Ortodonta Sopot - wyprostuj zęby bez stałego aparatu

Stały aparat nie musi być koniecznością, jeśli chcesz wyprostować zęby. Zobacz, jak znaleźć ortodontę w Sopocie i cieszyć się nowym uśmiechem dzięki nakładkom ortodontycznym.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Sopocie

Ortodoncja w Sopocie

Ortodoncja to specjalność stomatologiczna, która zajmuje się diagnozowaniem, zapobieganiem i leczeniem wad zgryzu, co obejmuje aparaty ortodontyczne, aparaty retencyjne i Invisalign. Ortodonci przechodzą dwa do trzech lat dodatkowego specjalistycznego szkolenia po ukończeniu szkoły dentystycznej, aby móc korygować te problemy. 

Jeśli szukasz ortodoncji w Opolu, ucieszy Cię wiadomość, że DR SMILE ma tam swój własny gabinet partnerski. Specjaliści z DR SMILE wykorzystują trójwymiarowe skany zębów, aby stworzyć indywidualny plan leczenia wraz z wyceną oraz symulacją przed i po. Nakładkowe leczenie ortodontyczne w Opolu trwa od 4 do 9 miesięcy i kosztuje od 153 zł miesięcznie.

Szukasz ortodonty w Sopocie? Wybierz mądrze

Jeśli chodzi o ortodoncję, Sopot jest świetnym miejscem. Możesz tu z łatwością znaleźć dobrego ortodontę, a wielu z nich oferuje doskonałe usługi. Ważne jest jednak, byś dobrze się rozeznał, zanim wybierzesz jednego z nich.

Jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać, szukając ortodonty w Sopocie. Przede wszystkim poproś o rekomendacje. Przyjaciele, rodzina i współpracownicy często mogą polecić świetnego ortodontę w Sopocie.

Możesz też sprawdzić opinie w internecie, aby dowiedzieć się, co inni mają do powiedzenia o lokalnych ortodontach. To może być świetny sposób na zawężenie opcji i znalezienie najlepszego ortodonty dla siebie.

Rozmawiając z ortodontami, pamiętaj, by pytać o ich doświadczenie i wykształcenie. Chcesz wybrać ortodontę, który ma duże doświadczenie i jest wykwalifikowany, by leczyć Twoje specyficzne potrzeby.

Nakładki ortodontyczne - alternatywa dla aparatu stałego

Nakładki ortodontyczne, czyli alternatywa dla aparatu stałego dla dorosłych, dotarły już do Sopotu. Ortodonci polecają tę metodę szczególnie osobom aktywnym zawodowo, które niekomfortowo czułyby się z widocznym aparatem.

Co możemy zaliczyć do zalet nakładek ortodontycznych?

Nakładki ortodontyczne mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi. Przede wszystkim są tańsze, a wiele osób uważa je za wygodniejsze.

Aparaty ortodontyczne można nosić krócej niż aparaty ortodontyczne i często dają one lepsze rezultaty. Ponadto nakładki ortodontyczne są mniej widoczne niż aparat ortodontyczny, co dla niektórych osób może być zaletą.

Ogólnie rzecz biorąc, nakładki ortodontyczne są świetnym rozwiązaniem dla osób szukających bardziej przystępnego i mniej widocznego sposobu na wyprostowanie zębów.

Oprócz Sopotu DR SMILE ma swoje gabinety partnerskie również w innych miastach w Trójmieście i nie tylko. Sprawdź też:

- DR SMILE Gdańsk

- DR SMILE Gdynia

- DR SMILE Elbląg

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby mogę umówić dodatkową wizytę w gabinecie w Sopocie?

Tak, w razie potrzeby możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie partnerskim DR SMILE w Sopocie. Zapewniamy też kontrolowanie leczenia za pomocą naszej aplikacji mobilnej. Aplikacja pozwala nam na stałe monitorowanie Twoich postępów i bezpośrednią komunikację z Tobą. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub będziesz miał pytania, będziemy mogli się nimi natychmiast zająć. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób, by zapewnić Ci wysokiej jakości opiekę i osiągnąć pożądane rezultaty. 

Ile kosztują nakładki DR SMILE w Sopocie?

Pełna cena nakładek ortodontycznych w Sopocie zależy to od stopnia zaawansowania Twojego przypadku. Ogólnie rzecz biorąc, nakładki DR SMILE kosztują od 6 790 zł do 12590 zł za pełne leczenie lub w ratach od 153 zł miesięcznie, także w ratach 0%.

Jakie wady leczą clear aligners w Sopocie?

Nakładki clear aligner mogą być używany do leczenia wielu różnych rodzajów wad zębowych, w tym stłoczeń, diastem (przerw między zębami), zgryzu krzyżowego (gdy górne i dolne zęby nie są ustawione prawidłowo) oraz zgryzu prostego. Ogólnie rzecz biorąc, aparaty Clear Aligner będą w stanie skorygować większość drobnych wad zębowych. Jeśli nie masz pewności, czy Twoja wada może być leczona za pomocą nakładek clear aligner, zapraszamy na bezpłatną wizytę do gabinetu partnerskiego DR SMILE w Sopocie.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE