Dobry ortodonta: Tarnów oferuje wygodne leczenie

Marzysz o prostych zębach? Jeśli szukasz dobrego ortodonty w Tarnowie, zapisz się na bezpłatną wizytę ze skanem 3D w DR SMILE. Wyprostuj zęby w 4-9 miesięcy i ciesz się pewnym siebie uśmiechem!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Tarnowie

Jak znaleźć odpowiedniego ortodontę w Tarnowie?

Jeśli chodzi o znalezienie dobrego ortodonty, Tarnów jest małym miastem, ale na pewno jest w nim w czym wybierać. Jeśli jesteś osobą dorosłą niezadowoloną ze swojego uśmiechu, nie musisz nosić stałego aparatu ortodontycznego. DR SMILE oferuje alternatywę: nakładki ortodontyczne, które są niewidoczne, a leczenie trwa tylko 4-9 miesięcy. 

Nakładki leczą większość wad, a ponieważ są dyskretne, stanowią coraz popularniejszy wybór wśród dorosłych. DR SMILE posiada gabinet partnerski. gabinet znajduje się w Tarnowie, gdzie wykonuje bezpłatny skan 3D zębów pacjenta. Na jego podstawie tworzymy indywidualny plan leczenia.

Szukając ortodonty w Tarnowie, pamiętaj o kilku kwestiach. Jedną z najważniejszych jest doświadczenie; upewnij się, że ortodonta, którego wybierzesz, ma duże doświadczenie w leczeniu dorosłych. 

Ważne jest też, by znaleźć ortodontę, z którym czujesz się komfortowo, kogoś, komu możesz zaufać, że wykona dobrą robotę podczas Twojego leczenia.

Szukasz ortodonty w okolicy Tarnowa? DR SMILE ma też swoje gabinety w:

- Krakowie

- Rzeszowie.

Skuteczne leczenie ortodontyczne - Tarnów

Jeśli rozważasz leczenie ortodontyczne, ważne jest, byś miał_a pewność, że wyniesiesz z niego jak najwięcej korzyści. Skorzystaj z poniższych wskazówek, by mieć pewność, że w pełni wykorzystasz możliwości aparatu ortodontycznego:

1. Postępuj dokładnie według zaleceń ortodonty. Obejmuje to obecność na wszystkich wizytach i noszenie aparatu przez zalecany czas każdego dnia.

2. Stosuj zrównoważoną dietę i unikaj słodkich przekąsek. Mogą one uszkodzić Twoje zęby i aparat. Pamiętaj, że nosząc nakładki ortodontyczne nie musisz zmieniać swojej diety, ale zawsze zdejmuj nakładki do jedzenia i picia wszystkiego poza wodą.

3. Szczotkuj zęby po każdym posiłku i regularnie nitkuj. Pomoże to utrzymać zęby i aparat ortodontyczny w czystości i zdrowiu.

Dlaczego nakładki ortodontyczne to dobra alternatywa dla aparatu stałego w Tarnowie?

W DR SMILE stosujemy nakładki ortodontyczne jako podstawową metodę leczenia osób dorosłych. Nakładki ortodontyczne to świetny wybór z wielu powodów:

1. Są dyskretne i praktycznie niewidoczne, co czyni je popularnym wyborem wśród dorosłych.

2. Leczenie trwa tylko 4-9 miesięcy, co jest znacznie krótsze niż średni czas leczenia aparatem ortodontycznym.

3. Nakładki leczą większość wad, więc są skutecznym i efektywnym sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

4. Leczenie jest wygodne i łatwe do przeprowadzenia, co czyni je dobrym wyborem dla tych, którzy chcą poprawić swój uśmiech, ale nie chcą przechodzić przez długi i wymagający proces leczenia.

5. Cena za leczenie w Tarnowie jest niewygórowana - cały koszt możesz rozłożyć na raty 0%, a najniższa miesięczna rata wynosi 153 zł.


Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby można zapisać się na dodatkową wizytę w DR SMILE Tarnów?

Możesz umówić się na dodatkową wizytę w naszym gabinecie partnerskim w Tarnowie, jeśli zachodzi taka konieczność lub coś Cię niepokoi. Standardowo jednak zarządzamy leczeniem pacjentów za pomocą aplikacji mobilnej. Pomaga nam to śledzić ich postępy i upewnić się, że otrzymują najlepszą możliwą opiekę. Dziękujemy za Twoje pytanie!Ile kosztują nakładki DR SMILE w Tarnowie?

W zależności od złożoności Twojej wady, nakładki DR SMILE kosztują od 6 790 zł do 12 590 zł. Możesz również rozłożyć koszty leczenia na raty 0%, kwota najniższej raty to 153 zł. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub zapisz się na bezpłatną wizytę informacyjną.
Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Tarnowie?

Nakładki ortodontyczne (zwane też alignerami) to przezroczyste, plastikowe nakładki, które zakłada się na zęby. Używa się ich do korygowania stłoczeń, diastemy, zgryzu krzyżowego i zgryzu prostego.

Zaletą stosowania nakładek ortodontycznych jest to, że są one wyjmowane i można je zdejmować do jedzenia i szczotkowania zębów. Dzięki temu są wygodniejszą opcją niż aparat ortodontyczny. Nakładki ortodontyczne są też mniej widoczne niż aparat ortodontyczny.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE