DrSmile logo

Wsparcie dentystyczne i najwyższe standardy medyczne

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi dentystami, stomatologami i ortodontami. Wyraźnie odróżniamy się od dostawców tak zwanych zestawów "zrób to sam", ponieważ aby zapewnić pełne dopasowanie do Twoich potrzeb, musi istnieć możliwość przeprowadzenia diagnostyki funkcji stawu skroniowo-żuchwowego i kompleksowego zdjęcia rentgenowskiego w celu wykluczenia ewentualnych zagrożeń.

Weiße Zähne
Starte mit deinem  3D-Scan

Prawdziwi dentyści dla bezpiecznego leczenia

Nasi wyszkoleni eksperci to profesjonaliści w dziedzinach stomatologii, ortodoncji i techniki dentystycznej. Dzięki temu DrSmile może wykonywać nie tylko leczenie w charakterze kosmetycznym.

DrSmile mówi Nie metodzie "zrób to sam"

Żadnych zestawów do wycisku i samodzielnych działań

Coraz więcej usługodawców wysyła zestawy do samodzielnego pobierania wycisków do domu. Jest to rażące zaniedbanie. Pracujemy w oparciu o wyszkolonych lekarzy i najnowocześniejszą technologię. To gwarantuje, że stan Twoich zębów jest odpowiedni do podjęcia leczenia, a nakładki na zęby są idealnie dopasowane.Prawdziwi dentyści dla bezpiecznego leczenia

Nasi wyszkoleni eksperci to profesjonaliści w dziedzinach stomatologii, ortodoncji i techniki dentystycznej. Dzięki temu DrSmile może wykonywać nie tylko leczenie w charakterze kosmetycznym.

Proste zęby z gwarancją

Leczymy tylko tych pacjentów, którym po dokładnym badaniu możemy zagwarantować idealny uśmiech. Pacjentów, którzy nie kwalifikują się do leczenia nakładkami, chętnie kierujemy do wykwalifikowanych ortodontów.Profesjonaliści na poziomie Złotego Standardu

Nasz zespół medyczny jest sercem DrSmile. Dzięki Akademii DrSmile zapewniamy, że cały nasz profesjonalny personel jest zawsze na bieżąco z najnowszą wiedzą. Regularne szkolenia zapewniają dentystyczny “know-how” i kształcą wszystkich naszych dentystów i asystentki stomatologiczne według uznanego na całym świecie Złotego Standardu.Zdrowie jest najważniejsze

Wstępne badanie kliniczne i możliwość badania rentgenowskiego
Podczas osobistej wizyty informacyjnej, Twoje zęby zostaną poddane dokładnym pomiarom za pomocą skanera 3D i sprawdzony zostanie stan Twojego uzębienia. W przypadku wskazań lub podejrzenia istniejących stanów zapalnych wykonujemy zdjęcie rentgenowskie.

Wsparcie medyczne 24/7
Pomoc medyczna podczas leczenia nakładkami jest niezbędna. Nasz zespół ekspertów zapewnia pacjentom elastyczne i oszczędzające czas wsparcie za pośrednictwem aplikacji. W razie problemów, w każdej chwili można umówić się na osobistą wizytę w gabinecie DrSmile.

Rezultat leczenia utrwalony na zawsze
Leczenie DrSmile nie kończy się na idealnym uśmiechu, ale na jego utrwaleniu. Szyna lub druciany retainer zapewniają, że zęby pozostają w optymalnej pozycji. DrSmile oferuje obie opcje mocowania, aby zapewnić, że Twój nowy uśmiech pozostanie na zawsze.


Profesjonaliści na poziomie Złotego Standardu

Nasz zespół medyczny jest sercem DrSmile. Dzięki Akademii DrSmile zapewniamy, że cały nasz profesjonalny personel jest zawsze na bieżąco z najnowszą wiedzą. Regularne szkolenia zapewniają stomatologiczny “know-how” i kształcą wszystkich naszych dentystów i asystentki stomatologiczne według uznanego na całym świecie Złotego Standardu.Cyfrowa i medyczna pomoc w osiągnięciu sukcesu

DrSmile łączy w sobie nowoczesne techniki cyfrowe i indywidualną opiekę stomatologów z nową koncepcją korekcji zębów. W gabinetach DrSmile będziesz otoczony opieką od wizyty informacyjnej do utrwalenia Twojego swojego nowego uśmiechu. Wszystko w jednym miejscu.

Poznaj osobiście nowoczesny sposób na proste zęby.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
  • FAQ
  • Zostań partnerem
  • +48 732 080 141 (Pon.-Pt. 9:00-18:00)
  • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile