Ortodoncja z DR SMILE - co zyskasz?

Leczenie ortodontyczne wbrew pozorom nie jest zarezerwowane dla nastolatków. Borykasz się z krzywymi zębami? Zobacz, co może zaoferować Ci ortodoncja w DR SMILE. Dołącz do ponad 100 000 pacjentów!

Es-Funktioniert 800x600
X-ray

Co to jest ortodoncja?

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, skupiająca się na diagnostyce i leczeniu nieprawidłowego ułożenia zębów i zaburzeń zgryzu. Oprócz wad zgryzu leczenie ortodontyczne zajmuje się korektą braków w uzębieniu, zębów nadliczbowych oraz innymi wadami, powodującymi nie tylko problemy estetyczne, ale też wady wymowy czy problemy z rozdrabnianiem pokarmów.

DrSmile clear aligner przed po

Metody leczenia ortodontycznego

To mit, że tylko w wieku dziecięcym i nastoletnim wady zgryzu mogą być skutecznie wyleczone na całe życie. Również dorośli mogą z sukcesem podjąć się leczenia ortodontycznego.

Ortodonci DR SMILE leczą pacjentów za pomocą przezroczystych nakładek ortodontycznych przede wszystkim niepoprawne ustawienie zębów, takie jak stłoczenie czy szparowatość. Wady, takie jak zgryz prosty, zgryz głęboki, zgryz otwarty czy zgryz krzyżowy nie mogą być wyleczone w pełni dzięki leczeniu nakładkowemu, ale zastosowanie alignerów w niektórych przypadkach zmienia efekt wizualny, jeśli zależy na tym pacjentowi.

Verschiedene Arten von Zahnspangen

Leczenie ortodontyczne wad zgryzu

Nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu? Nie ma problemu! Limit wiekowy na leczenie wad zgryzu właściwie nie istnieje. Nieważne, czy masz 25, 40 czy 60 lat - DR SMILE jest specjalistą w zakresie korygowania ustawienia zębów u dorosłych. Inni ortodonci i dentyści używają do leczenia głównie aparatów ortodontycznych. DR SMILE używa tylko przezroczystych alignerów, aby zapewnić jak najbardziej dyskretną korektę zębów.

Aparaty ortodontyczne

Aparaty ortodontyczne są klasykiem w ortodoncji dla dzieci i młodzieży. W aparatach dla dzieci zamki są przyklejane do przedniej części zębów w celu zamocowania drucika. Jest to często powód, dla którego aparaty ortodontyczne mają tendencję do odstraszania dorosłych.

Stilllife-Product-Aligner-Box-Case_newimagery_v2_957x718_all_11__

Nakładki ortodontyczne

To innowacyjna ortodoncja dla dorosłych. Niewidoczne nakładki są najnowocześniejszą metodą leczenia ortodontycznego. Aby wyprostować zęby, alignery nosi się przez 22 godziny na dobę. Nakładki są wykonane z cienkiego, ale elastycznego, komfortowego w noszeniu, materiału. Ponieważ ciasno przylegają do zębów, są niemal niewidoczne dla innych i dlatego idealnie nadają się do noszenia w pracy. Nakładki mogą być wyjmowane na 2 godziny dziennie, dzięki czemu oferują więcej swobody użytkowania niż aparaty stałe.

Czas trwania leczenia

W przypadku DR SMILE leczenie ortodontyczne nakładkami trwa od 4 do 9 miesięcy. Dokładny czas leczenia zależy od rodzaju wady. W przypadku ortodoncji DR SMILE, w odróżnieniu od klasycznego leczenia ortodontycznego, pacjent poznaje czas leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.

People-Product-Brandan-Aligner_newimagery_v1_800x600_all_18__

Leczenie ortodontyczne: cena

Ile kosztuje leczenie ortodontyczne? Niestety, wyleczenie wady zgryzu w dorosłym wieku to dla wielu znaczący koszt. Na szczęście cena leczenia ortodontycznego w DR SMILE może być rozłożona na wygodne raty - również 0%.

Leczenie ortodontyczne nakładkami DR SMILE to niższy koszt: już od 153 zł miesięcznie i dlatego jest idealne na każdą kieszeń. Koszty alignerów są komunikowane pacjentom na początku, nie ma żadnych ukrytych kosztów, a w cenie pacjent oprócz zestawu nakładek otrzymuje niezbędne akcesoria, potrzebne zabiegi, dostęp do aplikacji mobilnej kontrolującej postępy oraz możliwość kontaktu z działem specjalistów w razie jakichkolwiek pytań.

Arzt bespricht Zahnspange mit Patient

Leczenie w Twoim mieście

Konsultacja obejmująca skanowanie zębów 3D jest zawsze bezpłatna dla wszystkich naszych klientów. Płatność rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy pacjent zgodzi się na plan leczenia ułożony po pierwszej wizycie. Specjaliści w Twoim mieście chętnie Ci doradzą.

Sprawdź:

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE