Ortodonta Rzeszów - wyprostuj zęby bez wyrzeczeń

Szukasz ortodonty w Rzeszowie dla osoby dorosłej? Wyprostuj zęby szybko, dyskretnie i skutecznie z wykorzystaniem nakładek clear aligner. Rzeszów ma już swój oddział DR SMILE, sprawdź, co możesz zyskać.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Rzeszowie

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Rzeszowie?

Rzeszów, jako największe miasto w województwie Podkarpackim, oferuje dużo możliwości w zakresie prostowania zębów. 

Ortodonci to specjaliści, którzy mogą pomóc Ci wyprostować zęby, a w Rzeszowie jest wielu świetnych ortodontów. Aby znaleźć tego najlepszego dla siebie, ważne jest, byś zrobił_a rozeznanie. Poproś przyjaciół i rodzinę o rekomendacje, a potem poszukaj informacji w internecie, żeby dowiedzieć się więcej o każdym ortodoncie. Przed podjęciem decyzji odwiedź kilku ortodontów i zadaj im wiele pytań. Właściwy ortodonta może wiele zmienić w Twoim życiu, dlatego ważne jest, by wybrać właściwego.

Wybierając ortodontę, pamiętaj, by szukać kogoś, kto jest wykwalifikowany i doświadczony. Ortodonci muszą ukończyć studia stomatologiczne, a następnie wybrać się na studia podyplomowe ze specjalizacją ortodoncja. Zapytaj swojego potencjalnego ortodontę o jego doświadczenie i o to, jakie rodzaje leczenia oferuje.

Pierwsza wizyta u ortodonty w Rzeszowie

Pierwsza wizyta to świetny moment, by zadać pytania i dowiedzieć się więcej o procesie leczenia ortodontycznego. Pamiętaj, by zapytać o wszelkie obawy i czego możesz się spodziewać podczas leczenia. Ortodonta przeprowadzi badanie stomatologiczne i wykona zdjęcia rentgenowskie Twoich zębów. Stworzy też indywidualny plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb.

DR SMILE Rzeszów - jak wygląda leczenie przezroczystym aparatem?

Jeśli szukasz ortodonty w Rzeszowie, sprawdź, co może zaoferować Ci DR SMILE. 

Jeśli szukasz wygodnego i dyskretnego sposobu na wyprostowanie swoich zębów, nie szukaj dalej niż DR SMILE w Rzeszowie. Oferujemy nakładki ortodontyczne Clear Aligner, które są łatwe w użyciu i pomogą Ci uzyskać prostsze zęby w ciągu zaledwie 4-9 miesięcy. Nasze leczenie jest przystępne cenowo i zaczyna się już od 153 zł miesięcznie. Dodatkowo, pierwsza wizyta jest bezpłatna!

Technologia skanowania 3D jest wykorzystywana do tworzenia spersonalizowanych nakładek ortodontycznych, które są używane podczas leczenia. Oznacza to, że każdy pacjent otrzymuje unikalny plan leczenia, który jest specjalnie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Leczenie jest wygodne i nie wymaga stosowania żadnych metalowych aparatów ani zamków.

Ortodonta Rzeszów - cennik

Jak przedstawia się średni cennik u ortodonty w Rzeszowie? Jeśli interesuje Cię prostowanie zębów w Rzeszowie, musisz przygotować się na wydatek od kilku tysięcy złotych w górę. Im poważniejsza wada, tym wyższy koszt. 

Korzystnym rozwiązaniem cenowym są nakładki ortodontyczne DR SMILE. Pierwsza wizyta wraz ze skanem 3D jest bezpłatna i nie zobowiązuje do dalszego leczenia. Po pierwszej wizycie tworzony jest indywidualny plan leczenia - wtedy pacjent poznaje ostateczne koszty całego leczenia. Pełna kwota to od 6790 zł do 12 590 zł. Cenę możesz rozłożyć też na raty, również 0%. Najniższa miesięczna rata to 153 zł.


Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Rzeszowie?

Tak, z pewnością możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Rzeszowie, jeśli jest taka potrzeba. Zabiegi, takie jak stripping czy założenie lub zdjęcie attachmentów, są wliczone w cenę leczenia, więc nie ma żadnej dodatkowej opłaty. Możesz również skontaktować się z naszymi specjalistami aplikację mobilną.

Ile kosztują nakładki ortodontyczne w DR SMILE w Rzeszowie?

Koszt leczenia ortodontycznego w DR SMILE w Rzeszowie różni się w zależności od konkretnego planu leczenia. Jednak średni koszt waha się od 6790 zł do 12 590 zł. Dostępne są plany płatności, a ceny zaczynają się już od 153 zł miesięcznie. Dostępne są również raty 0% do 24 miesięcy lub oprocentowane raty, jeśli zdecydujesz się na rozłożenie płatności do 72 rat. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnych kosztach Twojego planu leczenia, zalecamy umówienie się na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie.

Jakie wady mogą wyleczyć nakładki clear aligner w Rzeszowie?

Jest kilka różnych rodzajów wad, które clear aligner w Rzeszowie może pomóc skorygować. Należą do nich diastema (przerwy między zębami), zgryz krzyżowy, zgryz prosty oraz stłoczenia (kiedy nie ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie zęby). Ogólnie rzecz biorąc, bezbarwne nakładki mogą być świetnym rozwiązaniem dla poprawy ustawienia zębów i uzyskania prostszego, bardziej atrakcyjnego uśmiechu.
trustpilot icon
Ocena pacjentów
Trustpilot start It black background
4.4 / 5
Sprawdź opinie o nas
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
 • FAQ
 • Sklep DR SMILE
 • Zostań partnerem
 • Kariera
 • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
 • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 8:00-18:00)
 • [email protected]
 • Blog
 • Zniżka studencka
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon
 • social icon

©2022 DR SMILE