Clear Aligner – nakładki ortodontyczne dla pięknego uśmiechu

Chcesz mieć proste zęby, ale bez stałych drutów w jamie ustnej? Nasze nakładki ortodontyczne to rozwiązanie dla Ciebie!

  • Dyskretna korekta: bez zamków i drutu
  • Krótki czas leczenia: od 4 do 9 miesięcy
  • Oszczędność o około 30% w porównaniu do aparatu stałego
Nakładki DR SMILE
feedback image
feedback image

Proste zęby z przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi

Wiele osób marzy o idealnym uśmiechu i prostych zębach, jednak nie chce nosić stałego aparatu ortodontycznego. DR SMILE oferuje dyskretną korektę wad zgryzu w formie przezroczystych nakładek ortodontycznych. Bardzo ważne jest, aby nakładka była idealnie dopasowana do zębów, co umożliwi ich precyzyjne ustawienie.

Co to są nakładki ortodontyczne?

Clear aligner to bardzo cienka, przezroczysta nakładka z tworzywa sztucznego, która jest w stanie przesunąć zęby i skorygować wadę zgryzu. Słowo „align” pochodzi z języka angielskiego i oznacza „wyrównywać”. Nakładki ortodontyczne potrafią zdziałać prawdziwe cuda i wywołać zupełnie nowy uśmiech na Twojej twarzy.

Nakładki to doskonała alternatywa dla stałego aparatu ortodontycznego, gdyż można je w każdej chwili wyjąć, a dzięki przezroczystemu materiałowi są prawie niewidoczne. Systemy nakładek typu clear aligner to bardzo estetyczna i wygodna metoda skorygowania wady, w szczególności dla osób dorosłych, które chcą mieć piękne zęby, ale ze względu na swoją pracę nie chcą nosić widocznego aparatu ortodontycznego.

Przebieg leczenia nakładkami clear aligner

Jak wygląda przebieg leczenia w DR SMILE? Najpierw zapraszamy Cię na bezpłatny skan 3D zębów. Na tej podstawie dentysta może precyzyjnie zidentyfikować wadę zgryzu i wyjaśnić, czy i jakie korekty są możliwe. Po konsultacji przygotowany zostanie plan leczenia, który obejmuje symulację zębów przed i po. Następnie otrzymasz plan na Twój adres email, a nasz konsultant odezwie się do Ciebie, by omówić plan i odpowiedzieć na Twoje pytania. Do tego czasu proces jest niewiążący i bezpłatny.

Po zaakceptowaniu planu leczenia DR SMILE rozpocznie się produkcja Twoich indywidualnie wykonanych nakładek, które następnie zostaną dostarczone do Twojego domu. Na podstawie modelu zębów stworzonego przy użyciu skanu 3D wykonamy nakładki dopasowane do Twojego zgryzu.

Jak działają nakładki ortodontyczne?

Przezroczysta nakładka clear aligner z tworzywa sztucznego jest w stanie delikatnie i bezboleśnie przesuwać zęby w określoną dla nich pozycję.

Zgodnie z planem leczenia nakładki należy zmieniać co dwa tygodnie, aby stopniowo wyrównywać zęby. Nakładki clear aligner są ponumerowane, dzięki czemu nie pomylisz się, które z nich założyć.

Nakładki ortodontyczne DR SMILE wykonane są z termoplastycznego tworzywa sztucznego o stabilnym kształcie, dopuszczonego do użytku medycznego. Oczywiście nakładki nie zawierają plastyfikatorów (BPA) ani innych szkodliwych substancji.

Jak długo trwa leczenie przy użyciu clear alignera?

Czas leczenia przy użyciu nakładek ortodontycznych zależy od początkowego stanu zębów. Niewielkie wady można skorygować w ciągu kilku miesięcy, jeżeli nakładki są regularnie stosowane. Ważne jest, aby nakładki nosić 22 godziny na dobę, a nie tylko w nocy. W przypadku złożonej wady potrzeba znacznie więcej nakładek, aby ustawić zęby w pożądanej pozycji, dlatego leczenie może potrwać do 9 miesięcy. Twój doradca DR SMILE omówi z Tobą czas noszenia przed rozpoczęciem leczenia.

Ceny

Atrakcyjne ceny dla wszystkich wad

Oferujemy odpowiednią formę płatności dla wszystkich rodzajów wad. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w wyborze! Pokryj sumę leczenia jednorazowo lub wybierz wygodną płatność w ratach - również 0%.

Lekka

153

miesiąc*Lub zapłać 6.790 jednorazowo

Średnia

185

miesiąc*Lub zapłać 9.990 jednorazowo

Ciężka

233

miesiąc*Lub zapłać 12.590 jednorazowo

* Oprocentowanie oparte jest na okresie spłaty wynoszącym 56 miesięcy (wada prosta) i 72 miesięcy (wada średniozaawansowana i zaawansowana) z uwzględnieniem 10,29% (wada prosta) oraz 10,32% (wada średniozaawansowana i zaawansowana) rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (przy stopie oprocentowania kredytu 9,90%) od ceny gotówkowej. Na przykład, przy cenie gotówkowej 6 790 zł, cena całkowita wynosi 8 568 zł z VAT. Na życzenie pacjenta można uzgodnić krótszy okres spłaty, np. 36 miesięcy, przy odpowiednio wyższej stopie procentowej. Kontynuacja leczenia za 0 zł jest możliwa po spełnieniu wszystkich warunków refinementu. W przypadku braku spełnienia warunków koszt kontynuacji leczenia wynosi do 2150 zł.

Clear aligners - ile kosztuje leczenie?

Cena leczenia nakładkami ortodontycznymi zależy od złożoności leczenia. Pełen koszt wynosi od 6,790 zł do maksymalnie 12,590 zł. Poniższe przykłady kosztów wyjaśniają system cenowy:

W przypadku niewielkiej wady jednorazowa płatność wynosi 6,790 zł lub 153 zł miesięcznie (w okresie płatności wynoszącym 56 miesięcy, w tym 9,9% odsetek rocznie). W przypadku umiarkowanej wady cena całkowita wynosi 9,990 zł lub 185 zł miesięcznie.

Skan 3D zębów

Twój uśmiech w rękach ekspertów

LECZENIE OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

Od 2017 roku oferujemy naszym pacjentom leczenie nakładkami ortodontycznymi. Ponad 100.000 szczęśliwych pacjentów rocznie przekonuje się do naszych clear alignerów.

KWALIFIKACJE PRZEZ DUŻE K

Wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie zawodowe są dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego możemy zapewnić pacjentom najlepszą pomoc.


LECZENIE Z OBIETNICĄ SATYSFAKCJI

Znamy niesamowite możliwości naszej metody leczenia. Dlatego dajemy Ci obietnicę satysfakcji DR SMILE na osiągnięcie rezultatów przewidzianych w planie leczenia. Efekty różnią się od zakładanych w planie? Poniesiemy koszt dalszego leczenia.

DR SMILE - łączymy kompetencje dla Twojej satysfakcji

Na sukces leczenia nakładkami ortodontycznymi DR SMILE składa się doświadczenie współpracujących z nami stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Wspierają nas wiedzą i doświadczeniem już od 2017 roku. Cały zespół DR SMILE dba o to, aby nasi pacjenci otrzymywali wszechstronną, profesjonalną opiekę podczas leczenia przy użyciu nakładek clear aligner. Nasze nowoczesne technologie zostały opracowane w Niemczech i spełniają najwyższe standardy jakości. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych przezroczystych nakładek spełniają najwyższe standardy medyczne.

Sprawdź więcej powodów, dla których warto wybrać DR SMILE.

HISTORIE KLIENTÓW

Nasze sukcesy w leczeniu - oni już mają piękny uśmiech

Nasze placówki

Placówki DR SMILE znajdziesz już w ponad 30 polskich miastach

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE