Ortodonta Warszawa - gdzie znajdują się gabinety partnerskie DR SMILE?

Chcesz zapisać się na bezpłatną wizytę u dobrego ortodonty? Warszawa ma już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij leczenie nakładkami ortodontycznymi!
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

DR SMILE w Warszawie

Gabinety DR SMILE Warszawa

Jak zacząć leczenie z DR SMILE w Twoim mieście? Najpierw zapisz się na bezpłatną wizytę, na której wykonamy skan 3D Twoich zębów. Wszystkie gabinety partnerskie DR SMILE w Warszawie wykonują skan 3D i przekazują zdjęcie Twojej szczęki naszym specjalistom, którzy wykonują indywidualny plan leczenia dla Ciebie.

Gdzie znajdują się gabinety DR SMILE w Warszawie?

Każdy, komu zależy na skutecznym wyprostowaniu zębów, szuka dla siebie najlepszego ortodonty. Warszawa, będąc największym miastem w Polsce, oferuje duże możliwości w tym zakresie - możemy założyć tu zarówno aparat stały, jak i przezroczyste nakładki ortodontyczne. Warszawa posiada już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE.

Chcemy, żeby nasi pacjenci mieli jak najlepszy dostęp do opieki ortodontycznej, dlatego dążymy do tego, by każda dzielnica posiadała swój gabinet partnerski. Jednym z pierwszych, które otworzyliśmy, był gabinet DR SMILE Warszawa Wola. Ta centralnie położona dzielnica jest popularna wśród naszych pacjentów, którzy szukają ortodonty w Warszawie Wola. Nie zapominamy też o innych dzielnicach w stolicy, dlatego zachęcamy do rejestracji na wizytę w dowolnej lokalizacji.

Nasze gabinety partnerskie rozsiane są po całej Polsce, również w niedalekiej odległości od Warszawy. Jeśli preferujesz gabinet oddalony nieco od stolicy, możesz znaleźć nas w takich miastach jak Płock czy Łódź.

Clear Aligner Warszawa - jak zamówić?

Chcesz zacząć leczenie za pomocą nakładek na zęby typu clear aligner? Warszawa to idealne miejsce na prostowanie zębów przezroczystymi nakładkami.

Jak przebiega proces? Najpierw zapraszamy Cię do dowolnego gabinetu partnerskiego DR SMILE w Warszawie. Podczas bezpłatnej wizyty wykonamy skan 3D Twoich zębów. Na jego podstawie zespół dentystów i ortodontów DR SMILE przygotuje indywidualny plan leczenia, który następnie z Tobą omówimy. Jeśli zdecydujesz się na leczenie, wykonamy dla Ciebie zestaw nakładek, który następnie wyślemy pod Twój adres.

I to wszystko! Twoje nakładki ortodontyczne w Warszawie są gotowe!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ile kosztują nakładki Clear Aligners w Warszawie?

Koszt Clear Aligners w Warszawie może się różnić w zależności od czynników i stopnia zaawansowania wady zgryzu. Ogólnie rzecz biorąc, nakładki clear aligners DR SMILE kosztują od 6 790 do 12 590 zł za całe leczenie lub od 153 zł w miesięcznych ratach.

Istnieje kilka etapów wad zgryzu i każdy z nich wymaga innego leczenia ortodontycznego. Wczesne lub łagodne wady zgryzu można skorygować za pomocą ruchomych aparatów ortodontycznych lub nakładek Clear Aligners, które zakłada się na zęby. Poważniejsze przypadki mogą wymagać bardziej kompleksowego leczenia ortodontycznego, takiego jak metalowe aparaty ortodontyczne, ceramiczne aparaty ortodontyczne lub zabiegi chirurgiczne.

Jakie wady leczą nakładki ortodontyczne w Warszawie?

Nakładki ortodontyczne to rodzaj leczenia ortodontycznego, które stosuje się w celu skorygowania różnych wad, w tym szparowatości, zgryzu krzyżowego, stłoczeń i zgryzu prostego.

Clear aligners w Warszawie są stosunkowo nowym rodzajem leczenia ortodontycznego, które okazało się bardzo skuteczne w korygowaniu różnych wad zębowych i szkieletowych. Najczęściej stosuje się je do korygowania wad stłoczenia, które są częstym rodzajem wad mogących wystąpić w szczęce.

Nakładki ortodontyczne mogą być również stosowane do korygowania wad zgryzu krzyżowego, który występuje, gdy górna i dolna szczęka nie ustawiają się prawidłowo, oraz wad zgryzu prostego, który występuje, gdy zęby są ustawione w nienaturalny sposób.


Czy w razie potrzeby mogę umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie DR SMILE w Warszawie?

Tak, w razie potrzeby możesz umówić się na dodatkową wizytę w gabinecie w Warszawie. Zabiegi, takie jak stripping i zakładanie/usuwanie attachmentów, w trakcie leczenia są bezpłatne. Zamiast częstych wizyt kontrolnych w gabinecie, konsultacje odbywają się za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikacja co tydzień prosi pacjenta o umieszczenie zdjęcia uśmiechu, a nasi specjaliści monitorują, czy leczenie przebiega zgodnie z planem.


Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE