Ortodonta Wrocław - odwiedź gabinet DR SMILE i wyprostuj zęby z clear aligners

Szukasz dobrego ortodonty we Wrocławiu? DR SMILE jest doskonałym wyborem. Mamy gabinety zarówno w centrum miasta, jak i na Krzykach, z wysokiej jakości opieką ortodontyczną. Wykorzystujemy najnowsze technologie, by opracować indywidualny plan leczenia.
DrSmile Aligner Box: Clear Aligner

Gabinety partnerskie DR SMILE we Wrocławiu

DR SMILE Wrocław

Nie jest tajemnicą, że posiadanie prostych zębów może zwiększyć Twoją pewność siebie i sprawić, że poczujesz się bardziej atrakcyjny. Ale co zrobić, jeśli nie masz czasu lub pieniędzy, aby zainwestować w aparat ortodontyczny lub inne drogie zabiegi stomatologiczne?

DR SMILE oferuje wygodną i niedrogą alternatywę: ortodontyczne nakładki clear aligner. Te przezroczyste, wyjmowane nakładki mogą zapewnić Ci uśmiech, o którym marzysz. Z wieloma wadami zgryzu pomoże Ci nasz ortodonta. Wrocław posiada już kilka gabinetów partnerskich DR SMILE - zapraszamy do jednego z nich!

Clear Aligner Wrocław - jak przebiega leczenie w DR SMILE?

Jeśli szukasz ortodonty we Wrocławiu, DR SMILE to wybór dla Ciebie. Nasze gabinety partnerskie we Wrocławiu oferują wysokiej jakości, niedrogą opiekę ortodontyczną, która może dać Ci uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś_aś. A ponieważ oferujemy bezpłatny skan 3D Twoich zębów, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszy możliwy plan leczenia dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Proces w DR SMILE

DR SMILE posiada już kilka gabinetów partnerskich we Wrocławiu specjalizujących się w ortodoncji. Oferujemy aparaty Clear Aligner, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych dla tych, którzy szukają bardziej przystępnej i mniej widocznej opcji. Nasze przezroczyste nakładki są wykonane z wygodnego, lekkiego materiału ClearQuartz, który jest praktycznie niewidoczny podczas noszenia, więc możesz wyprostować swoje zęby bez niczyjej wiedzy.

Zapraszamy na bezpłatną wizytę do wybranego przez Ciebie gabinetu DR SMILE Wrocław. W nim wykonamy skan 3D Twoich zębów, a następnie stworzymy indywidualny plan leczenia. Z niego dowiesz się, jak długo będzie przebiegało leczenie (standardowo jest to od 4 do 9 miesięcy) oraz poznasz całkowity koszt. Możesz zdecydować się na płatność jednorazową lub w wygodnych ratach od 153 zł miesięcznie.

Dobry ortodonta Wrocław - gdzie go znaleźć?

Szukasz dobrego ortodonty? Wrocław ma już kilka gabinetów DR SMILE - nie masz się czego obawiać, jesteś w dobrych rękach. Nasz gabinet znajdziesz zarówno, wyszukując "ortodonta Wrocław Krzyki" jak i inne dzielnice tego miasta.

Na wizytę do każdej z klinik zapiszesz się łatwo przez naszą stronę internetową. Wizyta jest niezobowiązująca oraz trwa około 20 minut.

Szukasz gabinetu w pobliżu Wrocławia? Nasze gabinety partnerskie znajdziesz również w Opolu i Wałbrzychu.

Clear aligner Wrocław: cena

Przejdźmy do ważnej kwestii: jaka jest cena za clear aligner we Wrocławiu?

Koszt prostowania zębów za pomocą aparatów Clear Aligner w gabinetach partnerskich DR SMILE we Wrocławiu zaczyna się od 153 zł miesięcznie. Obejmuje on koszt leczenia, materiałów, akcesoriów oraz kontroli leczenia przez aplikację mobilną. Możesz wybrać płatność jednorazową lub w dogodnych ratach.


Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Czy masz jeszcze pytania przed wizytą? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Czy pierwsza wizyta jest płatna?

Nie, spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Podczas wizyty wyjaśnimy Ci, czego możesz oczekiwać, jaki pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i jak możesz opłacić swoje leczenie w miesięcznych ratach. 

Jak długo trwa wizyta?

Wizyta, na której Twoje zęby zostaną zeskanowane, trwa tylko około 30 minut. Nie musisz niczego przynosić ani przygotowywać, my się wszystkim zajmiemy!

Co się dzieje po spotkaniu?

Po wizycie u nas nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan leczenia. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, gdy tylko plan będzie gotowy.

Jak długo muszę czekać na moje nakładki po zaakceptowaniu planu leczenia?

Po akceptacji planu leczenia przechodzimy do produkcji Twoich nakładek. W pierwszej kolejności wysyłamy zamówienie do fabryki, która rozpoczyna produkcję spersonalizowanych nakładek i pozostałych akcesoriów DR SMILE. Następnie, po opuszczeniu fabryki, nakładki są one wysyłane bezpośrednio do domu pacjenta wraz z różnymi akcesoriami: etui podróżnym, gryzakami ułatwiającymi adaptację pierwszych alignerów oraz, między innymi, małym pudełkiem ochronnym. Swoje pudełko DR SMILE otrzymasz maksymalnie po 3-4 tygodniach od akceptacji planu.

Czy w razie potrzeby mogę umówić dodatkową wizytę w gabinecie we Wrocławiu?

Tak, jeśli potrzebujesz dodatkowej wizyty, skontaktuj się z nami, a my umówimy Cię na nią lub od razu odpowiemy na Twoje pytania. Wszystkie niezbędne wizyty lub zabiegi podczas leczenia są bezpłatne. A jeśli musisz się z nami pilnie skontaktować, możesz to zrobić za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej.


Ile kosztują nakładki ortodontyczne we Wrocławiu?

Koszt nakładek ortodontycznych we Wrocławiu wynosi od 6 790 do 12 590 zł jednorazowo lub w miesięcznych ratach od 153 zł. Możesz również rozłożyć koszt swojego leczenia na raty 0%. Cały koszt obejmuje zestaw nakładek i akcesoriów potrzebnych do leczenia, dostęp do aplikacji mobilnej, wszystkie niezbędne zabiegi podczas leczenia oraz możliwość kontaktu z naszymi specjalistami.


Jakie wady można wyleczyć we Wrocławiu nakładkami clear aligner?

Nakładki Clear Aligner mogą skorygować wiele problemów ortodontycznych, w tym diastemę, stłoczenia, zgryz krzyżowy i zgryz prosty. Stłoczenie występuje wtedy, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca, by wszystkie zęby mogły wygodnie zmieścić się w jamie ustnej. Zgryz krzyżowy powstaje, gdy jeden lub więcej górnych zębów przechyla się do wewnątrz i zachodzi na dolne zęby. 

Bezbarwne nakładki Clear Aligner są doskonałym wyborem do korygowania tych problemów ortodontycznych, ponieważ są dyskretne, wygodne i skuteczne.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE