DrSmile logo

DR SMILE Kraków: wyprostuj zęby z Clear Aligner

Chcesz odmienić swój uśmiech z nakładkami Clear Aligner? Kraków ma już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE. Zapisz się na bezpłatną wizytę ze skanem 3D zębów.

DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Krakowie

Gotowy na jeszcze piękniejszy uśmiech? Wybierz Clear Aligner Kraków

Kraków to nie tylko Wawel i Sukiennice - to miasto marzycieli, którzy obdarzają się wzajemnie nieśmiałymi uśmiechami. Nie każdy jest jednak zadowolony z wyglądu swoich zębów. Na szczęście jest na to sposób - i nie musi być to stały aparat ortodontyczny. Kraków ma teraz dostęp do o wiele wygodniejszej formy korekty uśmiechu - nakładek ortodontycznych clear aligner.

DR SMILE Kraków - gdzie znajdują się gabinety partnerskie?

Alternatywą dla częstych wizyt u ortodonty w Krakowie jest leczenie nakładkami ortodontycznymi. W stolicy Małopolski masz do wyboru dwa gabinety partnerskie, do których niedługo dołączą kolejne.

Dążymy do tego, by nasi pacjenci mieli jak najlepszy dostęp do opieki stomatologicznej. Jak rozpocząć leczenie metodą clear aligner? Kraków oferuje możliwość zapisania się na bezpłatną wizytę informacyjną do jednego z gabinetów partnerskich DR SMILE: na Nowym Kleparzu oraz na Prądniku Białym.

Clear Aligner Kraków - jak przebiega leczenie?

Pierwszym krokiem jest zapisanie się na wizytę do gabinetu partnerskiego DR SMILE Kraków. Opinie naszych pacjentów mówią same za siebie - wizyta trwa krótko, bo maksymalnie 20 minut, i przebiega w miłej atmosferze. Podczas wizyty wykonamy skan 3D Twoich zębów i szczęki, który posłuży nam do stworzenia Twojego indywidualnego planu leczenia. 

Podoba Ci się Twój plan leczenia? W takim razie wysyłamy nakładki do produkcji - otrzymasz je bezpośrednio do domu w maksymalnie kilka tygodni. 

Do pięknego uśmiechu niepotrzebny jest już stały aparat ortodontyczny. Kraków oferuje wygodne leczenie nakładkami clear aligner - ich skuteczność potwierdza ponad 50 000 naszych pacjentów!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2022 DR SMILE