Dane firmy

Urban Technology GmbH Brunnenstraße 128, 13355 Berlin, Niemcy

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Christopher von Wedemeyer

KONTAKT

Nowi klienci: [email protected]
Pacjenci: [email protected]
Telefon: +48 729 086 018
Strona internetowa: https://www.drsmile.plODPOWIEDZIALNY ZA TREŚCI ZGODNIE Z § 55 UST. 2 RSTV

Christopher von Wedemeyer
NUMER IDENTYFIKACYJNY PODATKU VAT
Numer ID podatku VAT zgodnie z §27a Ustawy o podatku VAT: DE 312164249

Zgodnie z naszymi zobowiązaniami wynikającymi z § 36 Ustawy o rozstrzyganiu sporów konsumenckich (VSBG) niniejszym informujemy, że nie jesteśmy przygotowani do uczestnictwa w procedurach rozstrzygania sporów konsumenckich. Poniższy link prowadzi do strony poświęconej rozstrzyganiu sporów należącej do Komisji Europejskiej. Klienci mają możliwość korzystania z tej platformy internetowej w celu rozwiązywania problemów konsumenckich przy pomocy zatwierdzonego organu rozstrzygania sporów. Organ rozstrzygania sporów jest neutralną stroną trzecią, która udziela pomocy konsumentom i przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu sporów bez konfrontacji. Procedura ta jest zazwyczaj tańsza i szybsza niż ugoda sądowa: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.


WPIS DO REJESTRU

Numer ID podatku VAT zgodnie z §27 Ustawy o podatku VAT: DE 312164249

Zgodnie z naszymi zobowiązaniami wynikającymi z § 36 Ustawy o rozstrzyganiu sporów konsumenckich (VSBG) niniejszym informujemy, że nie jesteśmy przygotowani do uczestnictwa w procedurach rozstrzygania sporów konsumenckich. Poniższy link prowadzi do strony poświęconej rozstrzyganiu sporów, należącej do Komisji Europejskiej. Klienci mają możliwość korzystania z tej platformy internetowej w celu rozwiązywania problemów konsumenckich przy pomocy zatwierdzonego organu rozstrzygania sporów. Organ rozstrzygania sporów jest neutralną stroną trzecią, która udziela pomocy konsumentom i przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu sporów bez konfrontacji. Procedura ta jest zazwyczaj tańsza i szybsza niż ugoda sądowa: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚĆ

Zawartość naszych stron internetowych została stworzona z największą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że treści na nich zawarte są poprawne, kompletne i aktualne. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (Niemieckiej ustawy o telemediach) i z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie narusza to naszego zobowiązania do usuwania lub blokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu. W przypadku powzięcia wiadomości o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy odpowiednie treści.

PRAWO AUTORSKIE

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i każdy rodzaj wykorzystania poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Usuniemy takie treści natychmiast po uzyskaniu informacji o jakichkolwiek naruszeniach.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.6 / 5
Strona domowa
No Logo
Nasze aligneryarrow
Firmaarrow
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon
  • social icon

©2023 DR SMILE