Ortodonta w Tychach poszukiwany? Odwiedź DR SMILE

Czy Twoje zęby wymagają wyprostowania, ale nie chcesz kłopotów związanych z tradycyjnym aparatem ortodontycznym? Jeśli tak, to DR SMILE w Tychach jest idealnym miejscem dla Ciebie.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Tychach

Aparat ortodontyczny Tychy - skuteczna i wygodna opcja

Dzięki przezroczystym nakładkom na zęby DR SMILE zapewnia wygodne i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać piękny uśmiech. Oto kilka korzyści wynikających z wyboru DR SMILE:

 * Brak konieczności wizyt, aplikacja mobilna monitoruje Twoje postępy

 * Skuteczne prostowanie zębów bez drutów i zamków 

 * Ciesz się pięknym uśmiechem w ciągu 4-9 miesięcy 

Jeśli więc szukasz ortodonty w Tychach, który pomoże Ci w Twoich potrzebach stomatologicznych, nie szukaj dalej niż DR SMILE!

Ortodonta Tychy - jak znaleźć najlepszego?

Czy szukasz ortodonty w Tychach, który zapewni Ci wysokiej jakości i doświadczoną opiekę? Jeśli tak, DR SMILE jest tutaj, aby Ci pomóc. Nasz gabinet partnerski w Tychach oferuje kompleksowy zakres usług dostosowanych do potrzeb osób dorosłych, z dogodnymi opcjami płatności.

Oto kilka kluczowych punktów, które należy rozważyć przy wyborze odpowiedniego ortodonty lub dentysty zajmującego się nakładkami clear aligner:

- Upewnij się, że posiada on licencję i doświadczenie w leczeniu dorosłych

- Poproś o obejrzenie zdjęć przed i po od poprzednich pacjentów

- Poznaj szczegóły dotyczące kosztów i planów płatności

- Przyjdź na bezpłatną wizytę ze skanem 3D!

W DR SMILE rozumiemy, jak ważne jest, aby Twój uśmiech wyglądał jak najlepiej, dlatego staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę. Z naszą pomocą możesz uzyskać prostsze zęby bez konieczności rozbijania banku - skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji!

Clear Aligner Tychy - jak to działa

Szukasz skutecznego, a zarazem dyskretnego sposobu na wyprostowanie zębów? Clear Aligners w Tychach mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! ClearQuartz aligners są wykonywane na zamówienie, aby dopasować się do Twojego unikalnego profilu zębowego i stanowią wygodną i praktycznie niewidoczną alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Oto tylko niektóre z korzyści płynących z wyboru aparatów Clear Aligner:

- Dyskretne - nikt nawet nie zauważy, że je nosisz

- Krótszy czas leczenia niż w przypadku tradycyjnego aparatu ortodontycznego

- Niższy całkowity koszt w porównaniu z innymi metodami leczenia ortodontycznego

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Tychach?

Czy chcesz wyprostować krzywe zęby bez wydawania tysięcy dolarów? Aparaty DR SMILE clear aligner są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ekonomicznego leczenia ortodontycznego. Oto dlaczego:

- Nasze ceny zaczynają się już od 6790 zł i oferujemy nawet 24-miesięczne nieoprocentowane plany płatności, dzięki czemu możesz rozłożyć koszty w czasie.

- Otrzymujesz pełną wycenę z góry - bez niespodzianek i ukrytych kosztów.

- Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria i procedury potrzebne podczas leczenia.

- Nasze aparaty aligner są wygodne i dyskretne, dzięki czemu zapewniają naturalnie wyglądające rezultaty w krótszym czasie niż tradycyjne metody leczenia ortodontycznego. 

Nie czekaj więc - przejmij kontrolę nad swoim uśmiechem już dziś!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Tychach?

Istnieje kilka różnych sposobów płatności za nakładki Clear Aligners w Tychach. Możesz zapłacić za całe leczenie z góry: koszt to od 6790 zł do 12590 zł, lub rozłożyć płatność na raty, które będą kosztować od 153 zł miesięcznie. Pamiętaj jednak, że cena może się różnić w zależności od Twojego indywidualnego przypadku.

Oferujemy rozłożenie płatności na raty: od 2 do 24 rat 0% lub od 25 do 72 oprocentowanych rat.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Tychach?

Nakładki ortodontyczne są stosowane w leczeniu diastemy, stłoczeń i zgryzu krzyżowego. Diastema to przestrzeń między dwoma zębami. O stłoczeniu mówimy wtedy, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wszystkie zęby zmieściły się w jamie ustnej. Zgryz krzyżowy to sytuacja, w której zęby dolne zachodzą na górne, czemu często towarzyszy asymetria warg.

Aby sprawdzić, czy Twoja wada kwalifikuje się do leczenia nakładkami, umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę w gabinecie partnerskim DR SMILE w Tychach.

Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Tychach?

Zaletą leczenia nakładkami ortodontycznymi clear aligner jest fakt, że nie wymagają one tak częstej kontroli w gabinecie. Właśnie dlatego prosimy pacjentów o korzystanie z aplikacji mobilnej DR SMILE, w której co tydzień umieszczają zdjęcia swojego uśmiechu. Pozwala to na bieżąco kontrolować przebieg leczenia bez wychodzenia z domu.

Jeśli w trakcie leczenia czujesz, że potrzebna jest jego kontrola w gabinecie, napisz lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta! Jeżeli wizyta będzie potrzebna, zapiszemy Cię na nią bez dodatkowych kosztów.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE