Prosta droga do pięknych zębów

Tylko kilka kroków do Twojego idealnego uśmiechu.
People-Product-Mia-Aligner_mint_v2_1600x800_all_14__

DZISIAJ

Znajdź swoją

placówkę DR SMILE

Placówki DR SMILE znajdziesz już w ponad 20 polskich miastach. Jesteśmy obecni m. in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

DR SMILE Locations map Poland

JUTRO

Skan 3D

i bezpłatna wizyta informacyjna

Całkowicie bezboleśnie i poufnie. Pokochasz naszych specjalistów!

Wartezimmer Hamburg

W CIĄGU 10 DNI

Pobierz swój

niewiążący plan leczenia

Koszty, czas trwania oraz wyniki leczenia w formie symulacji 3D. Teraz możesz dowiedzieć się wszystkiego.

Pamiętaj, że przed leczeniem ortodontycznym Twoje zęby muszą być wyleczone i nie posiadać ubytków. W tym celu skontaktuj się ze swoim stomatologiem.

in 14 tagen gif

W CIĄGU 30 DNI

Zacznij od naszych nakładek prostujących

Nasze nakładki (alignery) są przeźroczyste, cienkie i

jednocześnie solidne

People-Practice-3D-Scan-Appointment_v1__600x600_all__bubble_

Dostarczamy dopasowane do Twoich potrzeb nakładki bezpośrednio do Twojego domu.

Stilllife-Medical-scan-simulation-teeth___600x600_all__bubble_

Ty nosisz swój aligner 22 godziny na dobę i zmieniasz go co 2 tygodnie.

int LP NY 2023 bubble3

Dzięki naszej aplikacji eksperci towarzyszą Ci podczas leczenia i monitorują Twoje postępy.

with Aligner - PL
without-aligners-pl
arrow leftarrow right

W CIĄGU 4-9 MIESIĘCY

Twój idealny

uśmiech jest gotowy

Retainer sprawia, że Twój zgryz pozostanie doskonały już na zawsze. Czy wspomnieliśmy już o tym, że dajemy Ci obietnicę satysfakcji?

People-Teeth-Brandan_mint_v2_800x600_all_20
Umów wizytę

Wszystkie pytania dotyczące leczenia DR SMILE

Nakładki prostujące są niezawodną alternatywą dla aparatów ortodontycznych. Są one używane do korygowania wad takich jak diastema czy stłoczenia od ponad 70 lat. DR SMILE zmodernizował i udoskonalił tę metodę leczenia.

Co leczymy w DR SMILE?

Leczymy nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Najczęściej pomagamy pacjentom pozbyć się takich nieprawidłowości, jak stłoczenia zębów, szparowatość czy diastema. Ponieważ każdy przypadek jest indywidualny, zapraszamy na bezpłatną wizytę ze skanem 3D - na jego podstawie specjaliści są w stanie stwierdzić, czy nakładki clear aligner sprawdzą się również w Twoim przypadku.

Jak długo trzeba czekać na zamówiony aligner?

Po złożeniu zamówienia upływa średnio 5 tygodni do czasu, kiedy Twój osobisty aligner dotrze do Twojego domu.

Czy mogę rozpocząć prostowanie zębów jeżeli jestem w trakcie leczenia stomatologicznego?

Przed rozpoczęciem każdego leczenia ortodontycznego zęby muszą być zdrowe i wyleczone - aby to zagwarantować przed skanem pacjent powinien udać się do dentysty na kontrolę z przeglądem zębów. Jeśli na zębach jest kamień, należy go usunąć. To samo tyczy się próchnicy.

Jeżeli zęby wymagają leczenia kanałowego, na skan można się udać po wygojeniu się ran. Przed pierwszą wizytą powinno się wykonać zdjęcie RTG (pantomogram) aby mieć pewność, że zęby są zdrowe i wyleczone ze wszelkich chorób stomatologicznych. Nieświeży oddech może wskazywać na obecność choroby i powinien zostać skonsultowany ze stomatologiem.


Gdzie znajduje się umowa i regulamin usług, które mają zastosowanie do mojego planu leczenia?

Umowa oraz warunki leczenia są dostępne poprzez link umiejscowiony powyżej przycisku zakupu (punkt 3. w pytaniu powyżej) oraz w stopce planu leczenia. Pacjent musi wyraźnie zaakceptować umowę oraz warunki leczenia i co najważniejsze - zaakceptować, że prawo do anulowania w tym wypadku nie przysługuje.

Do jakiego momentu proces w DR SMILE jest niewiążący i bezkosztowy?

Umówienie wizyty, konsultacja z wykonaniem skanu 3D w klinice partnerskiej oraz przygotowanie i otrzymanie planu leczenia są w pełni niewiążące. Po prezentacji planu leczenia pacjent podejmuje decyzję o rozpoczęciu lub nierozpoczynaniu leczenia. Jeśli pacjent zdecyduje się nie rozpoczynać leczenia, nie zostanie obciążony żadnymi kosztami oraz zobowiązaniami wobec DR SMILE.

Czy w leczeniu DR SMILE biorą udział dentyści?

DR SMILE oferuje leczenie alignerami prowadzone przez lekarzy. W DR SMILE licencjonowani dentyści podejmują wszystkie decyzje medyczne w procesie leczenia. Proces leczenia jest wspierany przez nowoczesne technologie cyfrowe. Przed rozpoczęciem leczenia każdy pacjent musi umówić się na wizytę z partnerskim lekarzem dentystą DR SMILE, który przeprowadza szczegółową diagnostykę stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta i dokumentuje ją. Decyzja o rozpoczęciu lub nierozpoczynaniu leczenia nie jest podejmowana wyłącznie przez pacjenta, ale także przez dentystę, który ocenia kwalifikację do leczenia i przygotowuje plan leczenia.

Czym jest bezpłatny transport DR SMILE?

Aby mieć pewność, że bezpiecznie dotrzesz na wizytę i z powrotem do domu, oferujemy bezpłatny transport DR SMILE. Usługę można zamówić dodatkowo podczas umawiania pierwszej wizyty.

Jak skorzystać z darmowego transportu? Przejdź do placówek i wybierz interesujący Cię gabinet, datę oraz godzinę wizyty. Zaznacz “chciałbym skorzystać z bezpłatnego transportu”. Potwierdź wizytę telefonicznie - zadzwonimy do Ciebie! Wyślemy Ci wiadomość email z kodem do wykorzystania w aplikacji UBER do wykorzystania w dniu Twojej wizyty.

Z tego znany jest DR SMILE

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE