Szukasz ortodonty w Kielcach? Odwiedź DR SMILE

Czy szukasz ortodonty w Kielcach? Jeśli tak, zacznij od poleceń znajomych lub swojego stałego dentysty. Szukając ortodonty, koniecznie przeczytaj opinie i zajrzyj na jego stronę internetową. Interesują Cię nakładki clear aligner? Zapisz się na bezpłatną wizytę do DR SMILE.

DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Kielcach

Ortodonta Kielce - sprawdź opcje DR SMILE

Szukasz wykwalifikowanego ortodonty w Kielcach, który pomoże Ci uzyskać proste zęby, o jakich zawsze marzyłeś_aś? Nie szukaj dalej niż DR SMILE w Kielcach. Oto kilka z wielu korzyści, jakie płyną z wizyty w gabinecie partnerskim:

- Wysoce skuteczny system Clear Aligner, który zapewni Ci piękny uśmiech

- Doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy rozumieją Twoje potrzeby

- Bezpłatna konsultacja, dzięki której możesz dowiedzieć się więcej o nakładkach oraz wykonasz skan 3D zębów

- Dogodna lokalizacja w jednej z dzielnic Kielc.

Clear aligner Kielce - poznaj korzyści

Rozumiemy, że uzyskanie idealnego uśmiechu nie zawsze jest łatwe i czasami może zająć dużo czasu - dlaczego więc tego nie ułatwić?

Szukasz prostszego i zdrowszego uśmiechu bez kłopotów związanych z tradycyjnym aparatem ortodontycznym? Nie szukaj dalej niż przezroczyste nakładki clear aligner! Kielce mają już swój pierwszy gabinet partnerski DR SMILE, który specjalizuje się w nakładkach ortodontycznych. 

Nasze przezroczyste nakładki oferują szereg korzyści, które pomogą Ci uzyskać idealny uśmiech, o którym zawsze marzyłeś_aś:

- Doskonałe dopasowanie - Przezroczyste nakładki są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twoich zębów i są praktycznie niewidoczne podczas ich noszenia.

- Krótszy czas leczenia - większość przypadków wymaga jedynie 4-9 miesięcy stosowania naszych przezroczystych nakładek, co jest znacznie krótszym okresem niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

- Opcja bez metalu - Nakładki ortodontyczne to doskonały wybór dla osób dorosłych, które chcą uniknąć metalowych zamków i drutów.

- Elastyczne opcje płatności - ceny w DR SMILE zaczynają się już od 153 zł miesięcznie, a do wyboru masz również raty 0%.

Jeśli jesteś gotow_a, aby zrobić krok w kierunku pewnego uśmiechu na całe życie, zapisz się na bezpłatną wizytę w Kielcach i dowiedz się więcej o naszych przezroczystych nakładkach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozpoczniemy Twoją podróż już teraz!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE