Jaki ortodonta? Szczecin pomoże Ci uzyskać piękny uśmiech

Proste zęby to Twoje marzenie? Na to nigdy nie jest za późno. Wielu dorosłych wybiera alternatywę dla aparatu stałego - nakładki ortodontyczne. Jeśli szukasz dobrego ortodonty w Szczecinie, poczytaj o DR SMILE.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Szczecinie

Dobry ortodonta w Szczecinie - jak go znaleźć?

Znalezienie dobrego ortodonty w Szczecinie zajmuje czas, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, szukając go:

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć, jest to, czego szukasz u ortodonty. Niektórzy ludzie mogą preferować stałe aparaty ortodontyczne, podczas gdy inni mogą zdecydować się na przezroczyste aparaty typu aligner, takie jak te oferowane przez DR SMILE. 

Innym ważnym czynnikiem, jeśli szukasz dobrego ortodonty w Szczecinie, jest cena. Ortodonci mogą się znacznie różnić pod względem kosztów swoich usług, więc ważne jest, by znaleźć takiego, który zmieści się w twoim budżecie. 

Wreszcie, ważne jest też, by rozważyć lokalizację i godziny pracy potencjalnych ortodontów. Szczecin ma duży wybór specjalistów, bez problemu więc znajdziesz takiego, który odpowiada wszystkim Twoim potrzebom.

Dobry ortodonta to taki, który jest profesjonalistą i poświęca czas na wysłuchanie Twoich obaw. Powinien też być gotowy do współpracy z Tobą, by znaleźć plan leczenia, który zmieści się w Twoim budżecie. 

Aby znaleźć dobrego ortodontę, możesz poprosić o polecenie przyjaciół lub rodzinę, możesz też poszukać go w internecie. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji przeczytać opinie poprzednich pacjentów. Możesz też umówić się na konsultację z ortodontą, by lepiej poznać jego praktykę.

Clear Aligner Szczecin - nie musisz prostować zębów z drutami

Nakładki ortodontyczne, takie jak te oferowane przez DR SMILE, są dobrą alternatywą dla stałych aparatów ortodontycznych z kilku powodów. Po pierwsze, są znacznie bardziej przystępne cenowo niż tradycyjne aparaty ortodontyczne. Po drugie, są o wiele bardziej dyskretne i mniej zauważalne niż aparaty stałe. Wreszcie, są też o wiele bardziej komfortowe niż tradycyjne aparaty ortodontyczne, które często bywają bolesne.

Leczenie nakładkowe DR SMILE polega na noszeniu nakładek ortodontycznych przez okres od czterech do dziewięciu miesięcy. Nakładki są zmieniane co 14 dni i noszone przez 22 godziny dziennie. Leczenie jest bezbolesne i pozwala uzyskać prostsze zęby w krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych aparatów.

Jeśli mieszkasz w Szczecinie, aparat ortodontyczny nie jest dla Ciebie koniecznością. Wybierz się na bezpłatną wizytę w gabinecie partnerskim w DR SMILE, gdzie dowiesz się, ile dokładnie wyniesie Cię leczenie oraz zobaczysz na wizualizacji, jaki efekt osiągniesz.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Jakie wady leczą clear aligners w Szczecinie?

Jest wiele różnych rodzajów wad zębowych, które można naprawić za pomocą clear alignerów w Szczecinie. Do najczęstszych należą stłoczenia, diastema, zgryz krzyżowy i zgryz prosty. Każda z tych wad może poważnie wpłynąć na zdrowie jamy ustnej i wygląd Twoich zębów, dlatego ważne jest, aby leczyć je jak najszybciej.

Stłoczenie występuje wtedy, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca, by wszystkie zęby mogły się prawidłowo ułożyć w jamie ustnej. Może to powodować, że zęby stają się krzywe lub nachodzą na siebie, co może prowadzić do wielu problemów, takich jak ubytki czy choroby dziąseł. Aparaty Clear Aligner mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu, delikatnie przesuwając zęby na miejsce, tak by były równomiernie rozmieszczone.Ile kosztują nakładki DR SMILE w Szczecinie?

Gabinet partnerski DR SMILE w Szczecinie oferuje nakładki na zęby w różnych cenach, od 6 790 zł do 12 590 zł. Możesz również wybrać płatność 153 zł miesięcznie, dostępne są też raty 0%. Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, mamy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie odpowiednie 

W DR SMILE rozumiemy, że Twój uśmiech jest dla Ciebie ważny. Dlatego oferujemy wysokiej jakości nakładki na zęby w przystępnej cenie. Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się korzyściami płynącymi z pięknego uśmiechu! 

Czy w razie potrzeby można zapisać się na dodatkową wizytę w DR SMILE Szczecin?

Tak, istnieje możliwość zapisania się na dodatkową wizytę w DR SMILE Szczecin, jeśli jest taka potrzeba. Standardowo kontrolujemy postępy leczenia za pomocą aplikacji mobilnej DR SMILE, gdzie pacjenci udostępniają zdjęcia swoich uśmiechów co 7 dni, a zespół DR SMILE kontroluje przebieg leczenia. Jeśli okaże się, że potrzebujesz dodatkowej wizyty, skontaktuj się z nami jak najszybciej, abyśmy mogli to ustalić. Dziękujemy!


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE