DrSmile logo

Ortodonta Warszawa - gdzie znajdują się gabinety partnerskie DR SMILE?

Chcesz zapisać się na bezpłatną wizytę u dobrego ortodonty? Warszawa ma już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij leczenie nakładkami ortodontycznymi!

DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

DrSmile w Warszawie

Gabinety DR SMILE Warszawa

Jak zacząć leczenie z DR SMILE w Twoim mieście? Najpierw zapisz się na bezpłatną wizytę, na której wykonamy skan 3D Twoich zębów. Wszystkie gabinety partnerskie DR SMILE w Warszawie wykonują skan 3D i przekazują zdjęcie Twojej szczęki naszym specjalistom, którzy wykonują indywidualny plan leczenia dla Ciebie.

Gdzie znajdują się gabinety DR SMILE w Warszawie?

Każdy, komu zależy na skutecznym wyprostowaniu zębów, szuka dla siebie najlepszego ortodonty. Warszawa, będąc największym miastem w Polsce, oferuje duże możliwości w tym zakresie - możemy założyć tu zarówno aparat stały, jak i przezroczyste nakładki ortodontyczne. Warszawa posiada już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE.

Chcemy, żeby nasi pacjenci mieli jak najlepszy dostęp do opieki ortodontycznej, dlatego dążymy do tego, by każda dzielnica posiadała swój gabinet partnerski. Jednym z pierwszych, które otworzyliśmy, był gabinet DR SMILE Warszawa Wola. Ta centralnie położona dzielnica jest popularna wśród naszych pacjentów, którzy szukają ortodonty w Warszawie Wola. Nie zapominamy też o innych dzielnicach w stolicy, dlatego zachęcamy do rejestracji na wizytę w dowolnej lokalizacji.

Clear Aligner Warszawa - jak zamówić?

Chcesz zacząć leczenie za pomocą nakładek na zęby typu clear aligner? Warszawa to idealne miejsce na prostowanie zębów przezroczystymi nakładkami.

Jak przebiega proces? Najpierw zapraszamy Cię do dowolnego gabinetu partnerskiego DR SMILE w Warszawie. Podczas bezpłatnej wizyty wykonamy skan 3D Twoich zębów. Na jego podstawie zespół dentystów i ortodontów DR SMILE przygotuje indywidualny plan leczenia, który następnie z Tobą omówimy. Jeśli zdecydujesz się na leczenie, wykonamy dla Ciebie zestaw nakładek, który następnie wyślemy pod Twój adres.

I to wszystko! Twoje nakładki ortodontyczne w Warszawie są gotowe!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2022 DR SMILE