Clear Aligner Olsztyn

Szukasz nowoczesnego i skutecznego sposobu na uzyskanie pięknego uśmiechu swoich marzeń? Sprawdź Clear Aligner Olsztyn! Dzięki nakładkom ortodontycznym możesz mieć proste zęby już po 4-9 miesiącach.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Olsztynie

Ortodonta Olsztyn - jak to działa z clear aligners?

Ortodonta Olsztyn oferujący bezpłatną konsultację ze skanem 3D Twoich zębów? Taką możliwość daje Ci gabinet partnerski DR SMILE w Olsztynie. Dzięki temu otrzymasz indywidualny plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb. 

Oto kilka powodów, dla których Clear Aligner Olsztyn może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie:

- Łatwe i wygodne - nie ma potrzeby odwiedzania wielu lekarzy lub klinik

- Przystępna cena - oszczędność pieniędzy na drogie leczenie w innym miejscu 

- Szybkie rezultaty - proste zęby w ciągu zaledwie 4-9 miesięcy

- Spersonalizowana opieka - każde leczenie jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie czekaj więc dłużej - przejmij kontrolę nad swoim uśmiechem już dziś z Clear Aligner Olsztyn!

Niewidoczna ortodoncja Olsztyn - jak to działa?

Czy jesteś osobą dorosłą, która zawsze marzyła o idealnie prostych zębach, ale nie chcesz, aby widziano Cię z tradycyjnym aparatem ortodontycznym? Jeśli tak, to ortodoncja w Olsztynie ma dla Ciebie idealne rozwiązanie - przezroczyste nakładki DR SMILE. Dzięki temu produktowi możesz poprawić swój uśmiech bez poświęcania stylu lub komfortu. 

Oto kilka powodów, dla których przezroczyste nakładki na zęby mogą być właściwym wyborem dla Ciebie:

 - Są prawie niewidoczne podczas noszenia i nie przyciągają uwagi do ust jak metalowe druty.

 - Możesz nadal cieszyć się wszystkimi zaletami tradycyjnego aparatu ortodontycznego, takimi jak prostsze zęby i krótszy czas leczenia niż kiedykolwiek wcześniej. 

 - Clear Aligners są wygodne i łatwe w użyciu, dzięki czemu utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Clear Aligner w Olsztynie to szybkie i precyzyjne działanie

Szukasz szybkiego i precyzyjnego leczenia ortodontycznego? W takim razie clear aligners są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Dzięki nakładkom clear aligners możesz uzyskać piękny uśmiech w ciągu zaledwie 4-9 miesięcy bez konieczności odbywania comiesięcznych wizyt kontrolnych. Dodatkowo, jest to rozwiązanie bardziej przystępne cenowo niż tradycyjny aparat ortodontyczny, którego koszt zaczyna się od 153 złotych miesięcznie!  

Oto niektóre z korzyści, jakie dają nakładki clear aligner Olsztyn:

 - Szybko działające i precyzyjne nakładki ortodontyczne wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego

 - Wygodne dopasowanie do zębów 

 - Krótki czas leczenia (4-9 miesięcy)  

 - Brak konieczności regularnych kontroli i korekt 

 - Zdalne monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Ortodonta w Olsztynie może pomóc Ci wybrać najlepszy rodzaj aparatu dla Twoich potrzeb i budżetu. Doradzi Ci również, jak najlepiej dbać o zęby w trakcie i po zakończeniu leczenia. Nie czekaj więc dłużej - umów się na wizytę już dziś!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Olsztynie?

Dużą zaletą leczenia clear aligner w DR SMILE jest fakt, że nie musisz umawiać się na cykliczne wizyty kontrolne. Przebieg leczenia kontrolujemy za pomocą aplikacji mobilnej, do której pacjenci co tydzień dodają swoje zdjęcia uśmiechu.

Jeśli jednak coś Cię niepokoi, odezwij się do naszego działu obsługi klienta telefonicznie, mailowo lub przez czat na stronie. W ten sposób wspólnie omówimy Twoją sytuację i ustalimy, czy dodatkowe spotkanie w gabinecie będzie potrzebne. Jeśli tak, umówimy Cię na wizytę bezpłatnie!

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Olsztynie?

Nakładki ortodontyczne są rodzajem leczenia ortodontycznego, które stosuje się do korygowania stłoczeń, diastemy i zgryzu krzyżowego. Są one doskonałą opcją leczenia dla osób, które szukają szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie prostszego uśmiechu.

Clear aligners są wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego i są wykonywane dla każdego pacjenta indywidualnie. Dzięki precyzyjnemu planowi leczenia jesteśmy w stanie wyprodukować zestaw nakładek tylko dla Ciebie, byś uzyskał_a efekty, o jakich marzysz.
Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Olsztynie?

Ceny nakładek Clear Aligners w Olsztynie różnią się w zależności od rodzaju wady, ale kosztują od 6790 zł do 12590 zł za całe leczenie lub w ratach od 153 zł miesięcznie. Oferujemy wygodne raty: masz do wyboru rozłożenie płatności na od 2 do 24 rat 0% lub aż do 72 oprocentowanych rat!

Pacjent, by uzyskać efekty zakładane w planie leczenia, musi nosić nakładki przez 22 godziny dziennie. Czas leczenia trwa zazwyczaj od 4 do 9 miesięcy.
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE