Ortodonta Rybnik - proste zęby w każdym wieku

Marzenie o prostych zębach nie musi kończyć się wraz z nastoletnim wiekiem. Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i szukasz ortodonty w Rybniku, zapraszamy do DR SMILE. Przekonaj się, jak szybko możesz odmienić wygląd swoich zębów.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Rybniku

Jak znaleźć najlepszego ortodontę w Rybniku?

Kiedy szukasz ortodonty, ważne jest, abyś znalazł_a takiego, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Popytaj o rekomendacje i poszukać w internecie, aby znaleźć najlepszego ortodontę dla swoich potrzeb. 

Jedną ze świetnych opcji jest DR SMILE - z gabinetami w Rybniku, oferujemy alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych w postaci przezroczystych nakładek ortodontycznych typu aligner. Są one znacznie mniej widoczne niż aparat ortodontyczny i można je zdejmować do jedzenia i czyszczenia. 

Cały proces leczenia trwa średnio 4-9 miesięcy, a koszt wynosi od 153 złotych miesięcznie. W DR SMILE oferujemy bezpłatny skan 3D, aby ocenić Twoje potrzeby i zaproponować Ci indywidualny plan leczenia.

Szukanie ortodonty w Rybniku w kilku krokach

Szukając ortodonty, musisz pamiętać o kilku rzeczach:

1. Poproś o rekomendacje. Przyjaciele i rodzina są świetnym źródłem informacji, jeśli chodzi o znalezienie dobrej opieki medycznej.

2. Poszukaj w internecie. W sieci można znaleźć wiele wspaniałych źródeł informacji, jeśli chodzi o znalezienie wykwalifikowanego ortodonty. Wpisz w wyszukiwarkę takie hasła, jak “ortodoncja Rybnik” czy “aparat ortodontyczny Rybnik”, by znaleźć najlepszego specjalistę w Twoim mieście.

3. Zapisz się na wizytę. W DR SMILE w Rybniku pierwsza wizyta jest bezpłatna. Po niej przekonasz się, jak wygląda Twój zgryz na modelu 3D oraz dostaniesz Twój indywidualny plan leczenia z pełnymi kosztami i czasem.

Jeśli chodzi o znalezienie ortodonty, na Śląsku jest wiele możliwości. Jednak jeśli chcesz mieć najlepszą możliwą opiekę, powinieneś odwiedzić DR SMILE. Oprócz Rybnika na Śląsku znajdziesz też nasze gabinety partnerskie w Katowicach oraz w Gliwicach.

Oferujemy alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych - nakładki clear aligner. 

Jak DR SMILE prostuje zęby?

Nasze nakładki ortodontyczne są zaprojektowane tak, aby powoli przesuwać Twoje zęby do ich prawidłowej pozycji. Wykorzystujemy skan 3D Twoich zębów, aby stworzyć spersonalizowany plan leczenia, który zostanie zatwierdzony przez Ciebie, zanim rozpoczniemy produkcję nakładek. 

Nakładki będziesz nosić przez 22 godziny dziennie, a całe leczenie potrwa od 4 do 9 miesięcy. Koszt leczenia zaczyna się od 153 zł miesięcznie.

Już teraz zapisz się na bezpłatną wizytę i przekonaj się, jak w kilka miesięcy możesz odmienić swój uśmiech.

Umów wizytę

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki ortodontyczne w DR SMILE w Rybniku?

Koszt nakładek ortodontycznych w Rybniku zależy od rodzaju i stopnia zaawansowania Twoich problemów ortodontycznych. Cena tego leczenia w DR SMILE w Rybniku waha się od 6790 zł do 12590 zł. Możesz również zdecydować się na miesięczne raty, które będą Cię kosztować od 153 zł miesięcznie. Do wyboru masz też raty 0% jeśli zdecydujesz się na rozłożenie płatności do 24 rat.Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Rybniku?

Nakładki ortodontyczne są stosowane do leczenia różnych wad zębowych, takich jak stłoczenia, zgryz prosty, zgryz krzyżowy i diastema. Nakładki te działają poprzez delikatne przesuwanie zębów do właściwej pozycji w czasie. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza ortodonty i nosić nakładki przez określony czas każdego dnia. Dzięki odpowiedniemu leczeniu możesz oczekiwać, że Twój uśmiech ulegnie znacznej poprawie w szybkim czasie: od 4 do 9 miesięcy!Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Rybniku?

Tak, w razie potrzeby skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i powiedz o swoich obawach - umówimy Cię na dodatkową wizytę w naszym gabinecie partnerskim DR SMILE w Rybniku. Pamiętaj, że możesz też zawsze zgłosić się do nas z pytaniem lub wątpliwością mailowo, telefonicznie, przez czat lub naszą aplikację mobilną. Co tydzień będziemy też prosili Cię o udostępnianie zdjęć uśmiechu w aplikacji, by móc kontrolować prawidłowy przebieg leczenia.Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE