DrSmile logo

DrSmile: umawianie i odwoływanie wizyt

Nieistotne, czy to pierwsza wizyta informacyjna, stripping, czy też wizyta podsumowująca: na każdą wizytę możesz umówić się poprzez naszą stronę internetową w prosty sposób. Posłuży Ci do tego nasza maska rezerwacyjna, którą obsługuje się w intuicyjny i prosty sposób.

Image - polish

DrSmile: umawianie wizyt

Kiedy uzyskasz dostęp do maski rezerwacyjnej na naszej stronie internetowej, najpierw wybierasz specjalistyczną przychodnię partnerską DrSmile. Gdy chodzi o Twóją pierwszą wizytę, możesz wtedy wybrać sobie specjalistyczną przychodnię partnerską.

Obecnie istnieje wiele placówek partnerskich DrSmile, znajdziesz nas więc również w Twoim mieście lub Twojej najbliższej okolicy. W przypadku pierwszego terminu informacyjnego w pierwszej kolejności wybierasz datę oraz godzinę. Poza tym w masce tej dostępna jest mapa, aby można było jeszcze raz dokładnie potwierdzić lokalizację partnera. Potem uzupełniasz w formularzu swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Gotowe!

Jeśli już jesteś naszą klientką/naszym klientem, podaj tę informację bezpośrednio po wybraniu przychodni partnerskiej DrSmile. W ten sposób otrzymasz dostęp do innych rodzajów wizyt, takich jak: stripping, wizyta kontrolna, lub wizyta dotycząca retainera. Potem wybierasz datę oraz godzinę i możesz zakończyć rezerwację.

Ile kosztuje wizyta w DrSmile?

W przeciwieństwie do często wysokich kosztów wizyt lekarskich, w DrSmile wizyty są wliczone w łączną cenę leczenia alignerem. Dotyczy to na przykład niewiążących wizyt kontrolnych oraz niewiążącej wizyty podsumowującej, jak również wiążącej wizyty na stripping. Również wizyta informacyjna na początku leczenia, podczas której wykonany zostaje trójwymiarowy, wewnątrzustny skan Twoich zębów, jest bezpłatna.

DrSmile: odwoływanie wizyt

Czasem może tak być, że nie uda Ci się skorzystać z umówionego terminu, ponieważ wypadnie Ci coś ważnego. Prosimy, pamiętaj o tym, aby odpowiednio wcześnie odwołać wizytę w DrSmile. Kliknij w tym celu w link do anulacji, który jest podany w mailu potwierdzającym Twoją rezerwację.

Jeśli chcesz przesunąć wizytę w DrSmile, najlepiej odwołaj zarezerwowany termin i umów się na nowy na naszej stronie internetowej. Aby anulować, kliknij w link, który jest podany w mailu potwierdzającym rezerwację.

HISTORIE KLIENTÓW

Nasze sukcesy w leczeniu - oni już mają piękny uśmiech

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Placówkiarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile