Ortodonta Rybnik - proste zęby w każdym wieku

Marzenie o prostych zębach nie musi kończyć się wraz z nastoletnim wiekiem. Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i szukasz ortodonty w Rybniku, zapraszamy do DR SMILE. Przekonaj się, jak szybko możesz odmienić wygląd swoich zębów.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE w Rybniku

DR SMILE Łódź - dla wszystkich marzących o pięknym uśmiechu

Jedną z największych zalet posiadania prostych zębów jest to, że daje Ci to wzrost pewności siebie. Gdy wiesz, że Twój uśmiech wygląda dobrze, czujesz się lepiej we własnej skórze, a to może przenieść się na wszystkie aspekty Twojego życia. Będziesz bardziej skłonny do podejmowania nowych wyzwań, awansowania lub ponownego umawiania się na randki, jeśli będziesz wiedział, że Twój uśmiech wygląda najlepiej.

Co to jest clear aligner? Łódź ma już kilka sprawdzonych gabinetów!

Aparat Clear Aligner to rodzaj leczenia ortodontycznego, w którym do prostowania zębów używa się serii przezroczystych nakładek. Są one wykonane z przezroczystego materiału, który jest dopasowywany do Twoich zębów, a ich działanie polega na delikatnym przesuwaniu zębów do właściwej pozycji.

Jak znaleźć dobrego ortodontę w Łodzi?

Aby znaleźć dobrego ortodontę w Łodzi, możesz poprosić przyjaciół lub rodzinę o rekomendacje. Możesz też poszukać w internecie opinii o ortodontach z twojej okolicy. Kiedy już znajdziesz kilku potencjalnych ortodontów, możesz umówić się na wizytę konsultacyjną, aby się z nimi spotkać i omówić swoje możliwości leczenia.

My polecamy bezpłatną wizytę w jednym z gabinetów DR SMILE w Łodzi. Wizyta nie zobowiązuje Cię do podjęcia leczenia. W jej trakcie wykonamy skan 3D Twoich zębów, a na jego podstawie stworzymy Twój indywidualny plan leczenia.

Jakie są zalety leczenia clear aligner w Łodzi?

Clear aligner to rodzaj leczenia ortodontycznego, które ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi. Niektóre z korzyści płynących z noszenia aparatów Clear Aligner to:

1. Są niewidoczne - jedną z największych zalet przezroczystych aparatów jest to, że są niewidoczne. Możesz je nosić tak, by nikt nie wiedział, że prostujesz zęby.

2. Są wygodne - jednym z głównych zarzutów wobec tradycyjnych aparatów ortodontycznych jest to, że są niewygodne. Aparaty Clear Aligner są o wiele wygodniejsze i możesz je nosić przez wiele godzin bez żadnych problemów.

3. Są skuteczne - clear aligners są tak samo skuteczne w prostowaniu zębów jak tradycyjne aparaty ortodontyczne. W rzeczywistości wiele osób uważa, że dzięki aparatom clear aligner uzyskuje lepsze rezultaty niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Jeśli szukasz najlepszego ortodonty w Łodzi, już teraz zapisz się na bezpłatną wizytę w gabinecie DR SMILE! 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki ortodontyczne w DR SMILE w Rybniku?

Koszt nakładek ortodontycznych w Rybniku zależy od rodzaju i stopnia zaawansowania Twoich problemów ortodontycznych. Cena tego leczenia w DR SMILE w Rybniku waha się od 6790 zł do 11390 zł. Możesz również zdecydować się na miesięczne raty, które będą Cię kosztować od 153 zł miesięcznie. Do wyboru masz też raty 0% jeśli zdecydujesz się na rozłożenie płatności do 24 rat.Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Rybniku?

Nakładki ortodontyczne są stosowane do leczenia różnych wad zębowych, takich jak stłoczenia, zgryz prosty, zgryz krzyżowy i diastema. Nakładki te działają poprzez delikatne przesuwanie zębów do właściwej pozycji w czasie. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza ortodonty i nosić nakładki przez określony czas każdego dnia. Dzięki odpowiedniemu leczeniu możesz oczekiwać, że Twój uśmiech ulegnie znacznej poprawie w szybkim czasie: od 4 do 9 miesięcy!Czy mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Rybniku?

Tak, w razie potrzeby skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i powiedz o swoich obawach - umówimy Cię na dodatkową wizytę w naszym gabinecie partnerskim DR SMILE w Rybniku. Pamiętaj, że możesz też zawsze zgłosić się do nas z pytaniem lub wątpliwością mailowo, telefonicznie, przez czat lub naszą aplikację mobilną. Co tydzień będziemy też prosili Cię o udostępnianie zdjęć uśmiechu w aplikacji, by móc kontrolować prawidłowy przebieg leczenia.trustpilot icon
Ocena pacjentów
Trustpilot start It black background
4.4 / 5
Sprawdź opinie o nas
No Logo
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
 • FAQ
 • Sklep DR SMILE
 • Zostań partnerem
 • Kariera
 • Pytania i odpowiedzi / Czat na żywo
 • +48 729 086 018 (Pon.-Pt. 8:00-18:00)
 • [email protected]
 • Blog
 • Zniżka studencka
OBSERWUJ NAS
 • social icon
 • social icon
 • social icon

©2022 DR SMILE