Wakacyjny deal! Zyskaj 1800 zł

Dowiedz się więcej
DrSmile logo

Ortodoncja dla dorosłych z DR SMILE

Każdy dorosły chce mieć piękne zęby. Wady zgryzu nie należą jednak do rzadkości. Wybierz leczenie ortodontyczne, które z powodzeniem wypróbowało już ponad 50 000 pacjentów. Jak działa ortodoncja w DR SMILE?

Es-Funktioniert 800x600

Konsekwencje wad zgryzu

Nieleczone wady zgryzu mogą mieć negatywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i na samoocenę. Nieprawidłowe ustawienie poszczególnych zębów może wpływać na inne zęby, na przykład przemieszczając je. Trudności z żuciem, bóle w stawie skroniowo-żuchwowym, trudności z połykaniem i seplenienie to kolejne skutki nieleczonych wad. Nierzadko zdarzają się bóle szczęki, głowy i szyi.

DrSmile w porównaniu z innymi firmami

Twoje idealne zęby nie muszą dużo Cię kosztować. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i innowacyjnym procesom, DrSmile może zaoferować ceny, które zagwarantują Ci promienny uśmiech.

Zarezerwuj termin
checkmark icon

Stały aparat ortodontyczny

times icon

Inni producenci alignerów

times icon

od 6,790 zł lub 153 zł/miesiąc

≈ 26 800 zł

≈ 31 300 zł

Metody leczenia ortodontycznego

To mit, że tylko w wieku dziecięcym i nastoletnim wady zgryzu mogą być skutecznie wyleczone na całe życie. Wady zgryzu u dorosłych również mogą być łatwo wyleczone, ale to ważne, by wybrać dla siebie najlepsze leczenie ortodontyczne.

Chirurgia szczękowa jest zazwyczaj konieczna tylko w przypadku bardzo skomplikowanych wad zgryzu, takich jak wyraźne zniekształcenia. Ortodonta decyduje, czy leczenie chirurgiczne jest konieczne, aby skorygować daną wadę.

Ortodonci DR SMILE leczą pacjentów za pomocą przezroczystych nakładek ortodontycznych (tzw. clear alignerów) następujące wady zgryzu:


Leczenie ortodontyczne wad zgryzu

Nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu? Nie ma problemu! Limit wiekowy na leczenie wad zgryzu właściwie nie istnieje. Nieważne, czy masz 25, 40 czy 60 lat - DR SMILE jest specjalistą w zakresie korygowania ustawienia zębów u dorosłych. Inni ortodonci i dentyści używają do leczenia głównie aparatów ortodontycznych. DR SMILE używa tylko przezroczystych alignerów, aby zapewnić jak najbardziej dyskretną korektę zębów.

Aparaty ortodontyczne

Aparaty ortodontyczne są klasykiem w ortodoncji dla dzieci i młodzieży. W aparatach dla dzieci zamki są przyklejane do przedniej części zębów w celu zamocowania drucika. Jest to często powód, dla którego aparaty ortodontyczne mają tendencję do odstraszania dorosłych.

Nakładki ortodontyczne

To innowacyjna ortodoncja dla dorosłych. Niewidoczne nakładki są najnowocześniejszą metodą leczenia ortodontycznego. Aby wyprostować zęby, nosi się przezroczyste alignery przez 22 godziny na dobę. Nakładki są wykonane z cienkiego, ale elastycznego materiału, zapewniającego wysoki komfort noszenia. Ponieważ ciasno przylegają do zębów, są praktycznie niewidoczne dla innych ludzi i dlatego idealnie nadają się do noszenia w pracy. Nakładki mogą być wyjmowane na 2 godziny dziennie, dzięki czemu oferują więcej swobody użytkowania niż aparaty stałe.

Czas trwania leczenia

W przypadku DR SMILE leczenie ortodontyczne nakładkami trwa od 4 do 9 miesięcy. Dokładny czas leczenia zależy od rodzaju wady. W przypadku ortodoncji DR SMILE, w odróżnieniu od klasycznego leczenia ortodontycznego, pacjent poznaje czas leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Tylko nieliczne przypadki wymagają przedłużenia leczenia, które jest opłacane przez DR SMILE.

Leczenie ortodontyczne: cena

Ile kosztuje leczenie ortodontyczne? Niestety, wyleczenie wady zgryzu w dorosłym wieku to dla wielu znaczący koszt. Na szczęście cena leczenia ortodontycznego w DR SMILE może być rozłożona na wygodne raty - również 0%.

Średni koszt aparatu stałego wynosi 26.880 zł, natomiast koszt operacji szczęki to od 26.880 zł do 53.770 zł.

Leczenie ortodontyczne nakładkami DR SMILE to niższy koszt: już od 153 zł miesięcznie i dlatego jest idealne na każdą kieszeń. Koszty alignerów są komunikowane pacjentom na początku, nie ma żadnych ukrytych kosztów, a w cenie pacjent oprócz zestawu nakładek otrzymuje niezbędne akcesoria, potrzebne zabiegi, dostęp do aplikacji mobilnej kontrolującej postępy oraz możliwość kontaktu z działem specjalistów w razie jakichkolwiek pytań.

Konsultacja obejmująca skanowanie zębów 3D jest zawsze bezpłatna dla wszystkich naszych klientów. Płatność rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy pacjent zgodzi się na plan leczenia ułożony po pierwszej wizycie. Ortodonci w Twoim mieście chętnie Ci doradzą.

Sprawdź:

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2022 DR SMILE