Twój uśmiech, Twoja cena

Zasady w DR SMILE są tak przejrzyste, jak nasze nakładki ortodontyczne. Cena dopasowana do Ciebie dzięki indywidualnym pakietom. Bez dodatkowych kosztów i drobnego druku.

DR SMILE clear aligner cena
Przezroczysty aparat na zęby cena

Bez zobowiązań

W DR SMILE płacisz dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na leczenie. 

Po bezpłatnej wizycie ze skanem 3D zespół stomatologów i ortodontów zaplanuje optymalny ruch Twoich zębów. Cena Twojego leczenia zależy od stopnia skomplikowania tego ruchu.

Z planu leczenia dowiesz się o kosztach i czasie trwania Twojego leczenia.

Ceny

Atrakcyjne ceny dla wszystkich wad

Oferujemy odpowiednią formę płatności dla wszystkich rodzajów wad. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w wyborze! Pokryj sumę leczenia jednorazowo lub wybierz wygodną płatność w ratach - również 0%.

Lekka

153

miesiąc*Lub zapłać 6.790 jednorazowo

Średnia

185

miesiąc*Lub zapłać 9.990 jednorazowo

Ciężka

233

miesiąc*Lub zapłać 12.590 jednorazowo

* Oprocentowanie oparte jest na okresie spłaty wynoszącym 56 miesięcy (wada prosta) i 72 miesięcy (wada średniozaawansowana i zaawansowana) z uwzględnieniem 10,29% (wada prosta) oraz 10,32% (wada średniozaawansowana i zaawansowana) rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (przy stopie oprocentowania kredytu 9,90%) od ceny gotówkowej. Na przykład, przy cenie gotówkowej 6 790 zł, cena całkowita wynosi 8 568 zł z VAT. Na życzenie pacjenta można uzgodnić krótszy okres spłaty, np. 36 miesięcy, przy odpowiednio wyższej stopie procentowej. Kontynuacja leczenia za 0 zł jest możliwa po spełnieniu wszystkich warunków refinementu. W przypadku braku spełnienia warunków koszt kontynuacji leczenia wynosi do 2150 zł.

Przed po DR SMILE

Tak prezentuje się pakiet cenowy M

 • Zmiana ustawienia zębów w łuku górnym i dolnym

 • Prostowanie zębów przednich

 • Czas trwania leczenia: 6 miesięcy


Box z nakładkami DR SMILE

Pełen pakiet dla Twojego uśmiechu

Pakiety leczenia DR SMILE zawierają wszystko, czego potrzebujesz do pięknego uśmiechu. 

Poznajesz ostateczną cenę od razu - bez ukrytych kosztów.

Cena pakietu DR SMILE obejmuje:

 • wykonane na indywidualne zamówienie alignery

 • akcesoria, takie jak: etui, chewies, asystent uśmiechu, pilniczek do nakładek,

 • pełne wsparcie ekspertów przez aplikację mobilną, mailowo i telefonicznie,

 • przewidziane w planie zabiegi, takie jak stripping i zakładanie oraz zdejmowanie attachmentów

 • kontynuację leczenia, w przypadku nieosiągnięcia planowanego efektu oraz stosowania się do wszystkich zaleceń leczenia. 

Proste zęby nakładki na zęby

Kończymy wtedy, gdy podoba Ci się efekt

Zęby czasem zachowują się nieco inaczej, niż przewidzieli to eksperci w planie leczenia.

Dlatego pokryjemy wszystkie koszty kontynuacji Twojego leczenia, jeśli nie spełniliśmy jego założeń i jest to medycznie uzasadnione.

Jedynym warunkiem jest przestrzeganie przez Ciebie zaleceń dotyczących leczenia.

W przypadku zgłoszenia prośby o kontynuację leczenia po okresie 6 miesięcy od zakończenia leczenia koszt kontynuacji wynosi 2150 zł.

Nasze placówki

Placówki DR SMILE znajdziesz już w ponad 30 polskich miastach

Specjaliści i specjalistki z dziedziny stomatologii, techniki dentystycznej i ortodoncji towarzyszą Ci w trakcie leczenia. Ich wiedza medyczna i doświadczenie są gwarancją, że jesteś pod najlepszą opieką.


Nakładki DR SMILE - cena. Co wchodzi w koszt alignera?

Przeźroczyste nakładki na zęby cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób dorosłych. Alignery umożliwiają dyskretną korektę nieprawidłowego ustawienia zębów w ciągu kilku miesięcy. Są wygodne, łatwe do czyszczenia i niemal niewidoczne. Prawie żadne rozwiązanie alternatywne nie oferuje tak wielu zalet, jak przeźroczyste nakładki.

Chociaż w przeszłości były one używane wyłącznie do korekty estetycznej, teraz stanowią prawdziwą alternatywę dla stałych aparatów. Ile kosztują nakładki na zęby DR SMILE i co składa się na ich cenę?

Czy nakładki są droższe niż tradycyjne aparaty ortodontyczne?

Przeźroczyste nakładki są dla wielu osób atrakcyjniejsze niż typowy aparat ortodontyczny: są wygodne, niemal niewidoczne, a rezultaty szybko widoczne. Jednak ile kosztuje leczenie ortodontyczne nakładkami prostującymi na zęby? Cena zależy od konkretnej wady.

Na cenę wpływa rodzaj wady i wybrana metoda leczenia

Ile musimy zapłacić za nakładki na zęby? Cena zasadniczo zawsze zależy od zakresu leczenia. Koszty leczenia lekkich wad zgryzu są zwykle niższe niż w przypadku dużych wad. Jeżeli wada jest poważna, należy spodziewać się dużych kosztów, gdyż sam czas leczenia się wydłuża.

Nie bez znaczenia jest również wybrany sposób leczenia, który wpływa na koszt aparatu ortodontycznego. Dzięki nowoczesnym materiałom i metodom leczenie można przeprowadzić szybciej, skuteczniej i bezboleśnie. To jednak wiąże się ze znacznie wyższą ceną aparatu ortodontycznego, a co za tym idzie - z dodatkowymi kosztami.

Aparat na zęby: cena leczenia może się wahać

Koszty stałego aparatu ortodontycznego obejmują rodzaj leczenia ortodontycznego, jego czas trwania oraz zastosowane materiały. Mniejsze korekty zaczynają się od około 2 000 zł, a aparaty stałe - od 6 500 zł. Jeśli występuje dodatkowy problem ze stawami skroniowo-żuchwowymi, ceny mogą zacząć się od ponad 25 000 zł.

Przezroczyste nakładki na zęby - cena

Co składa się na cenę nakładek DR SMILE? Przede wszystkim lata doświadczenia naszych specjalistów: ortodontów, dentystów i techników dentystycznych. To oni czuwają nad całym procesem leczenia: od wykonania skanu 3D zębów w naszym gabinecie, przez przygotowanie indywidualnego planu leczenia, po bieżącą opiekę.

Pierwsza wizyta ze skanem 3D jest bezpłatna, tak samo, jak przygotowanie Twojego indywidualnego planu leczenia. Jeśli podczas leczenia potrzebujesz dodatkowego zabiegu lub wizyty w gabinecie, również za nie nie płacisz!

DR SMILE oferuje całkowicie cyfrowy przebieg leczenia. Dzięki innowacyjnej technologii skanera 3D i drukarki oraz inteligentnym programom do projektowania można zaoszczędzić czas pracy, a co za tym idzie, obniżyć koszty. Aplikacja mobilna DR SMILE to również gwarancja większego sukcesu leczenia dzięki ścisłej opieki nad pacjentem.

Ile kosztują nakładki na zęby DR SMILE?

Koszt Twojego spersonalizowanego leczenia DR SMILE z zastosowaniem przezroczystych nakładek zależy od wyniku skanu 3D, który jest wykonywany podczas pierwszej bezpłatnej wizyty w jednej z naszych klinik partnerskich. Skan 3D pozwala nam sklasyfikować stopień złożoności Twojego przypadku: łagodny, średni lub złożony.

Każda z tych klas odpowiada określonej cenie, wynikającej z innego czasu trwania leczenia i innej liczby alignerów. Informacje te są przedstawione w planie leczenia. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ceny wahają się od 6.790 zł za łagodne przypadki wad zgryzu do 12.590 zł za przypadki złożone. Można zdecydować się na płatność w ratach lub jednorazowo.

Najniższa miesięczna rata może wynosić już 153 zł, a jeśli wybierzesz płatność w 24 lub mniej ratach, oferujemy oprocentowanie 0%. Dzięki temu będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem już po kilku miesiącach, nie nadwyrężając budżetu.

Retainer ortodontyczny - aby uśmiech pozostał na zawsze

Aby efekty utrzymywały się przez długi czas, zalecamy noszenie retainera DR SMILE po zakończeniu leczenia. Dzięki retencji Twój olśniewający nowy uśmiech pozostanie z Tobą na zawsze!

Chcesz poznać Twoją indywidualną cenę nakładek na zęby DR SMILE? Już teraz zapisz się na bezpłatną wizytę do gabinetu partnerskiego w Twoim mieście!

Ile kosztują nakładki na zęby?

Koszt leczenia nakładkami ortodontycznymi różni się w zależności od wady oraz od producenta. W DR SMILE okres leczenia wynosi średnio od 4 do 9 miesięcy, a cena nakładek prostujących na zęby waha się od 6790 zł do 12590 zł. Oferujemy też rozłożenie płatności na raty, w tym raty 0% (do 24 miesięcy).Czemu koszty leczenia ortodontycznego nakładkami i aparatem się różnią?

Zakres leczenia ortodontycznego wpływa bezpośrednio na jego końcową cenę. W koszty wliczany jest więc nie tylko zakres leczenia konkretnej wady, ale również takie aspekty, jak estetyka aparatu. Mimo że czas leczenia nakładkami ortodontycznymi często jest krótszy niż w przypadku aparatów metalowych, to cena czasem może być podobna. Czemu się tak dzieje?

Decydując się na prostowanie zębów nakładkami clear aligner, zyskujemy niesamowicie wygodny (bez konieczności częstych wizyt u lekarza) oraz dyskretny proces. Leczenie nakładkami ortodontycznymi jest niemal niewidoczne dla otoczenia i nie wymaga zmiany dotychczasowego stylu życia czy diety. Ponadto, cena nakładek ortodontycznych może zostać rozłożona na raty.
Ile kosztują wizyty kontrolne w DR SMILE?

Ponieważ prostowanie zębów nakładkami clear aligner może być z powodzeniem kontrolowane poprzez aplikację mobilną, nie ma potrzeby częstych wizyt kontrolnych. W zamian prosimy o udostępnianie zdjęć swojego uśmiechu co 14 dni. Jeśli coś zaniepokoi specjalistów, skontaktują się z pacjentem.

Oczywiście w razie potrzeby oferujemy też wizyty stacjonarne. W takim przypadku wizyta jest zupełnie darmowa. Nie pobieramy też żadnych opłat za pierwszą wizytę ze skanem 3D oraz zaplanowane wizyty z zabiegami, takimi jak stripping (IPR zębów) czy mocowanie i usuwanie attachmentów.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon
 • social icon

©2023 DR SMILE