Ortodonta Płock - wyprostuj zęby szybko i skutecznie

Twój uśmiech to Twój największy kompleks? Nigdy nie jest za późno, by to naprawić. Jeśli szukasz ortodonty w Płocku, zainteresuj się nakładkami clear aligners. Są niewidoczne, skuteczne i niedrogie. Sprawdź szczegóły!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Płocku

Ortodonta Płock - jak znaleźć najlepszego?

Jeśli jesteś osobą dorosłą i zmagasz się z krzywymi zębami lub wadą zgryzu, stały aparat ortodontyczny nie jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem. Dyskretną i równie skuteczną alternatywą są nakładki ortodontyczne, teraz dostępne również w Płocku. Dowiedz się, jak znaleźć dobrego ortodontę w Płocku dla osoby dorosłej.

1. Poproś swoich znajomych o rekomendacje. Być może znają dobrego ortodontę w Płocku lub przechodzili już leczenie aparatem ortodontycznym w Płocku.

2. Zrób rozeznanie. Gdy masz już kilka nazwisk, poszukaj w internecie, którzy ortodonci mają największe doświadczenie w leczeniu dorosłych pacjentów. Hasła takie jak “ortodonta Płock” pomogą Ci wyszukać najlepszych specjalistów.

3. Zaplanuj bezpłatną konsultację. Kiedy już zawęzisz listę do jednego lub dwóch ortodontów, umów się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić, czy dany ortodonta jest dla Ciebie odpowiedni.

Alternatywa dla aparatu ortodontycznego w Płocku - jak działają clear aligners?

Prostowanie zębów za pomocą przezroczystych nakładek clear aligner polega na delikatnym przesuwaniu zębów do właściwej pozycji. Nakładki zakłada się na 22 godziny każdego dnia, a w trakcie leczenia zęby będą stopniowo przesuwać się do pożądanej pozycji. 

W przeciwieństwie do aparatów ortodontycznych nie ma potrzeby stosowania metalowych drutów i zamków, więc leczenie jest dyskretne i bardzo wygodne.

Nakładki ortodontyczne są dyskretną i równie skuteczną alternatywą dla aparatów stałych dla dorosłych. Leczenie za pomocą nakładek trwa 4-9 miesięcy, a ceny zaczynają się od 153 zł miesięcznie.

Aby znaleźć ortodontę w Płocku, który oferuje tego typu leczenie, nie musisz długo szukać - nakładki ortodontyczne w Płocku znajdziesz w gabinecie partnerskim DR SMILE. Umów się na bezpłatną wizytę i sprawdź, jak nakładki odmienią Twój uśmiech!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Płocku?

Koszt nakładek ortodontycznych jest bardzo zróżnicowany w zależności od korygowanej wady. Ogólnie rzecz biorąc, koszt waha się od 6790 zł do 12590 zł za całe leczenie w DR SMILE. Cena obejmuje zarówno pierwszą wizytę, stworzenie planu 3D, wyprodukowanie nakładek, bieżącą pomoc specjalistów DR SMILE oraz zabiegi, jeśli takie okażą się niezbędne: stripping i/lub attachmenty.

Nakładki ortodontyczne w Płocku można rozłożyć również na dogodne raty: już od 153 zł miesięcznie. Masz możliwość podziału kwoty na raty 0% do 24 rat lub na oprocentowane raty - do 72 rat.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem nakładek ortodontycznych i chcesz dowiedzieć się więcej o cenach lub możliwościach finansowania, sprawdź cennik nakładek w Płocku.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Płocku?

Nakładki ortodontyczne w Płocku korygują stłoczenia, diastemę, zgryz krzyżowy i zgryz prosty. Ich działanie polega na wywieraniu stałego nacisku na zęby, co z czasem powoduje ich przesunięcie do właściwej pozycji. Ten rodzaj ortodoncji jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają dyskretnego leczenia, które nie wymaga operacji ani stosowania metalowych aparatów.


Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Płocku?

Standardowa kontrola leczenia w DR SMILE odbywa się przez aplikację mobilną. Dzięki temu, że pacjent regularnie udostępnia w niej zdjęcia uśmiechu, specjaliści mogą kontrolować, czy przebieg leczenia jest prawidłowy. 

Jeśli coś niepokoi Cię w trakcie leczenia, prosimy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Wspólnie zdecydujemy, czy taka wizyta jest w tym momencie potrzebna i umówimy Cię w gabinecie DR SMILE w Płocku lub w innym mieście. Pamiętaj, że wszelkie zabiegi przewidziane w Twoim planie leczenia wchodzą w skład podstawowej płatności - nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów!Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE