Jak znaleźć dobrego ortodontę w Łodzi: DR SMILE

Znalezienie dobrego ortodonty w Łodzi może być trudne, ale nie niemożliwe. Szczególnie kiedy wiesz, że nie tylko klasyczna ortodoncja może pomóc Ci upiększyć uśmiech. DR SMILE oferuje nakładki clear aligner: najlepszy wybór dla marzących o prostych zębach.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Łodzi

DR SMILE Łódź - dla wszystkich marzących o pięknym uśmiechu

Jedną z największych zalet posiadania prostych zębów jest to, że daje Ci to wzrost pewności siebie. Gdy wiesz, że Twój uśmiech wygląda dobrze, czujesz się lepiej we własnej skórze, a to może przenieść się na wszystkie aspekty Twojego życia. Będziesz bardziej skłonny do podejmowania nowych wyzwań, awansowania lub ponownego umawiania się na randki, jeśli będziesz wiedział, że Twój uśmiech wygląda najlepiej.

Co to jest clear aligner? Łódź ma już kilka sprawdzonych gabinetów!

Aparat Clear Aligner to rodzaj leczenia ortodontycznego, w którym do prostowania zębów używa się serii przezroczystych nakładek. Są one wykonane z przezroczystego materiału, który jest dopasowywany do Twoich zębów, a ich działanie polega na delikatnym przesuwaniu zębów do właściwej pozycji.

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Łodzi?

Aby znaleźć dobrego ortodontę w Łodzi, możesz poprosić przyjaciół lub rodzinę o rekomendacje. Możesz też poszukać w internecie opinii o ortodontach z twojej okolicy. Kiedy już znajdziesz kilku potencjalnych ortodontów, możesz umówić się na wizytę konsultacyjną, aby się z nimi spotkać i omówić swoje możliwości leczenia.

My polecamy bezpłatną wizytę w jednym z gabinetów DR SMILE w Łodzi. Wizyta nie zobowiązuje Cię do podjęcia leczenia. W jej trakcie wykonamy skan 3D Twoich zębów, a na jego podstawie stworzymy Twój indywidualny plan leczenia.

Jakie są zalety leczenia clear aligner w Łodzi?

Clear aligner to rodzaj leczenia ortodontycznego, które ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi. Niektóre z korzyści płynących z noszenia aparatów Clear Aligner to:

1. Są niewidoczne - jedną z największych zalet przezroczystych aparatów jest to, że są niewidoczne. Możesz je nosić tak, by nikt nie wiedział, że prostujesz zęby.

2. Są wygodne - jednym z głównych zarzutów wobec tradycyjnych aparatów ortodontycznych jest to, że są niewygodne. Aparaty Clear Aligner są o wiele wygodniejsze i możesz je nosić przez wiele godzin bez żadnych problemów.

3. Są skuteczne - clear aligners są tak samo skuteczne w prostowaniu zębów jak tradycyjne aparaty ortodontyczne. W rzeczywistości wiele osób uważa, że dzięki aparatom clear aligner uzyskuje lepsze rezultaty niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Jeśli szukasz najlepszego ortodonty w Łodzi, już teraz zapisz się na bezpłatną wizytę w gabinecie DR SMILE! 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie w Łodzi?

Tak, jak najbardziej możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie w Łodzi, jeśli uznasz, że jest to konieczne. Pamiętaj, że wszystkie zabiegi w naszym gabinecie są bezpłatne, więc nie musisz się martwić o koszty. Możesz również skonsultować się z naszym zespołem za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej, która jest dostępna do pobrania za darmo zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Dziękujemy za wybranie naszego gabinetu!


Ile kosztują nakładki ortodontyczne w DR SMILE w Łodzi?

Koszty leczenia ortodontycznego w DR SMILE w Łodzi mogą się różnić w zależności od stopnia zaawansowania problemu z ustawieniem zębów i rodzaju wymaganego leczenia. W Łodzi cena nakładek ortodontycznych waha się od 6790 zł do 12 590 zł za całe leczenie. Oferujemy też opcje finansowania, które mogą pozwolić pacjentom na płacenie w ratach od 153 zł miesięcznie. Ostatecznie koszt leczenia ortodontycznego będzie zależał od indywidualnego przypadku.


Jakie wady mogą wyleczyć nakładki clear aligner?

Nakładki Clear Aligner mogą być stosowane w większości przypadków szparowatości, stłoczeń, zgryzu prostego i krzyżowego. Są one bardzo uniwersalną metodą leczenia i w wielu przypadkach mogą przynieść doskonałe rezultaty. Ostateczną weryfikację do leczenia przeprowadzamy na pierwszej bezpłatnej wizycie ze skanem 3D zębów.


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE