Ortodonta Wałbrzych - w końcu wymarzony uśmiech!

Od pięknego uśmiechu dzieli Cię tylko kilka kroków. Znajdź ortodontę w Wałbrzychu i przekonaj się, jaka metoda sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Przyjdź na darmową wizytę do DR SMILE!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Wałbrzychu

Ortodonta Wałbrzych - kilka wskazówek, jak go znaleźć

Jeśli szukasz ortodonty w Wałbrzychu, masz szczęście! Jest tu wielu specjalistów do wyboru. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć najlepszego dla siebie.

- Wejdź na stronę internetową i wyszukaj hasło "ortodonta Wałbrzych". W ten sposób uzyskasz listę ortodontów w swojej okolicy.

- Poproś przyjaciół lub członków rodziny o rekomendacje. Jeśli mieli aparat na zęby, mogą znać dobrego ortodontę, który będzie w stanie Ci pomóc.

- Użyj Google Maps. Po prostu wpisz w pasku wyszukiwania "aparat ortodontyczny Wałbrzych", a pojawi się lista wyników. Możesz kliknąć na każdy wynik, aby uzyskać więcej informacji, w tym dane kontaktowe i godziny otwarcia.

Clear aligner, czyli alternatywa dla stałego aparatu

Jeśli znalazłeś_aż już swojego ortodontę w Wałbrzychu, czas na decyzję: stały aparat czy nakładki ortodontyczne? Te drugie, chociaż są stosowane przez ortodontów już od kilkudziesięciu lat, dopiero od niedawna zyskują prawdziwą popularność. Na czym polega leczenie nakładkami clear aligner?

Klasyczna metoda prostowania zębów od dawna kojarzy się z aparatami stałymi. Coraz więcej osób dowiaduje się o jej korzystnej alternatywie - nakładkach clear aligner. Co to są nakładki ortodontyczne i czy są one dostępne w Wałbrzychu? 

Nakładki ortodontyczne to rodzaj aparatu ortodontycznego, który jest przezroczysty i wyjmowany. W przeciwieństwie do aparatów stałych, które są mocowane do zębów, nakładki ortodontyczne umieszcza się na zębach jak ochraniacz. Oznacza to, że możesz je zdjąć, kiedy tylko chcesz. 

Dzięki temu nie musisz zmieniać swojej diety ani w żaden sposób się ograniczać.  Wspaniałą cechą nakładek ortodontycznych jest to, że są one znacznie tańsze niż stałe aparaty ortodontyczne (biorąc pod uwagę cały koszt leczenia), a leczenie trwa tylko 4-9 miesięcy! Możesz również rozłożyć płatność na raty, w tym 0%.

Nakładki ortodontyczne Wałbrzych - co musisz wiedzieć?

Co jeszcze musisz wiedzieć o nakładkach ortodontycznych dostępnych w gabinecie partnerskim DR SMILE w Wałbrzychu?

Oto dlaczego powinieneś_naś wybrać DR SMILE dla swoich potrzeb ortodontycznych:

- Profesjonalny i doświadczony zespół ortodontów, dentystów i techników dentystycznych na bieżąco kontroluje przebieg leczenia

- Najnowsza technologia stosowana w celu zapewnienia precyzyjnych efektów

-Czas leczenia nakładkami ortodontycznymi w Wałbrzychu: od 4 do 9 miesięcy, w zależności od wady

-W DR SMILE wszystko jest przejrzyste od początku do końca - poznajesz cenę przed podjęciem decyzji o leczeniu

-Nie płacisz za swoją pierwszą wizytę u ortodonty w Wałbrzychu! Jest ona całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do leczenia

-Podczas wizyty wykonujemy skan 3D Twoich zębów - alternatywę dla wycisków. Na tej podstawie stworzymy Twój indywidualny plan leczenia

-Jak wygląda następny cennik? Wraz z planem leczenia poznajesz pełny kosztorys. Leczenie w DR SMILE kosztuje od 6 790 zł do 12 590 zł, w zależności od stopnia skomplikowania wady. Cena obejmuje wszystkie niezbędne zabiegi, cały zestaw nakładek oraz fachową opiekę za pośrednictwem aplikacji DR SMILE

-DR SMILE brzmi jak Twój nowy ortodonta? Zapisz się na wizytę już teraz!Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE