Twój ortodonta Gliwice - wyprostuj zęby w 4-9 miesięcy

Jeśli szukasz ortodonty dla siebie w Gliwicach, wybór nie musi być trudny. Przeczytaj, jakiego ortodontę na Śląsku wybrać i czemu warto zainteresować się nowoczesnymi rozwiązaniami.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Gliwicach

Jak znaleźć ortodontę w Gliwicach?

Kiedy szukasz ortodonty w Gliwicach, ważne jest, by znaleźć takiego, który ma dobrą reputację i jest godny zaufania. O rekomendację powinieneś poprosić przyjaciół, rodzinę lub swojego dentystę. Ważne jest też, by znaleźć ortodontę, który specjalizuje się w leczeniu dorosłych.

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Gliwicach dla osoby dorosłej? To pytanie zadaje sobie wiele osób, zwłaszcza teraz, kiedy tak wielu ortodontów oferuje swoje usługi. Może być trudno zdecydować, którego z nich wybrać, ale DR SMILE oferuje bezpłatną pierwszą wizytę ze skanem 3D Twoich zębów, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję. Oferuje również przezroczyste nakładki na zęby jako alternatywę dla stałych aparatów ortodontycznych, a ceny zaczynają się od 153 zł miesięcznie. Jeśli potrzebujesz, możesz wybrać raty 0%.

Jak znaleźć ortodontę na Śląsku?

Oprócz Gliwic możesz znaleźć ortodontów w innych miastach na Śląsku i w okolicach. Niektóre z większych miast, w których są ortodonci DR SMILE, to:

- Katowice

- Rybnik

- Częstochowa

Jaki aparat ortodontyczny w Gliwicach?

Nakładki ortodontyczne są świetną alternatywą dla prostowania zębów za pomocą stałych aparatów ortodontycznych. Działają szybko i skutecznie, prostując zęby, są dyskretne i bezbolesne. Są świetnym wyborem dla osób, które chcą wyprostować zęby bez kłopotów związanych ze stałym aparatem ortodontycznym. Gliwice mają już swój gabinet partnerski DR SMILE, do którego możesz udać się na pierwszą bezpłatną wizytę.

Na wizycie specjalista wykona skan 3D Twoich zębów, dzięki czemu zobaczysz model swojej szczęki. Pozwoli on przygotować Twój indywidualny plan leczenia z pełnymi kosztami i symulacją “przed” i “po” leczeniu.

Jeśli szukasz dobrego ortodonty w Gliwicach, już teraz zapisz się na wizytę - jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Jakie wady mogą wyleczyć nakładki clear aligner w Gliwicach?

Jest kilka wad, które clear aligner trays mogą pomóc skorygować w Gliwicach. Należą do nich diastema, zgryz krzyżowy, zgryz prosty i stłoczenia. Każdy przypadek będzie inny, a stopień zaawansowania wady będzie decydował o tym, jak długo potrwa korekta za pomocą clear alignerów. Jednak ogólnie rzecz biorąc, przezroczyste aparaty są skutecznym sposobem na poprawę ustawienia zębów i uzyskanie prostszego, bardziej równomiernego uśmiechu. Średni czas leczenia trwa od 4 do 9 miesięcy.Ile kosztują nakładki ortodontyczne w Gliwicach?

Koszt nakładek ortodontycznych w Gliwicach w DR SMILE może się różnić w zależności od rodzaju leczenia, którego potrzebujesz. Ogólnie rzecz biorąc, możesz oczekiwać, że zapłacisz od 153 zł miesięcznie za leczenie z użyciem nakładek lub od 6790 zł do 12590 zł za całe leczenie. Istnieje też możliwość rozłożenia płatności na raty 0% bez dodatkowych odsetek. Cena, którą poznasz w planie leczenia, jest ostateczna - nie dopłacisz za żadne dodatkowe zabiegi ani akcesoria.
Czy w razie potrzeby mogę umówić dodatkową wizytę w gabinecie w Gliwicach?

Tak. Jeśli konieczna jest dodatkowa wizyta, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Gabinet DR SMILE w Gliwicach z przyjemnością przyjmie Cię na wizytę. Oferujemy jednak także leczenie na odległość za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej, która zapewnia komunikację ze specjalistami w czasie rzeczywistym i pozwala kontrolować harmonogram leczenia. Pamiętaj, że wszystkie potrzebne zabiegi podczas leczenia są już w cenie - nie musisz za nie dopłacać.
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE