Dobry ortodonta Katowice - odwiedź DR SMILE

Znalezienie odpowiedniego ortodonty w Katowicach może być trudne. Damy Ci wskazówki, jak znaleźć najlepszego ortodontę w Katowicach, a także czego możesz się spodziewać podczas pierwszej wizyty. Opowiemy Ci również o DR SMILE i clear aligner w Katowicach.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Katowicach

Ortodonta Katowice - jak znaleźć najlepszego?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, żeby znaleźć dobrego ortodontę w Katowicach. Po pierwsze, poproś swojego dentystę o rekomendację. Często będzie on znał dobrego ortodontę w okolicy. Możesz też poszukać w Google hasła "Katowice ortodonta" lub "najlepsi ortodonci w Katowicach".

Kiedy szukasz ortodonty, ważne jest, byś zastanowił się, jakiego rodzaju leczenia potrzebujesz. Niektórzy ortodonci specjalizują się w określonych typach leczenia, takich jak aparaty ortodontyczne czy nakładki clear aligner. Przed podjęciem decyzji dobrze jest odwiedzić kilku różnych ortodontów. W ten sposób zorientujesz się, co każdy z nich ma do zaoferowania i który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Clear Aligner Katowice - jak wyprostować zęby tą metodą?

Należy pamiętać, że nie wszyscy ortodonci oferują bezpłatne konsultacje. Jednak DR SMILE to robi! Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty w naszym gabinecie zostanie wykonany skan 3D Twoich zębów. Pozwoli nam to stworzyć indywidualny plan leczenia i wyprodukować nakładki Clear Aligner, które wyprostują Twoje zęby w Katowicach. Clear aligner są nowoczesną i wygodną alternatywą dla aparatów ortodontycznych.

Prostowanie zębów metodą Clear Aligner to nowoczesna i wygodna alternatywa dla aparatów ortodontycznych. Nakładki są niewidoczne i prostują zęby w ciągu 4-9 miesięcy. DR SMILE jest wiodącym gabinetem ortodontycznym w Polsce, który oferuje prostowanie zębów metodą Clear Aligner. Wykorzystujemy najnowszą technologię, aby stworzyć indywidualny plan leczenia i wykonać dla naszych pacjentów przezroczyste nakładki.

Jeśli szukasz wygodnego i niedrogiego sposobu na wyprostowanie zębów, rozważ prostowanie zębów metodą Clear Aligner. Skontaktuj się z DR SMILE już dziś na bezpłatną konsultację!

Gabinety partnerskie DR SMILE znajdziesz na całym Śląsku. Sprawdź też:

- DR SMILE Gliwice

- DR SMILE Bytom

- DR SMILE Tychy

- DR SMILE Rybnik

- DR SMILE Sosnowiec

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Katowicach?

Clear aligner w Katowicach w gabinecie DR SMILE kosztuje od 6 790 zł do 12 590 zł za całe leczenie. Są jednak dostępne także plany ratalne z oprocentowaniem 0%. Możesz rozłożyć płatność na wygodne raty i płacić już tylko 153 zł miesięcznie. Tak więc w zależności od Twojego budżetu i harmonogramu płatności możesz znaleźć plan, który będzie dla Ciebie odpowiedni.


Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Katowicach?

Za pomocą nakładek ortodontycznych można leczyć różne nieprawidłowości zgryzu, w tym stłoczenia, zgryz krzyżowy, zgryz prosty i diastemę.

Jeśli masz nieprawidłowy zgryz, może on powodować wiele problemów z zębami i otaczającymi je tkankami. Stłoczenia mogą prowadzić do chorób dziąseł i ubytków, a zgryz krzyżowy może powodować ból szczęki i nieprawidłowe ustawienie zębów. Prosty zgryz może powodować ścieranie się szkliwa i recesję dziąseł, a diastema może sprawić, że będziesz czuł się niepewnie ze swoim uśmiechem.

Nakładki ortodontyczne są doskonałą opcją leczenia tego typu wad, ponieważ są stosunkowo niedrogą i wygodną metodą leczenia. Są też znacznie mniej inwazyjne niż tradycyjne aparaty ortodontyczne, co czyni je najlepszym wyborem dla osób dorosłych.


Czy w razie potrzeby mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Warszawie?

Tak, możesz zapisać się na dodatkowe wizyty w DR SMILE Katowice, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dodatkowe wizyty i zabiegi są bezpłatne. Mamy nadzieję, że skorzystasz z tej możliwości poprawy swojego uśmiechu! Dziękujemy, że nas wybrałeś i że razem pracujemy nad Twoim jeszcze piękniejszym uśmiechem!Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE