Czego oczekujesz, decydując się na DR SMILE?

W kwestii Twojego uśmiechu nie ma miejsca na kompromisy.
LP Summer-2023 -1200x840px
Przed i po symulacji

Indywidualny plan leczenia – tworzony przez stomatologa

Wykonamy szczegółowy skan 3D Twoich zębów i na jego podstawie zaplanujemy Twoje leczenie. Twój plan leczenia zostanie precyzyjnie zaplanowany przez zespół licencjonowanych stomatologoów, specjalizującego się w leczeniu z wykorzystaniem alignerów. Nieprzyjemne wyciski z wykorzystaniem masy są od dawna zbędne – nasza technologia skanowania 3D jest dużo dokładniejsza niż wycisk ze standardowej masy.

Nakładki DR SMILE

Zaufaj naszej jakości

Twoje alignery zostaną wyprodukowane w Niemczech i USA z materiału ClearQuartz®. Ten materiał opracowany specjalnie do alignerów posiada trzy warstwy. Obie zewnętrzne warstwy są szczególnie wytrzymałe, podczas gdy środkowa warstwa zapewnia elastyczność, dzięki czemu Twoja nakładka ortodontyczna może optymalnie dopasować się do Twoich zębów.

People-Product-Brandan-Aligner-yellow__v1_800x600_all_20__

Gwarancja stałej ceny – brak ukrytych kosztów podczas leczenia

U nas nie ma ukrytych kosztów: wiesz od samego początku, co Cię czeka – zero dopłat czy innych kruczków. Oferujemy Ci pełny pakiet, na którym możesz całkowicie polegać.

DrSmile Partner-Praxis

Nasze usługi są dla Ciebie dostępne przez 365 dni w roku

Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez 365 dni w roku w aplikacji DR SMILE– odpowiemy na każde Twoje pytanie i życzenie. Jeśli coś Ci przeszkodzi, nie musisz od razu rezygnować z umówionego spotkania – natychmiast zorganizujemy dla Ciebie wizytę online z Twoim lekarzem lub, jeśli okaże się to później konieczne, również wizytę w gabinecie Twojego stomatologa współpracującego z DR SMILE.

W oparciu o analizę rynku różnych firm oferujących nakładki ortodontyczne i ofert ortodontów/ortodontek ze stycznia 2020. Wyniki mogą nieznacznie różnić się w pojedynczych przypadkach

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE