Ortodonta Lublin - znajdź swojego specjalistę

Jeśli marzysz o prostych zębach i nie możesz znaleźć dobrego ortodonty w Lublinie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przyjdź na bezpłatną konsultację do DR SMILE i już niedługo ciesz się odmienionym uśmiechem!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Lublinie

Clear aligner Lublin - co to jest?

Jeśli chodzi o znalezienie ortodonty w Lublinie, dorośli nie muszą decydować się na aparat stały. Istnieje inna opcja - nakładki ortodontyczne. Ich zalety to: są prawie niewidoczne, leczenie trwa 4-9 miesięcy, możesz jeść, co chcesz, a płatność możesz rozłożyć na dogodne raty, zaczynając od 153 zł miesięcznie. Nakładki ortodontyczne leczą większość wad. 

Nakładki ortodontyczne, znane również jako clear aligner, to rodzaj leczenia ortodontycznego, w którym do prostowania zębów używa się serii przezroczystych nakładek. Nakładki są dokładnie dopasowane do Twoich zębów i są prawie niewidoczne podczas noszenia. Leczenie trwa zazwyczaj od 4 do 9 miesięcy, w tym czasie co dwa tygodnie będziesz zakładać nową nakładkę. Podczas noszenia nakładek możesz jeść wszystko, na co masz ochotę.

Ortodonta Lublin: jak znaleźć najlepszego?

Osoby dorosłe, które chcą wyprostować zęby w Lublinie mają dużo opcji leczenia. Poszukiwania najczęściej zaczynamy od dobrego ortodonty. Lublin jako duże miasto ma mnóstwo gabinetów stomatologicznych - co wziąć więc pod uwagę, szukając ortodonty dla siebie?

Jeśli chodzi o znalezienie dobrego ortodonty w Lublinie, należy wziąć pod uwagę kilka elementów. Pierwszą z nich jest lokalizacja ortodonty. Ważne jest, aby znaleźć takiego, który znajduje się blisko Ciebie, abyś mógł łatwo dotrzeć na wizyty. Gabinet partnerski DR SMILE w Lublinie znajduje się w dogodnej lokalizacji na Czechowie, a już niedługo dołączą do niego kolejne lokalizacje!

Druga kwestia to doświadczenie ortodonty. Najlepiej znaleźć takiego, który praktykuje od kilku lat i ma duże doświadczenie w pracy z dorosłymi. 

Trzecia sprawa to koszt ortodonty. Niektórzy ortodonci pobierają wyższe opłaty niż inni, dlatego ważne jest, aby znaleźć takiego, który zmieści się w Twoim budżecie. Część ortodontów w Lublinie oferuje też rozłożenie płatności na raty. Nie będziesz mieć z tym problemu w DR SMILE - oferujemy raty 0% do 24 rat lub oprocentowane raty aż do 72 rat!

Kiedy już znajdziesz kilku ortodontów, którzy Cię interesują, koniecznie odwiedź ich strony internetowe lub skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Szukając ortodonty, możesz wpisać hasła takie, jak: Lublin ortodonta czy aparat ortodontyczny Lublin.

DR SMILE Lublin - możesz tylko zyskać

W DR SMILE proponujemy alternatywę dla stałego aparatu. W Lublinie możesz wyprostować też zęby nakładkami ortodontycznymi clear aligner.

Jak to zrobić? Zapisz się na wizytę. Jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do podjęcia leczenia. Wykonamy na niej skan 3D Twoich zębów. To alternatywa dla wycisków, która pozwoli nam określić stopień Twojej wady oraz przygotować Twój indywidualny plan leczenia.

Co dalej? Do 7 dni skontaktujemy się z Tobą, by omówić plan, przedstawić ostateczny koszt i odpowiedzieć na Twoje pytania. Chcesz podjąć się leczenia? Po zaakceptowaniu planu wykonamy Twoje nakładki, a następnie prześlemy je pod Twój adres. W zestawie znajdziesz też instrukcję i akcesoria, które pomogą w leczeniu.

Następnie postępy leczenia będzie kontrolować aplikacja mobilna DR SMILE, która co 7 dni poprosi Cię o nowe zdjęcie zębów. Jeśli w Twoim planie przewidziane są też dodatkowe zabiegi, zaprosimy Cię do gabinetu w Lublinie lub w innym mieście - to do Ciebie należy decyzja. 

Czas leczenia to średnio 4-9 miesięcy w zależności od wady. Chcesz spróbować? Zapisz się na bezpłatną wizytę w DR SMILE w Lublinie!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Lublinie?

Pamiętaj, że standardowa kontrola przebiegu leczenia w DR SMILE odbywa się przez aplikację mobilną. Prosimy Cię o wgrywanie do niej zdjęć co 7 dni, by nasi specjaliści mogli na bieżąco sprawdzać Twoje leczenie. Wszystkie zabiegi przewidziane w trakcie leczenia są bezpłatne, możesz się na nie zapisać przez aplikację mobilną lub telefonicznie. Jeśli podczas leczenia coś Cię zaniepokoi, zgłoś się do naszego działu obsługi klienta. Jeżeli będzie taka potrzeba, zapiszemy Cię na bezpłatną wizytę kontrolną w gabinecie partnerskim DR SMILE w Lublinie.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Lublinie?

Nakładki ortodontyczne czasem stosowane w leczeniu stłoczeń, diastemy (przerwy między zębami), zgryzu krzyżowego lub zgryzu prostego. W wielu przypadkach mogą być stosowane jako alternatywa dla tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Nakładki są wykonane z przezroczystego materiału ClearQuartz i są dopasowane do powierzchni zębów. Wykonuje się je na zamówienie, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb jamy ustnej i stanu uzębienia 

Ich działanie polega na stopniowym przesuwaniu zębów w kierunku wyrównania w czasie. Czas trwania leczenia zależy od tego, jak bardzo potrzebna jest korekta. Najczęściej leczenie nakładkami ortodontycznymi w Lublinie trwa od 4 do 9 miesięcy w zależności od wady.Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Lublinie?

Jeśli rozważasz założenie nakładek Clear Aligner w Lublinie, możesz zastanawiać się, ile to będzie kosztować. Clear Aligners w DR SMILE są bardzo przystępne cenowo, od 6 790 do 12 590 zł jednorazowo lub od 153 zł miesięcznie. Ponadto możesz wybrać płatność w ratach 0% aż do 24 miesięcy. Oferujemy też możliwość rozłożenia płatności na więcej oprocentowanych rat - do 72 miesięcy To sprawia, że Clear Aligner jest przyjazny dla budżetu i stanowi świetną opcję dla tych, którzy nie mają możliwości wydania większej jednorazowej kwoty na swój uśmiech.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE