Clear Aligner Olsztyn

Bezpłatna konsultacja ze skanem 3D zębów, indywidualny plan leczenia i proste zęby w 4-9 miesięcy. Brzmi jak plan? Postaw na piękny uśmiech z nowoczesnym aparatem ortodontycznym w Olsztynie.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Olsztynie

Niewidoczna ortodoncja Olsztyn - jak to działa?

Proste zęby to Twoje niespełnione marzenie? Aparat ortodontyczny w Olsztynie czy w innym mieście nie jest przeznaczony wyłącznie dla dzieci! Ortodoncja działa świetnie również w przypadku osób dorosłych.

Martwisz się widocznymi drutami, na które nie możesz sobie pozwolić z przyczyn zawodowych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - nakładki clear aligner. Olsztyn ma już swój gabinet partnerski DR SMILE, producenta przezroczystych nakładek ortodontycznych. Dzięki nim możesz poprawić swój uśmiech w estetyczny sposób. Twoi znajomi nawet nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia.

Clear Aligner w Olsztynie to szybkie i precyzyjne działanie

Nakładki ortodontyczne Clear Aligner są doskonałą alternatywą dla stałych aparatów ortodontycznych dla dorosłych. Są one wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego i wygodnie przylegają do zębów. 

Czas leczenia wynosi tylko 4-9 miesięcy, a koszt zaczyna się od 153 zł miesięcznie. Nie musisz też umawiać się na comiesięczne wizyty kontrolne, a przebieg leczenia jest monitorowany zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Ortodonta Olsztyn, czyli znajdź swojego specjalistę

Jeśli szukasz ortodonty w Olsztynie, ucieszy Cię wiadomość, że jest wielu wykwalifikowanych specjalistów do wyboru. Jednak nie wszyscy ortodonci są sobie równi, dlatego ważne jest, abyś dobrze się rozeznał przed podjęciem decyzji. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć najlepszego ortodontę w Olsztynie, który odpowie na Twoje potrzeby.

Wybierając aparat ortodontyczny dla osoby dorosłej, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

- Koszt: Aparaty ortodontyczne mogą być drogie, dlatego ważne jest, aby znaleźć specjalistę, który oferuje przystępne ceny.

- Czas leczenia: Aparaty stałe zwykle wymagają dłuższego czasu leczenia niż inne rodzaje aparatów, takie jak clear aligner dostępne w Olsztynie,

- Komfort: Upewnij się, że wybierasz aparat, który jest wygodny w noszeniu. Uwaga! Nakładki ortodontyczne powodują o wiele mniejszy dyskomfort. Podczas leczenia nie musisz też rezygnować z ulubionych potraw!

- Wygląd: Przezroczysty aparat ortodontyczny jest mniej widoczny niż inne rodzaje aparatów, więc jeśli wizerunek jest dla Ciebie ważny, może być to wybór dla Ciebie.

Ortodonta w Olsztynie może pomóc Ci wybrać najlepszy rodzaj aparatu dla Twoich potrzeb i budżetu. Doradzi Ci również, jak najlepiej dbać o zęby w trakcie i po zakończeniu leczenia. Nie czekaj więc dłużej - umów się na wizytę już dziś!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Olsztynie?

Dużą zaletą leczenia clear aligner w DR SMILE jest fakt, że nie musisz umawiać się na cykliczne wizyty kontrolne. Przebieg leczenia kontrolujemy za pomocą aplikacji mobilnej, do której pacjenci co tydzień dodają swoje zdjęcia uśmiechu.

Jeśli jednak coś Cię niepokoi, odezwij się do naszego działu obsługi klienta telefonicznie, mailowo lub przez czat na stronie. W ten sposób wspólnie omówimy Twoją sytuację i ustalimy, czy dodatkowe spotkanie w gabinecie będzie potrzebne. Jeśli tak, umówimy Cię na wizytę bezpłatnie!

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Olsztynie?

Nakładki ortodontyczne są rodzajem leczenia ortodontycznego, które stosuje się do korygowania stłoczeń, diastemy i zgryzu krzyżowego. Są one doskonałą opcją leczenia dla osób, które szukają szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie prostszego uśmiechu.

Clear aligners są wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego i są wykonywane dla każdego pacjenta indywidualnie. Dzięki precyzyjnemu planowi leczenia jesteśmy w stanie wyprodukować zestaw nakładek tylko dla Ciebie, byś uzyskał_a efekty, o jakich marzysz.
Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Olsztynie?

Ceny nakładek Clear Aligners w Olsztynie różnią się w zależności od rodzaju wady, ale kosztują od 6790 zł do 11390 zł za całe leczenie lub w ratach od 153 zł miesięcznie. Oferujemy wygodne raty: masz do wyboru rozłożenie płatności na od 2 do 24 rat 0% lub aż do 72 oprocentowanych rat!

Pacjent, by uzyskać efekty zakładane w planie leczenia, musi nosić nakładki przez 22 godziny dziennie. Czas leczenia trwa zazwyczaj od 4 do 9 miesięcy.
trustpilot icon
Ocena pacjentów
Trustpilot start It black background
4.4 / 5
Sprawdź opinie o nas
No Logo
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
 • FAQ
 • Sklep DR SMILE
 • Zostań partnerem
 • Kariera
 • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
 • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 8:00-18:00)
 • [email protected]
 • Blog
 • Zniżka studencka
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon
 • social icon

©2022 DR SMILE