DrSmile logo

Share a Smile

Masz teraz możliwość obniżenia kosztów leczenia dla znajomych! Przyprowadź ich a zyskają proste zęby, a Ty — zniżki!

LP share-a-smile -PL
PROGRAM

Jak działa program rekomendacji?

Dzielenie się uśmiechem nigdy nie było tak łatwe! Możesz teraz zaoszczędzić pieniądze, pomagając jednocześnie znajomym w uzyskaniu pięknego, prostego uśmiechu.*

1

Przekaż znajomemu swój kod

1

2

Znajomy/-a podaje kod podczas wizyty i uzyskuje rabat na leczenie w wysokości 500 zł

2

3

Za kazda pomyślną rekomendację Ty otrzymujesz 300 zł **

3

Wszystkie pytania dotyczące programu Share a Smile

Kiedy i w jaki sposób otrzymam płatność?

Po uzyskaniu potwierdzenia, że polecenie przebiegło pomyślnie odezwiemy się do Ciebie mailowo w ciągu miesiąca aby przekazać e-kartę podarunkową do zrealizowania w wybranym sklepie.

Gdzie mogę zrealizować swoją kartę podarunkową?

Kartę podarunkową można zrealizować w sklepach internetowych: Allegro, Zalando, Decathlon oraz Mango.

Jak wielu znajomym mogę polecić DrSmile?

DrSmile wypłaca premię za maksymalnie 10 pomyślnych rekomendacji na miesiąc, w ten sposób możesz otrzymać nawet 3000 zł! W kolejnym miesiącu możesz kontynuować polecanie ponieważ ogólna liczba rekomendacji jest nieograniczona, musisz tylko pamietać o limicie wypłat!Gdzie moi znajomi mogą zrealizować kod „Share a Smile”?

Znajomi mogą zrealizować kod „Share a Smile” na bezpłatnej wizycie ze skanem 3D w jednej z naszych placówek partnerskich. Na taką wizytę można się zarejestrować na stronie drsmile.pl/booking. Po zakupieniu planu leczenia DrSmile znajomy/-a otrzyma 500zł rabatu od ceny leczenia.

Co rozumie się przez pomyślną rekomendację?

Rekomendacja jest pomyślna, gdy Twój znajomy/ znajoma przekaże otrzymany od Ciebie kod „Share a Smile” podczas bezpłatnej wizyty ze skanem 3D w naszej placówce partnerskiej a następnie zakupi plan leczenia.

Warunki promocji:

* Przekazujesz znajomym kod „Share a Smile”. Znajomi rejestrują się na na bezpłatną wizytę ze skanem 3D w jednej z naszych placówek partnerskich i podają kod. Po zakupieniu planu leczenia znajomy/-a otrzymuje 500 zł rabatu a Ty e-kartę podarunkową do wybranego sklepu o wartości 300 zł. Z uczestnictwa w tej akcji promocyjnej wykluczeni są pracownicy DZK i Urban Technology GmbH, nawet jeśli są jednocześnie klientami.


** DrSmile wypłaca premię za maksymalnie 10 pomyślnych rekomendacji na miesiąc. Rabat dla Twoich znajomych nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Wypłata gotówką nie jest możliwa.

*** Kod „Share a Smile” można przekazywać wyłącznie krewnym i znajomym. Przyłączając się do akcji promocyjnej wyrażasz zgodę, aby korzystać z kodu wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i w przewidzianym celu. Nie wolno sprzedawać, przesyłać ani udostępniać kodu publicznie (np. na forum w social mediach). Kod można w każdym momencie zdezaktywować, bez podawania przyczyny i bez nałożenia kary na DrSmile.

**** Rabatu w ramach akcji „Share a Smile” nie można łączyć z innymi zniżkami ani promocjami.
Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile