Ortodonta Gorzów - znajdź swojego ortodontę

Twoje zęby to Twój kompleks, a może po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i szukasz ortodonty? Gorzów to miasto, w którym możesz wyprostować zęby w 4-9 miesięcy. Sprawdź, jak to działa!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Gorzowie

Ortodonta Gorzów, czyli jak znaleźć specjalistę dla siebie

Szukając ortodonty w Gorzowie, jedną z istotnych kwestii, które należy wziąć pod uwagę, jest lokalizacja. Jeśli nie pochodzisz z centrum miasta, możesz wybrać ortodontę, który ma placówki w pobliżu Ciebie. Ułatwi to umówienie się na wizytę i przeprowadzenie niezbędnych zabiegów.

Alternatywą jest zdecydowanie się na taką formę ortodoncji, która nie wymaga wielu wizyt w gabinecie. Wygodną i zyskującą popularność metodą jest prostowanie zębów nakładkami clear aligner, o czym przeczytasz poniżej.

Przed podjęciem decyzji ważne jest zbadanie różnych ortodontów. Możesz przeczytać opinie w internecie (wystarczy, że wpiszesz takie hasła, jak aparat ortodontyczny Gorzów czy clear aligner Gorzów) lub poprosić przyjaciół i rodzinę o rekomendacje. Biorąc pod uwagę te czynniki, możesz znaleźć ortodontę, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nakładki clear aligner Gorzów - co to jest i jak działa?

Nakładki ortodontyczne to sprawdzona forma ortodoncji, która polega na przesuwaniu zębów za pomocą przezroczystych nakładek. Pacjent wymienia je co 14 dni na nową parę, która różni się nieco od poprzedniej, co pozwala na przesunięcie zębów w pożądane miejsca. Proces ten nazywany jest "terapią clear aligner" i wykazano, że jest równie skuteczny jak tradycyjny aparat ortodontyczny w przypadku wielu wad, takich jak diastema, stłoczenia czy szparowatość.

Przed produkcją nakładek pacjent odbywa bezpłatną wizytę w gabinecie partnerskim DR SMILE w Gorzowie, na którym przeprowadzamy skan 3D zębów - alternatywę dla wycisków.

Jedną z zalet stosowania terapii clear aligner jest to, że jest to stosunkowo szybki sposób prostowania zębów. Pacjenci zazwyczaj widzą rezultaty po 4-9 miesiącach

Kolejną zaletą jest to, że często leczenie nakładkowe jest bardziej przystępne cenowo niż tradycyjne aparaty ortodontyczne. W DR SMILE ceny zaczynają się już od 153 zł miesięcznie. Pacjent ma możliwość rozłożenia płatności na wygodne miesięczne raty 0% do 24 rat.

Nakładki Clear Aligner są również zdejmowane, co ułatwia jedzenie i mycie zębów.

Brzmi interesująco? Już teraz zapisz się na bezpłatną wizytę i nie czekaj dłużej na wymarzony uśmiech!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE