Ortodonta Poznań - wyprostuj zęby z DR SMILE

Jeśli szukasz ortodonty w Poznaniu, nie możesz się przejść obojętnie obok DR SMILE. Mamy kilka placówek partnerskich w mieście, więc na pewno znajdziesz taką, która będzie dla Ciebie dogodna.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Poznaniu

DR SMILE Poznań: jak przebiega leczenie?

Wizyta w DR SMILE zaczyna się od bezpłatnego skanu 3D. Skan ten jest wykorzystywany do stworzenia indywidualnego planu leczenia dla każdego pacjenta. Gdy pacjent zostanie zdiagnozowany, otrzymuje indywidualny plan leczenia. W Poznaniu ortodonci DR SMILE tworzą plany leczenia już w przeciągu tygodnia od wizyty.

Po konsultacji i akceptacji planu leczenia DR SMILE wykona nakładki, które zostaną dostarczone do domu pacjenta. Pacjent będzie nosił nakładki przez 22 godziny dziennie i zmieniał je co 14 dni. Całe leczenie trwa zwykle od 4 do 9 miesięcy.

Dobry ortodonta Poznań - czemu wybrać DR SMILE?

W Poznaniu jest wielu ortodontów, ale nie wszyscy z nich oferują taką samą jakość usług. Jeśli szukasz ortodonty, który wyprostuje Twoje zęby za pomocą nakładek Clear Aligner, to powinieneś odwiedzić DR SMILE.

Mamy kilka gabinetów w Poznaniu, w których możesz uzyskać bezpłatną konsultację i plan leczenia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację!

Clear aligner to nakładka ortodontyczna, która służy do prostowania zębów. Są one wykonane z przezroczystego materiału ClearQuartz i zakładane na zęby. Clear aligner jest mniej widoczny niż metalowy aparat ortodontyczny i można go zdejmować do jedzenia i czyszczenia. Leczenie z użyciem przezroczystych aparatów trwa zwykle od 4 do 9 miesięcy.

Jeśli więc jesteś gotowy, by uzyskać idealny uśmiech, skontaktuj się z DR SMILE już dziś. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć idealnego ortodontę w Poznaniu, który spełni Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że nas wybrałeś!

Gdzie znajdziesz DR SMILE w Poznaniu?

Opinie pacjentów DR SMILE pozwoliły nam zaobserwować, że Poznań jest pozytywnie nastawiony do leczenia nakładkami ortodontycznymi. Chcemy więc rozszerzyć naszą ofertę na całą stolicę Wielkopolski, by każdy pacjent mógł dotrzeć na wizytę jak najwygodniej.

Niezależnie, czy mieszkasz na Jeżycach, Grunwaldzie czy Ratajach, z każdego miejsca szybko dotrzesz do swojego ulubionego ortodonty w Poznaniu.

Leczenie ortodontyczne w Poznaniu: na jakie koszty się przygotować?

Koszt leczenia w DR SMILE zależy od indywidualnego przypadku. Pełna kwota za leczenie zaczyna się od 6 790 zł, a kończy na 12 590 zł. DR SMILE oferuje też możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty, a najniższa miesięczna rata może wynosić już 153 zł.

DR SMILE oferuje kilka opcji płatności, w tym finansowanie bezodsetkowe.

Jeśli szukasz ortodonty w Poznaniu, polecamy Ci wizytę w DR SMILE. Już dziś umów się na bezpłatną konsultację w dowolnym gabinecie DR SMILE w Poznaniu.

Możesz wybrać również placówki w innych miastach:

- Zielona Góra

- Gorzów Wielkopolski

- Wrocław

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Jakie wady mogą wyleczyć nakładki clear aligner w Poznaniu?

Clear aligner to rodzaj leczenia ortodontycznego, w którym do prostowania zębów używa się serii przezroczystych, wyjmowanych nakładek. Są one doskonałym wyborem w leczeniu łagodnych i umiarkowanych przypadków szparowatości (diastemy), stłoczeń, zgryzu prostego i zgryzu krzyżowego.


Ile kosztują nakładki ortodontyczne w Poznaniu?

Jeśli rozważasz leczenie ortodontyczne w Poznaniu, być może zastanawiasz się, ile będzie ono kosztować. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje szereg opcji dostosowanych do różnych budżetów.

Leczenie ortodontyczne kosztuje zazwyczaj od 6 790 zł do 12 590 zł za pełny cykl leczenia. Można zapłacić całość jednorazowo lub w miesięcznych ratach od 153 zł. DR SMILE oferuje również opcje finansowania w wysokości 0% jeśli pacjent wybierze do 24 rat. 


Czy w razie potrzeby mogę umówić dodatkową wizytę w gabinecie w Poznaniu?

Tak, w razie potrzeby możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie partnerskim w Poznaniu. Wizyty są bezpłatne, podobnie jak wszystkie zabiegi niezbędne podczas leczenia nakładkami. Możesz też skontaktować się z nami przez aplikację mobilną, co jest wygodne, jeśli jesteś w podróży i potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Dziękujemy, że wybrałeś nas jako swojego partnera w opiece zdrowotnej!


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE