Ortodonta Opole - czas na Twój nowy uśmiech

Do pełnej pewności siebie brakuje Ci już tylko pięknego uśmiechu? Szukasz najlepszego ortodonty w Opolu? Wybierz się na bezpłatną wizytę do DR SMILE i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by zyskać odmieniony uśmiech!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Opolu

Nie jest za późno na proste zęby - ortodoncja w Opolu czeka na Ciebie

Nowy uśmiech może zdziałać cuda dla Twojej pewności siebie. Jeśli ukrywałaś_eś swój uśmiech, ponieważ nie czułaś_eś się pewnie ze względu na swoje zęby, nadszedł czas, aby odwiedzić DR SMILE. Dzięki prostemu leczeniu ortodontycznemu możemy pomóc Ci uzyskać proste zęby, o których zawsze marzyłaś_eś.

Jeśli szukasz dobrego ortodonty w Opolu, to masz szczęście! DR SMILE ma gabinet partnerski w Opolu i oferuje szeroki zakres zabiegów prostowania zębów. Niezależnie od Twojej wady, mamy dla Ciebie odpowiednie leczenie.

Dla dorosłych nie jest za późno na wyprostowanie zębów. W rzeczywistości istnieje wiele różnych sposobów prostowania zębów, a jednym z nich jest zastosowanie przezroczystych nakładek clear aligner. Proces ten trwa od 4 do 9 miesięcy i jest bardzo prosty. Wystarczy, że przyjdziesz na bezpłatną wizytę do gabinetu partnerskiego DR SMILE w Opolu, gdzie wykonamy skan 3D Twoich zębów. Następnie otrzymasz spersonalizowany plan leczenia, a gdy go zaakceptujesz, nakładki wyślemy bezpośrednio do Twojego domu.

Alternatywa dla aparatu ortodontycznego w Opolu

Szukając ortodonty w Opolu, ważne jest, aby znaleźć takiego, który jest wykwalifikowany i doświadczony. DR SMILE posiada gabinety partnerskie w całym kraju i oferuje szeroki zakres leczenia dorosłych.

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się na bezpłatną konsultację, podczas której wykonamy trójwymiarowy skan Twoich zębów. Następnie stworzymy spersonalizowany plan leczenia, który specjalista omówi z Tobą i odpowie na wszystkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na leczenie, wyślemy alignery bezpośrednio do Twojego domu. Cały proces jest prosty i łatwy, a nasz zespół służy Ci pomocą na każdym etapie.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby można zapisać się na dodatkową wizytę w DR SMILE Opole?

Oczywiście, można zapisać się na dodatkową wizytę w DR SMILE Opole w nagłych przypadkach. Pamiętaj, że standardowa kontrola odbywa się za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej. Zawsze możesz zgłosić się do nas, gdy masz pytanie lub jakąkolwiek wątpliwość związaną z prostowaniem zębów nakładkami ortodontycznymi w Opolu.Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Opolu?

Nakładki ortodontyczne w Opolu mogą pomóc w korygowaniu stłoczeń, diastemy, zgryzu prostego i krzyżowego. Zakładając nakładki na określony czas każdego dnia (zalecamy co najmniej 22 godziny na dobę), ortodonta może delikatnie przesunąć zęby do pożądanych pozycji. Jest to mniej inwazyjna opcja niż tradycyjny aparat ortodontyczny i często powoduje mniej powikłań.Ile kosztują nakładki ortodontyczne w DR SMILE w Opolu?

Ogólnie rzecz biorąc, nakładki ortodontyczne kosztują od 153 zł miesięcznie w płatności ratalnej lub od 6790 zł do 12590 zł za całe leczenie. Cena może się różnić w zależności od rodzaju wady.

Cena ta obejmuje pierwszą wizytę ze skanem 3D, przygotowanie indywidualnego planu leczenia, wszelkie niezbędne zabiegi podczas leczenia, akcesoria oraz oczywiście zestaw nakładek ortodontycznych. Zawsze możesz też zgłosić się do naszych specjalistów z pytaniem lub wątpliwością.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE