Poszukiwany Ortodonta? Sosnowiec ma już swój gabinet DR SMILE

Proste zęby to Twoje marzenie? Jeśli szukasz ortodonty w Sosnowcu, warto zainteresować się nowoczesną i skuteczną metodą ortodoncji: nakładkami clear aligner. Sprawdź, na czym polega leczenie.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

DR SMILE w Sosnowcu

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Sosnowcu?

Jeśli chodzi o znalezienie ortodonty w Sosnowcu, musisz pamiętać o kilku elementach. Ortodonci mogą być ogólnymi dentystami lub specjalistami w dziedzinie ortodoncji. Jeżeli posiadasz ubezpieczenie stomatologiczne, może ono pokrywać tylko określoną liczbę wizyt u ortodonty - jednak nie każda forma leczenia ortodontycznego może być pokryta przez Twoje ubezpieczenie.

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj aparatu, którego używa ortodonta. Tradycyjne aparaty metalowe są nadal najbardziej rozpowszechnionym rodzajem aparatów, ale obecnie istnieje kilka rodzajów aparatów, które są mniej widoczne. Najpopularniejszym rodzajem niewidocznego aparatu jest aparat Clear Aligner, o którym więcej za chwilę.

Ortodoncja w Sosnowcu krok po kroku

Szukasz ortodonty w Sosnowcu? Sprawdź nasze porady.

Po pierwsze, pamiętaj, aby zapytać o rekomendacje. Przyjaciele, rodzina i inni pracownicy ochrony zdrowia to świetne miejsce na początek. Kiedy już będziesz mieć kilka nazwisk ortodontów w Sosnowcu, sprawdź, co o każdym możesz znaleźć w internecie. Wystarczy, że wpiszesz frazę “ortodoncja Sosnowiec lub ortodonta Sosnowiec”.

Następnie weź pod uwagę kwalifikacje i doświadczenie ortodonty. 

Na koniec pamiętaj, aby odwiedzić gabinet ortodonty i spotkać się z nim osobiście. Dzięki temu będziesz mieć szansę przekonać się, czy dany ortodonta jest dla Ciebie odpowiedni.

Clear Aligner Sosnowiec - oferta DR SMILE

Leczenie za pomocą nakładek Clear Aligner jest alternatywą dla aparatów stałych. Dorośli mogą skorzystać z tej opcji, aby wyprostować swoje zęby w ciągu 4 do 9 miesięcy.

W Sosnowcu DR SMILE, producent nakładek, ma swój gabinet partnerski. Możesz udać się tam na bezpłatną wizytę ze skanem 3D Twoich zębów, na podstawie którego zespół specjalistów przygotuje Twój indywidualny plan leczenia z symulacją przed i po oraz pełnym kosztem i czasem leczenia. Wizyta nie zobowiązuje Cię do leczenia i jest bezpłatna.

Po akceptacji planu leczenia, zawierającego dokładny czas leczenia, pełne koszty oraz symulację “przed” i “po” DR SMILE wysyła Twoje nakładki do produkcji. Po kilku tygodniach są one gotowe i wysłane pod Twój adres. Teraz zaczyna się leczenie!

Od razu dostajesz cały box DR SMILE ze wszystkimi ponumerowanymi nakładkami. Prosimy Cię o zmianę nakładek co 14 dni na kolejną parę. Każda z nich ma delikatnie inny układ odbicia zębów, dzięki czemu stopniowo przesuwa Twoje zęby w pożądanym kierunku.

Nie czekaj, zapisz się na bezpłatną wizytę w DR SMILE w Sosnowcu!

Inne gabinety partnerskie DR SMILE na Śląsku znajdziesz też:

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Sosnowcu?

Istnieje kilka głównych rodzajów wad zębowych, które można skorygować za pomocą nakładek clear aligner w Sosnowcu. Są to diastema, stłoczenia, zgryz prosty i krzyżowy. Każde z tych schorzeń może prowadzić do różnych problemów z ogólnym ustawieniem i zdrowiem zębów, dlatego należy je jak najszybciej skorygować.

Diastema to przerwa między dwoma zębami. Stłoczenie występuje wtedy, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wszystkie zęby mogły wygodnie zmieścić się w szczęce.Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Sosnowcu?

Ceny nakładek ortodontycznych w Sosnowcu różnią się w zależności od stopnia zaawansowania wady. Najczęstsze wady nakładek to: diastema, stłoczenia, nagryz i zgryz otwarty. Ceny nakładek ortodontycznych DR SMILE wahają się od 6790 do 11390 zł. Raty 0% są dostępne już od 153 zł miesięcznie. Kwotę możesz rozłożyć maksymalnie na aż 72 raty.


Czy w razie potrzeby mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Sosnowcu?

Wszystkie zabiegi przewidziane w Twoim planie leczenia są wliczone w cenę - możesz umówić się na nie przez aplikację mobilną DR SMILE lub naszą stronę internetową. Specjaliści DR SMILE kontrolują przebieg leczenia poprzez aplikację mobilną - gdzie prosimy pacjentów o umieszczanie zdjęć uśmiechu co 7 dni. Jeżeli niepokoi Cię przebieg Twojego leczenia lub odczuwasz ból, skontaktuj się z naszym działem obsługi pacjenta, byśmy mogli umówić Cię na dodatkową wizytę w gabinecie partnerskim DR SMILE w Sosnowcu.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE