DrSmile logo

Endlich gerade Zähne

Ein strahlendes Lächeln wirkt attraktiv, anziehend und sexy. Doch viele Leute sind mit ihrem eigenen Lächeln alles andere als zufrieden. Schiefe Zähne werden als Hindernis empfunden, nicht wenige schämen sich dafür. Zusätzlich können Zahnfehlstellungen medizinische Probleme mit sich bringen, eine Zahnkorrektur hat daher nicht nur ästhetische Gründe. Um schöne, gerade Zähne zu bekommen arbeiten bei DrSmile Expertinnen aus den Fachgebieten Zahnmedizin, Zahntechnik und Kieferorthopädie zusammen.

Nareszcie proste zęby

Promienny uśmiech jest atrakcyjny, pociągający. Niestety wielu ludzi nie jest zadowolonych z własnego uśmiechu. Wady zgryzu są postrzegane jako przeszkoda w uśmiechaniu się, wiele osób się ich wstydzi. Ponadto źle ustawione zęby mogą powodować problemy medyczne, dlatego leczenie wad zgryzu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względów zdrowotnych. Aby pomóc Ci osiągnąć piękne, proste zęby, DrSmile zatrudnia ekspertów z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji.

Krzywe zęby: Jakie są najczęstsze problemy?

Wada zgryzu to sytuacja, w której zęby nie kontaktują się prawidłowo. Jej konsekwencjami mogą być zaburzenia żucia, niedomykanie się ust i problemy z mówieniem. Krzywe zęby często wpływają również na higienę jamy ustnej, ponieważ przestrzenie między zębami nie mogą być czyszczone nićmi dentystycznymi lub czyszczenie ich jest kłopotliwe. Jeśli nieprawidłowo ustawione zęby nie zostaną skorygowane, to mogą pojawić się inne problemy, takie jak próchnica, a także inne choroby zębów, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej lub ból. Piękny uśmiech to więc nie jedyny powód do wyprostowania zębów. Chodzi przede wszystkim o zdrowie zębów, na które należy zwracać szczególną uwagę.

Proste zęby. Ale jak?

Jest kilka sposobów, aby uzyskać proste zęby. Jednym z najbardziej znanych jest stały aparat. ortodontyczny Zamki są przyklejane do zębów w celu zamocowania drutu, gumek i łuków. Aparaty są zazwyczaj widoczne dla innych i nie mogą być zdejmowane. Są to często powody, dla których aparaty stałe odstraszają dorosłych.

Nowoczesna technologia umożliwiła nam jednak prostowanie zębów bez aparatu. DrSmile wyspecjalizował się w tej innowacyjnej formie leczenia wad zgryzu. Proste zęby bez aparatu - przezroczyste nakładki ortodontyczne są łatwe do użytkowania na co dzień i praktycznie niezauważalne. Zaleta: Za pomocą tej metody można nie tylko wyprostować zęby, ale także skorygować wady zgryzu.

Proste zęby dzięki przezroczystym nakładkom

Niewidoczne nakładki ortodontyczne- nazywane również alignerami - to jedna z najnowocześniejszych metod leczenia wad zgryzu. Dzięki inteligentnej technologii, nakładki DrSmile są półelastyczne i mogą optymalnie rozkładać obciążenie na zębach. Nakładki są doskonale dopasowane do potrzeb pacjentów za sprawą skanowania 3D i umożliwiają skuteczną, stopniową korektę wad zgryzu. Dzięki nim Twój promienny uśmiech jest możliwy do osiągnięcia nawet bez stałego aparatu.

Proste zęby w każdym wieku - teraz albo nigdy!

W DrSmile nie ma granicy wieku. Jeśli chcesz szybko i dyskretnie osiągnąć proste zęby, to trafiłeś we właściwe miejsce - bez względu na to, ile masz lat. Historie naszych pacjentów pokazują, że przezroczyste nakładki ortodontyczny można bez problemu wprowadzić do codziennego życia. Niewidoczne nakładki ortodontyczne można zdejmować na 2 godziny dziennie, na przykład na czas jedzenia lub picia kawy. Nie musisz się chować przed prostymi zębami z przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi.

Piękne zęby w krótkim czasie

Proste zęby w ciągu kilku miesięcy to życzenie prawie każdego pacjenta. W przypadku DrSmile, leczenie trwa zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy, w zależności od sytuacji wyjściowej. W planie leczenia można zobaczyć, jak długo będzie trwało leczenie. Proste zęby w 6 miesięcy są możliwe w DrSmile.

Nakładki ortodontyczne: Koszty

W DrSmile koszty nakładek ortodontycznych są jasno komunikowane na samym początku. Nie mażadnych ukrytych kosztów. Nasze tanie nakładki ortodontyczne nie są w żaden sposób gorsze od tych drogich. Wręcz przeciwnie: dzięki najnowocześniejszym technologiom i innowacyjnym procesom oferujemy Państwu najwyższy poziom leczenia ortodontycznego. Koszty wahają się od 6,790 zł do 11,390 zł. Cena nakładek zależy od stopnia skomplikowania wady zgryzu. Koszty leczenia mogą być również pokrywane w ratach.

DrSmile w Twoim pobliżu

DrSmile oferuje koncepcję leczenia, która może być łatwo wprowadzona do Twojego życia codziennego. Oznacza to, że leczenie aligenrem jest monitorowane głównie przez naszych ekspertów za pomocą aplikacji DrSmile. Dzięki temu leczenie nie tylko jest innowacyjne, ale również zajmuje niewiele czasu.

Jeśli nadal chcesz umówić się na wizytę w jednym z naszych gabinetów DrSmile, możesz nas znaleźć w swojej okolicy. DrSmile posiada w sumie prawie 60 gabinetów w najważniejszych miastach w całych Niemczech i Austrii. Są to m.in. Monachium, Norymberga, Brema, Frankfurt i Wiedeń.

NASZE PLACÓWKI

Placówki DrSmile można znaleźć już w 2 polskich miastach. Jeteśmy obecni w ponad 50 placówkach w Niemczech, Hiszpanii i Francji.

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich rzetelna medyczna wiedza sprawia, że zawsze jesteś pod dobrą opieką.

  • DrSmile® Szczecin
  • DrSmile® Warszawa
HISTORIE KLIENTÓW

Nasze sukcesy w leczeniu - oni już się uśmiechają

Amelie

3 miesiące - Szparowatość

Michael

9 miesięcy - Stłoczenie zębów

Sümeyra

10 miesięcy - Stłoczenie zębów

Michael

7 miesięcy - Zgryz krzyżowy

Laura

9 miesięcy - Zgryz głęboki

Taoufik

6 miesięcy - Stłoczenie zębów

Alice-Katharina

9 miesięcy - Zgryz głęboki

Jide

9 miesięcy - Szparowatość

Aylin

10 miesięcy - Stłoczenie zębów

Gudrun

10 miesięcy - Stłoczenie zębów

Katja

6 miesięcy - Zgryz głęboki

Nate

13 miesięcy - Stłoczenie zębów

Vorher-Nachher-Ergebnisse: Zahnkorrektur mit durchsichtigen Zahnschienen

Nakładki ortodontyczne DrSmile - O nas

Oferujemy Państwu alternatywę dla aparatów stałych i ruchomych. Nasze przezroczyste nakładki ortodontyczne doskonale nadają się dla osób dorosłych, ponieważ można je komfortowo i dyskretnie nosić w życiu zawodowym i prywatnym. Leczenie trwa tylko kilka miesięcy, w zależności od sytuacji wyjściowej.

Z DrSmile nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że koszty nakładek są jasno przedstawione i ustalone na samym początku. Koszty leczenia zależą od stopnia skomplikowania wady zgryzu pacjenta. Rozróżnia się lekkie, średnie i ciężkie wady zgryzu. Niewidoczne nakładki ortodontyczne do lekkich wad zgryzu są dostępne już od 148 zł miesięcznie. Koszty ewentualnego leczenia uzupełniającego ponosi DrSmile.

Przekonaj się do swojego idealnego uśmiechu.

Opinie klientów
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
NASZE NAKŁADKIarrow
KONTAKTarrow
  • +49 1573 5986644
  • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
  • social icon

©2021 DrSmile