w tym stłoczenia, diastemę (przerwy między zębami), zgryz prosty i krzyżowy. W przypadku stłoczeń nakładki mogą pomóc przesunąć zęby do ich prawidłowego ustawienia, tak aby nie zachodziły na siebie i nie wyglądały na stłoczone. 

W przypadku pacjentów z diastemą nakładki mogą pomóc zamknąć przerwy między zębami. Jeśli masz zgryz prosty, nakładki mogą pomóc w jego poprawieniu, przesuwając zęby na właściwą pozycję. Podobnie nakładki poradzą sobie z wyprostowaniem zębów w przypadku zgryzu krzyżowego.


Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Gdyni?

Ceny Clear Alignerów w Gdyni wahają się od 6 790 zł do 12 590 zł za cały zestaw nakładek - cena zależy od stopnia złożoności wady. Możesz też zapłacić w ratach z oprocentowaniem 0%, a najniższa miesięczna rata zaczyna się od 153 zł.

Jeśli szukasz sposobu na wyprostowanie zębów bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym lub używania stałego aparatu ortodontycznego, rozważ zainwestowanie w zestaw Clear Aligners. Są to przezroczyste nakładki, które w ciągu kilku miesięcy stopniowo ustawiają Twoje zęby w prawidłowej pozycji. A ponieważ są one wyjmowane, możesz nadal cieszyć się wszystkimi swoimi ulubionymi potrawami i napojami!Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE