Share a Smile

Masz teraz możliwość obniżenia kosztów leczenia dla bliskich! Przyprowadź znajomych: oni zyskają proste zęby, a Ty — zwrot kosztów!

Jesteś pacjentem? Zarekomenduj teraz
2 People BRANDAN_MIA

800 zł

DLA ZNAJOMEGO

300 zł

DLA CIEBIE!

drs-gradient-desktop-circle-orange-pink

Korzyści dla Ciebie

Leczenie DR SMILE

RAF Step 1

Przekaż znajomemu swój kod

Udostępniasz swój osobisty kod polecający znajomemu. Osobisty kod Share-A-Smile można znaleźć w aplikacji DR SMILE lub w e-mailu od DR SMILE.

RAF Step 2

Znajomy/-a podaje kod podczas wizyty

Twój znajomy podaje kod podczas spotkania informacyjnego i otrzymuje rabat na leczenie w wysokości 800 zł.

RAF Step 3

Otrzymujesz 300 zł zniżki

Gdy tylko Twój znajomy potwierdzi swój plan leczenia ze zniżką, otrzymasz pieniądze. Możesz udostępnić swój kod do 10 razy w miesiącu i za każdym razem otrzymać 300 zł.

DS FAQ Desktop Gradient Background

Wszystkie pytania dotyczące programu Share a Smile

 • DrSmile wypłaca premię za maksymalnie 10 pomyślnych rekomendacji na miesiąc, w ten sposób możesz otrzymać nawet 3000 zł! W kolejnym miesiącu możesz kontynuować polecanie ponieważ ogólna liczba rekomendacji jest nieograniczona.

 • Po sprawdzeniu pomyślnego polecenia skontaktujemy się z Tobą e-mailem w sprawie warunków wypłaty, a następnie przygotujemy wypłatę.

 • Rekomendacja jest pomyślna, gdy Twój znajomy/ znajoma przekaże otrzymany od Ciebie kod „Share a Smile” podczas bezpłatnej wizyty ze skanem 3D w naszej placówce partnerskiej a następnie zakupi plan leczenia.

 • Masz pytania?

  Porozmawiajmy!

  contact person image

  Natalia z zespołem

  Warunki promocji:

  * Przekazujesz znajomym kod „Share a Smile”. Znajomi rejestrują się na na bezpłatną wizytę ze skanem 3D w jednej z naszych placówek partnerskich i podają kod. Po zakupieniu planu leczenia znajomy/-a otrzymuje 800 zł rabatu a Ty przelew bankowy o wartości 300 zł. Z uczestnictwa w tej akcji promocyjnej wykluczeni są pracownicy DZK i Urban Technology GmbH, nawet jeśli są jednocześnie klientami.


  ** DrSmile wypłaca premię za maksymalnie 10 pomyślnych rekomendacji na miesiąc. Rabat dla Twoich znajomych nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Wypłata gotówką nie jest możliwa dla znajomych.

  *** Kod „Share a Smile” można przekazywać wyłącznie krewnym i znajomym. Przyłączając się do akcji promocyjnej wyrażasz zgodę, aby korzystać z kodu wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i w przewidzianym celu. Nie wolno sprzedawać, przesyłać ani udostępniać kodu publicznie (np. na forach, w social mediach, stronach internetowych). Publiczne promowanie kodu jest zabronione. Kod może być w każdym momencie deaktywowany, bez podawania przyczyny i bez nałożenia kary na DrSmile.

  **** Rabatu w ramach akcji „Share a Smile” nie można łączyć z innymi zniżkami ani promocjami.
  DR SMILE logo for Damian
  DR SMILE
  0 / 0
  informacje o leczeniuarrow
  Kontaktarrow
  • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
  • [email protected]
  • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 8:00-18:00)
  • Media
  Social Media
  • social icon

  ©2023 DR SMILE